"

Brit

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Brit

Evinizin minik bireyleri ve dostlarınız kedi ve köpeklerinizin beslenmesi oldukça önemlidir. Kedi ve köpeklerinizin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve amino asitleri içeriğinde barındıran mamalarla evcil hayvanlarınızı beslemeniz gerekir. Evcil hayvanlarınıza evde kendi tükettiğiniz besinlerden vermeniz doğru olmaz. Kedi ve köpeklerin sindirim sistemleri ile insanların sindirim sistemleri tamamen farklıdır. Bu nedenle evcil hayvanlarınıza kendi yediklerinizden vermeyi alışkanlık haline getirmemelisiniz. Arada sırada onlara kendi yemeklerinizden vermenizde ise bir sakınca yoktur. Çoğu insan kedi ve köpeklerine salam, sucuk ve sosis gibi çiğ ürünlerden yedirir. Ancak kedi ve köpeklerinize bu ürünlerden vermeniz bağırsaklarında zararlı parazit oluşumuna neden olur. Minik dostlarınızın bağırsak sağlığı için özellikle bu konuya özen göstermeniz gerekir.

Brit Kedi Mamaları

Brit kedi mamaları, kedilerinizin yaşına uygun olarak üretilmiştir. Her yaştan kediniz için uygun bir Brit care kedi maması bulmanız mümkündür. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedileriniz için ayrı ayrı üretilmiş olan Brit care mama ürünleri kendine has özellikler taşır. Brit Premium Kitten yavru kedi maması, sütten henüz kesilmemiş ya da annesinden yeni ayrılmış olan yavru kedileriniz için üretilmiştir. Yavru kedilerinize Brit kedi sütünün yanında ek olarak bu ürünü de verebilirsiniz. Brit Premium Kitten yavru kedi maması buğday içermez, kanatlı hayvan etine sahiptir. Veteriner hekimler tarafından önerilen Brit yavru kedi maması, sindirim sistemi hassas olan yavru kedilerinizin hazımsızlık problemine iyi gelir. Yüksek oranda protein içeren Brit yavru kedi maması, yavru kedilerinizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesini sağlar. Kas gelişimlerini destekler. Brit mamalar, E vitamini ve selenyum başta olmak üzere pek çok vitamin ve amino asit yönünden zengindir. Brit care mama ürünlerinden somon içerikli yetişkin mamaları; protein, omega 3 ve B 12 vitamini yönünden zengin olduğu için yetişkin kedilerinizin kas gelişimini destekler. Göz sağlığına iyi gelir. Beyin gelişimine fayda sağlar. Brit care kedi maması, sindirim hassasiyeti olan kedileriniz için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mamalardır. Brit kedi mamalarının yanı sıra Brit kedi konserveleri de kedileriniz için minik atıştırmalıklar olarak kullanabileceğiniz lezzetli ürünlerdir. Brit konserveler soslu yumuşak et parçalarından oluşur. Konservelerde kullanılan etler; somon, morina balığı, tavuk hindi ve sığır etidir.

Brit Köpek Mamaları

Brit köpek mamaları da kedi mamaları gibi köpeklerinizin yaşları baz alınarak üretilmiştir. Yaşa ek olarak Brit care köpek maması ürünleri köpeklerin ırklarına göre de gruplara ayrılmıştır. Yine Brit kedi mamalarında olduğu gibi, Brit köpek mamalarında da et içerikli ürünler göze çarpar. Tavuklu, somonlu, kuzulu ve tavşanlı Brit köpek mamaları, yüksek protein içerikleri ile yavru ve yetişkin köpeklerinizin kas gelişimini destekler. Günlük hayatta köpeklerinizin hızlı çalışan metabolizmaları için gereken enerjiyi onlara sağlar. Yaşlı köpeklerin metabolizmaları yavru ve yetişkin köpeklere nazaran yavaş olduğu için onlarla aynı Brit care köpek maması tüketmeleri doğru değildir. Yaşlı köpekler için yağ oranı düşük Brit light mamalar tercih edilebilir. Brit light mamalar sadece yaşlı köpekler için değil, fazla kilosu olan diğer köpekler için de kullanılabilir. Brit light mamalar tahılsız olarak sadece tavşan eti ve somon eti kullanılarak üretilir. Yağ oranı düşüktür. Brit köpek ödülleri köpek mamaları dışındaki bir diğer besleyici üründür. Köpeklerinizi eğitmek için kullanabileceğiniz Brit köpek ödülleri, içeriğindeki vitaminler ve mineraller sayesinde mamaları destekleyici birer gıda maddesidir. Çubuk şeklindeki Brit köpek ödülü tavuklu sandviç aromalı olarak üretilmiştir. Brit köpek ödülleri köpeğiniz ile aranızdaki bağı güçlendirici bir etkiye sahiptir. Ancak günlük Brit mama kalorisini yüksek dozlarda alan köpeklere Brit köpek ödülü verirken aşırıya kaçmamak gerekir. Sık sık köpek ödülü vermek köpeklerinizin hem kilo almalarına neden olur hem de ödül zamanla anlamını yitirir.

Brit Kedi ve Köpek Mamaları Fiyatları

Brit kedi ve Brit köpek mamaları fiyatları; mamanın içeriğine, hangi tür evcil hayvanı için üretildiğine ve gramajına göre değişir. Oldukça uygun fiyatlara ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Trendyol pet shop ürünleri kategorisinde her tür evcil hayvanınız için uygun fiyatlarda mama bulabilirsiniz.

Yukarı Çık