"

Brother

" araması için 308 sonuç listeleniyor

Brother

Dünyanın önde gelen elektronik ve elektronik parçaları üreticileri arasında yer alan Brother, ev ve iş yerleri için maliyet tasarrufu sunan yazıcı, faks ve tarayıcı cihazlarıyla öne çıkıyor. Çevre dostu ürünler tasarlayan marka, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduğu için geliştirdiği satış sonrası destek ağı sebebiyle özellikle tercih ediliyor. Kablosuz bağlantı teknolojilerinin yanı sıra bulut tabanlı sistemlerle entegre edilebilen Brother yazıcılar, sadece kurumların değil, bireysel kullanıcıların da hayatını kolaylaştırmayı başarıyor. 

Sektöre Yön Veren Brother Tarihi

1908 yılında dikiş makineleri üretmek için kurulan Brother, 1960'lı yıllardan itibaren etiketleme ve baskı teknolojileri alanında adından söz ettiriyor. Dikiş makineleri üretiminde edindiği deneyimleri farkı alanlarda ustaca kullanan marka, kurulduğu ilk andan bugüne dek üstün kalite ve eşsiz hizmet mottosunu takip etmeye devam ediyor. 1971 yılında dünyanın ilk yüksek hızlı nokta vuruşlu yazıcısını üretmeyi başaran Brother, 1995 yılında dünyanın ilk çok fonksiyonlu yazıcısını üreterek başarılarına yenilerini ekliyor. 2009'da Blue Angel ve 2010'da Nordic Swan çevre etiketlerini destekleyen ilk yazıcı modellerini üreten marka, EnergyStar sertifikalı ürün gamıyla sürdürülebilir çevre politikalarına destek veriyor. 

Brother Ürün Çeşitliliği

Dünyanın önde gelen baskı cihazları üreticileri arasında yer alan Brother, bireysel ve kurumsal kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını düşünerek ürün gamını geliştiriyor. Standart yazıcı fonksiyonuna ihtiyaç duyan kullanıcılar için siyah - beyaz ya da renkli çıktılar veren Brother yazıcı modelleri bulunurken ofislerin ihtiyaçlarına cevap vermek adına gelişmiş faks ve tarayıcı cihazlar da üretiyor. Tarama, yazma ve faks çekme özelliklerini bir arada bulunduran Brother çok yönlü yazıcı modelleri, kullandıkları yeni nesil teknolojiler sayesinde ofislerin ve bireysel kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Brother, kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek için başlangıç, orta ve profesyonel seviyede yazıcı modelleri geliştiriyor. Öğrencilerin okul ödevlerine destek olacak pratik yazıcılardan ofislerin çoklu baskı ihtiyaçlarına hitap eden ürünlere kadar farklı özelliklerde modellere ürün gamında yer vermeyi ihmal etmiyor. Ayrıca cihazlarının uzun kullanım ömrü sunabilmesi için kullanıcılarına orijinal şarj malzemesi desteği sunmayı da ihmal etmiyor.

Brother Yazıcı Modelleri 

Brother yazıcılar, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına ayak uyduracak detaylar barındırıyor. Sadece yazıcı fonksiyonuna ihtiyaç duyan kullanıcılara, siyah - beyaz ya da renkli lazer yazıcı modelleri sunuyor. Kablo bağlantısıyla basitçe kullanılabilen modelleri, Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı desteği sunan modeller izliyor. Yüksek hacimli baskı ihtiyacı duyan işletmelerden günde birkaç sayfa basacak ev kullanıcılarına kadar herkese hitap eden Brother yazıcı modelleri bulunuyor. Faks ve tarayıcı özelliğine ihtiyaç duyan kullanıcıları da düşünen Brother, çok fonksiyonlu yazıcı modellerini üretim gamına dahil etmeyi ihmal etmiyor. Siyah - beyaz ve renkli baskı sunan çok yönlü yazıcı modelleri, mürekkep püskürtme ve lazer baskı teknolojileri arasından seçim yapmanıza fırsat tanıyor. Kabloyla bağlanabilen modelleri, kablosuz ağ ve NFC teknolojileriyle desteklenen modeller izliyor. Google Drive gibi çokça kullanılan bulut sistemlerini destekleyen modeller, baskılarınızı çok daha hızlı gerçekleştirmenize destek oluyor. 

Verimliliği Arttıran ve Maliyeti Düşüren Fikirler

Brother, sadece çift yönlü baskı alabileceğiniz yazıcı modelleriyle maliyetlerinizi düşürmekle kalmıyor, düşük enerji tüketimiyle oldukça hızlı baskılar yapmanıza izin vererek çevreyi korumanıza destek oluyor. Fazla çıktı sayısı sunan toner ve kartuşlar üreten Brother, kullanıcılarının yanında her zaman bulunarak ihtiyaçlarına cevap veren çözümler üretiyor. Farklı sayfa kapasitesine sahip ürünler, değişen basım hızı alternatifleri sayesinde ev ve kurumların değişen ihtiyaçlarına ayak uyduruyor. İhtiyaç duyduğunuz Brother yazıcı modeli, Trendyol'da sizleri bekliyor. Yılın her günü ziyaretçilerine avantajlı fiyatlar sunan Trendyol, ihtiyaç duyduğunuz Brother yazıcı modelini uygun fiyatlara almanıza yardım ediyor. 

Yukarı Çık