placeholder
"

Buharlı Süpürge

" araması için 96 sonuç listeleniyor

Buharlı Süpürge

Temizlik sürekli olarak yapılması gereken en önemli alışkanlıklardan biridir. Pek çok farklı şekilde temizlik yapılabilir. Temizliğin, süpürmek, silmek, toz almak gibi birden fazla unsuru vardır. Tozların, kırıntıların temizlenmesi için süpürge kullanabilirsiniz. Süpürgeler elektrikli, şarjlı gibi pek çok farklı çeşide sahiptir. Toz alerjisine sahip kullanıcılar genellikle bu ürünleri tercih eder. Bu makineler derinlemesine hijyen sağlayan bir yapıya sahiptir. Tozlu modellerin aksine buharlı makineler daha derinlemesine temizlik sunar. Aynı zamanda pratik bir yapıya sahiptir. Buharlı süpürge tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Toza, küfe karşı savaşır. Alerjisi olan insanlara kolay temizlik yapma olanağı sunar. Yüksek ısı ve su basıncı ile yapılan temizlik yüksek sıcaklığın gücünden yararlanarak yapıldığı için doğaya ve size zarar vermez. Temizlik sonrası evinize ferahlık verir. Petek içleri gibi ulaşılması zor noktalar için oldukça uygundur. Mutfak, banyo, ofis temizliği gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz buharlı olan ürünler sağlıklı ve pratik bir temizlik deneyimi sunar. Bu ürünler temizlik konusunda gelinen son noktalar arasındadır. Bu makineler pek çok farklı çeşide sahiptir. Kullanım amacına göre sizin için en uygun ürünü satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Makineler kötü kokuları ortadan kaldırır ve tasarruflu temizlik sunarlar. Buharlı temizleyici ürünler diğer temizlik türlerinin aksine daha temiz ve daha az zahmetli iş yapabilme olanağı sunar. Buhar ile temizlik yaparken hoş kokular ekleyebilir ve evinizin ya da temizlediğiniz ortamın daha temiz bir kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yağ gibi inatçı lekeler üzerinde çok fazla uğraşmadan hızlı temizlik yapabilirsiniz. Elektrikli ürünlerin aksine bu ürünler daha az zahmetli ve tasarrufludur. Tek bir ürün ile size birden fazla alanda temizlik yapma seçeneği sunar. Kanepelerinize, tüllerinize sinen kötü kokuyu ortadan kaldırmanıza da yardımcı olur. Aynı zamanda, dezenfekte edici bir yapıya sahiptir. Buharlı süpürge makinesi su yardımı ile deterjan kullanmadan en inatçı lekelere karşı temizlik yapabilme olanağına sahiptir. Koltuk ve halılarınızı sürekli kirlenmekten kurtarır. Uzun süre temizlik hissine sahip olabilirsiniz. Daha fazla ürün için Trendyol ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Buharlı Temizliğin Faydaları ve Kullanım Alanları

Buharlı makineler yüksek sıcaklıkta su kullanarak buhar yardımı ile temizlik yapmanıza yardımcı olur. Toz torbasız makinelerden sonra temizlik alanında yeni bir nokta olan sulu makine, içine koyacağınız su yardımı ile yüksek sıcaklıkta oluşan buharı kullanarak temizlik yapmanızı sağlar. Toz kaldırmadan, alerjik bir reaksiyona sebep olmadan temizlik yapma olanağı sunar. Havada gözle görülmeyen alerjenler, bakteriler ve partikülleri toplayarak üstün bir hijyenik ortam hazırlar. Buhar sadece tozları değil, aynı zamanda inatçı lekeleri ve kirleri de temizlemenize yardımcı olur. Çocuklu aileler, kronik bronşit, astım hastalığı gibi rahatsızlıklara sahip kullanıcılar için oldukça uygun bir temizlik dostudur. Temizlik işlemi sonrası uzun süre beklemenize gerek kalmadan o alanı kullanabilmenize yardımcı olur. Yatak akarlarını yok eder, inatçı lekelere karşı üstün temizlik sağlar. Buharlı elektrikli süpürge yalnızca yerleri değil fayansları, tülleri, kanepeleri ve daha pek çok alanı temizleyebilmenize yardımcı olur. Her alan için farklı bir başlığa sahip olan yapısı sayesinde geniş bir temizlik seçeneği sunar. Yüksek sıcaklıktaki suyun buharlaşarak gaz fazına dönüşmesi işlemiyle temizlik için hazır olur. Su ile oluşan buhar, en inatçı lekeleri bile ovalama yapmanıza gerek kalmadan kolay ve hızlı bir temizlik yapmanıza olanak sağlar. Temizlik yapmasının yanı sıra dezenfekte edebilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede toz ile daha az temas halinde olarak temizlik yapabilirsiniz. Çocuklu aileler tarafından çokça tercih edilen bu ürünler çocuklarınız yanınızda olduğunda bile güvenle temizlik yapmanızı sağlar. Buharın sağladığı güç temizlik sonrası bıraktığı ferahlık ile daha huzurlu hissetmenize yardımcı olur. Nem oranı düşük bir buhar sizin için uygun olacaktır. Kuru buhar iyi temizlik anlamına gelir. Bu şekilde yapılan temizlik, zor ve inatçı lekelerin çıkarılmasında önemli bir rol oynar. Yüksek sıcaklığın etkisi ile kanepeler, tüller gibi pek çok alandaki lekeleri zorlanmadan çıkarmanıza olanak tanır. Buharlı sulu süpürge makine üzerinde bulunan su haznesine dolduracağınız sudan sonra isteğinize bağlı olarak koku ekleyebilir ve daha sonra uygulamak istediğiniz bölgeye uygun başlığı takarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Uzmanlar tarafından önerilen bu makineler, daha hijyenik bir temizlik sağlamalarının yanı sıra pratik bir kullanıma sahiptir. Makinenin şarj edilebilir olması kablonun yetmemesi ya da kablolarla boğuşma gibi sorunları ortadan kaldırırlar. Sadece birkaç saatlik şarj etme süresi sonrası 3 - 4 saat boyunca aralıksız temizlik olanağı sunar. Çok fonksiyonlu buharlı süpürge ile istediğiniz yeri temizleyebilirsiniz. Yüksek sıcaklığın oluşturduğu buhar, duvarlardaki lekeleri boyaya zarar vermeden çıkarır. Boyanın kabarmasından korkuyorsanız temizlik sonrası kuru bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Pek çok farklı makine modellerine göz atmak için Trendyol ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Başlıklara ve Modellere Sahip Süpürgeler

Buharlı süpürge modelleri pek çok farklı başlığa ve şekle sahiptir. El süpürgesi şeklinde kullanabileceğiniz modellerin yanı sıra eğilmenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz dik modeller de mevcuttur. Buharlı makineler geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Buharın gücünden yararlanılarak yapılan temizlik elektrik tasarrufundan zaman tasarrufuna kadar pek çok artıya sahiptir. Bu temizleyiciler elektrikli makineler gibi toz çekimi yapmaz. Eğer temizlik yapacağınız alanda toz alerjisine sahip kişiler varsa bu ürünler sizin için idealdir. Elektrikli makinelerin aksine toz kaldırmadan yüksek basınca sahip suyun temizlenmek istenen bölgeyi daha hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Bazı modeller hem dikey hem de el makinesi olarak kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Çok amaçlı buharlı temizleyici ürünler, farklı aksesuarlar ile kullanılabilir. Bunlardan biri olan zemin aksesuarları ile birlikte fayansları, kalın zeminleri temizleyebilirsiniz. Döşeme aksesuarları yardımı ile zemin aksesuarlarının erişemediği yerleri temizlemenizi sağlar. Uzun püskürtücü ve fırçalar ise sert zeminler, lavabo ve banyolar, fırın içleri aynı zamanda aracınız içerisinde kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Pencere aksesuarları ise pencerelerinizin, aynaların, seramik, mermer gibi bölgelerin temizlenmesinde kullanabileceğiniz bir araçtır. El makinesi olarak kullanabileceğiniz modeller ile kanepe aralarındaki, koltuk üzerindeki lekeleri daha rahat temizleyebilirsiniz. Tüm bu temizleyici ürünler aynı işlev için kullanılmayabilir. Temizlik öncesi kullanma kılavuzunu okumanız gerekir. Bu modeldeki temizleyiciler, kuru ve soğuk olarak ikiye ayrılır. Kuru olanlar suyun kaynama noktasına gelmesi ve makinenin buhar elde etmesi ile oluşur. Soğuk olan makineler ise su kaynatmadan sadece nem ile çalışır. Kuru temizleyicilere oranla daha dezavantajlı bir yapıya sahiptir. Bu yüzden kuru temizleyiciler kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilir. Buharlı vakumlu süpürge küf ya da inatçı lekeler üzerinde zorlanmadan temizlik yapmanıza olanak sağlar. Yüksek sıcaklığın ve suyun oluşturduğu basınç kiri yumuşatarak kolaylıkla çıkmasına yardımcı olur. Çevre dostu bir temizlik yöntemidir. Küf ve bakterilerin temizlenmesine yardımcı olur. Bu temizleyicilerin deterjana ihtiyacı yoktur. Dezenfekte edici yüksek hijyen sağlayan makine modellerine Trendyol’dan göz atabilir ve ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Buharlı Süpürge ile Hijyenik Temizlik

Makinenizi seçerken kuru mu yoksa soğuk buharlı mı olduğuna dikkat ederek satın almalısınız. Kuru buhar yüksek temizlik ve hijyene sahiptir. Buharlı zemin temizleyiciler, temizlik yaptığınız zemine uygun başlık yardımı ile o alan üzerine yüksek basınçta sudan oluşan buharı vererek temizlenmesini sağlar. Çok başlıklı temizleyici setler içerisinde sekiz farklı başlık bulunur. Mutfak fayanslarından giysi temizliğine kadar pek çok işleve sahiptir. 110 derece buhar çıkışı sayesinde normalde bir saat süren temizlik yalnızca on dakikanızı alacaktır. Mikrofiber bezler yardımı ile süper bir emicilik sağlar. Temizlik sonrası kurumasını beklemek gibi bir sorun yaşamadan kanepelerinizi ve halılarınızı kullanabilirsiniz. 110 derecede 1300 watt gücünde buhar çıkışına sahiptir. Aynı zamanda taşıması ve kullanımı oldukça kolaydır. Dikey ürünlerde 3.5 barlık bir buhar basıncına sahiptir. Özel temizlik solüsyonu ve Crystalin dezenfektan özelliği birleşimi ile hijyenik temizlik sağlar. Halı ve sert zeminlerde hızlı aynı zamanda pratik bir temizlik yapabilirsiniz. Dikey kullanımı sayesinde eğilmek zorunda kalmadan bel sağlığınızı koruyabilirsiniz. 600 ml su haznesi ile bütün evi temizleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından kurtarıcı bir ürün olarak belirlenen buharlı dikey süpürge performans açısından oldukça iyidir. Buharlı küçük süpürge, şarj edilebilir özelliği ile birlikte evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Küçük modeller ağır olmayan yapısı ile temizliği çocuk oyuncağı haline getirir. Mop modelleri ile iyi bir mutfak temizleyicisine sahip olarak inatçı yağ lekelerinden ovalama yapmadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu 120 derece sıcaklıkta yataklarda bulunan kokuyu giderir ve dezenfekte eder. Alerji hastaları için idealdir. Akarların %99’unu ve koltuklara sinmiş kötü kokuları temizler. Herhangi bir alana uygun pek çok başlığa sahip yapısı ile lekeler için kurtarıcı özelliktedir. Trendyol’dan tüm ürün modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Temizlikte Yeni Bir Akım: Buharlı Süpürgeler

Makineler toz torbalı, torbasız, buharlı gibi pek çok farklı çeşide sahiptir. Buhar, temizlikte yeni bir akım haline gelmiştir. Buharlı süpürge markaları kullanıcılara birden fazla başlığa sahip dik ve el makinesi gibi geniş bir ürün seçeneği sunar. Bütün evi tek bir su haznesi ile 3 - 4 saat boyunca temizleyebilme özelliğine sahiptir. Yüksek bar basıncı ve sıcaklık toz ile uğraşmadan temizlik yapabilmenize olanak sağlar. 4 metre uzunluğundaki kablonun yanı sıra şarj ederek daha rahat kullanabilirsiniz. 20 saniyede ısınabilme özelliğine sahip makinelerle beklemeye gerek kalmadan temizliğinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Makineyi nasıl kullanacağını bilmeyen kullanıcılar için bulunan buharlı süpürge nasıl kullanılır kullanma kılavuzu ile nasıl kullanacağınızı öğrenebilir ve makineyi çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Kullanmadan önce su haznesine gerekli miktarda suyu doldurmanız gerekir. Makineyi fişe taktıktan sonra kullanıma hazır olduğunu gösteren turuncu ve yeşil ışık belirir. Sonrasında herhangi bir düğmeye basmanıza gerek kalmadan sadece kolunu kendinize çekerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sap kısmında bulunan tetiğe bastığınızda öne doğru buhar püskürtür. Kullanımınızdan sonra 10 - 15 dakika içinde halınız kurur. Su içerisine koyduğunuz kokuyu püskürtme butonu daha iyi püskürterek kokunun daha iyi yayılmasını sağlar. Buharlı gırgır süpürge kırk beş dakika boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. En küçük kırıntıları bile temizleyebilir. Hem gırgırlama hem de dezenfekte edebilme olanağı sunar. 1300 watt güce sahiptir. Güçlü ve hızlı bir şekilde evinizi sterilize edebilirsiniz. Kimyasal kullanmadan yalnızca su ve tercihinize göre koku ekleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sahip olduğu döner başlığı sayesinde en dar alanlara bile ulaşabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra geniş bir renk kategorisine sahiptir. İster küçük ister dikey pek çok farklı çeşitte makineyi Trendyol’da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Yüksek Kalitede Ürünler

Temizlik için kullanılan ürünler neredeyse her bütçeye uygun olarak bulabileceğiniz bir fiyata sahiptir. Kullanma nedenine göre bütçenize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Büyük bir makine almak istemeyen kullanıcılar günlük temizliklerini yapabilecekleri dikey modelleri alabilirler. Buharlı süpürge fiyatı başlıklara ve işleve göre farklılık gösterebilir. Sadece günlük ev temizliğini yapacak olan kullanıcılar iki başlığa sahip dikey modelleri satın alabilirler. Hem bütçenizi aşmaz hem de günlük temizliklerinizi yapabilirsiniz. Daha geniş kapsamlı bir temizlik yapmak isteyen kullanıcılar için birden fazla başlığa sahip aynı zamanda daha güçlü bir su basıncına sahip makineler bulunur. Bu makineler ile koltuklar, fayanslar gibi pek çok alanda temizlik yapabilirsiniz. Buharlı süpürge tavsiye eden kullanıcıların yüzde doksanı yaşamış oldukları deneyimlerden oldukça memnun kalırlar. Bütçenize uygun ürünü Trendyol üzerinden aratarak bulabilir ve evinizde, iş yerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler temizliğe biraz daha fazla önem verir. Dolayısıyla temizlik yaparken daha detaylı düşünür ve en uygun yöntemi uygulamak ister. Yüksek sıcaklığın sağlamış olduğu hijyen, hem temizlik hem sterilizasyon imkanı sunar. Aynı zamanda toz alerjisine sahip kullanıcılar için idealdir. Kimyasal ürün, deterjan gibi maddeler kullanmadan yalnızca su ile bütün evinizi temizleyebilirsiniz. Buharlı şarjlı süpürge birkaç saat şarj edildikten sonra üç dört saat boyunca aralıksız temizlik yapabilmenize olanak sağlar. El makinesi olarak da kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. El makinesi olarak kullanabileceğiniz modellerde de birden fazla başlık bulunur. Tek bir ürün ile geniş kapsamlı temizlik yapabilmenize olanak sağlar. Daha fazla ürüne göz atmak için Trendyol’u ziyaret edebilir, geniş ürün ve renk seçenekleri arasından bütçenize uygun ürünü alabilirsiniz.

Trendyol’da Bulunan Süpürgeler

Trendyol bünyesinde pek çok farklı markaya ait ürün bulunur. El makinesi, dikey modeller gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünlerden biri olan buharlı robot süpürge, sizin uğraşmanıza gerek kalmadan tüm evi temizler. Sadece makineyi şarj ettikten sonra başlatma tuşuna basmanız yeterlidir. Sizin kullanmanıza gerek kalmadan tüm evi temizler. Temizledikten sonra kendi haznesine geri döner. Böylelikle makine toplama derdi ortadan kalkar. Temizlik yapılmasını istediğiniz mekanın krokisini hafızasına kaydeder. Geniş açılı ve hassas bir temizlik sağlar. Navigasyon sistemi ile ortamın krokisini hızla çıkararak mekansal özellikleri belirler. Mekana göre bir temizlik haritası oluşturur. Yüksek vakum gücü ve 15 çeşit çok yönlü sensöre sahiptir. Bir ürün almadan önce diğer kullanıcıların yaşamış olduğu deneyimleri görmek ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Buharlı süpürge yorum kısmında kullanıcılar kolay temizlik ve zaman tasarrufundan sıklıkla bahseder. Makineler arasında kararsız kaldığınızda daha önce aynı ürünü satın almış olan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta o ürünü almış olan kullanıcılara sormak istediğiniz soruları yorumlar panelini kullanarak sorabilirsiniz. Ürünlerin kalitesinin yanı sıra fonksiyonları hakkında da daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha önce buharlı süpürge kullananlar, ısı gücü ve temizlik sonrası kullanmış olduğunuz alanın hemen kuruyabilmesi gibi pek çok özelliğinden bahseder. Trendyol’dan alışveriş yapan kullanıcılar ürünün ne kadar etkili olduğundan sıkça söz ederler. Temizlikten memnun kalan kullanıcılar, ürünün pratikliği ve zamandan tasarruf özelliği ile kendilerine daha fazla zaman ayırabilirler. Geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun ürünleri bünyesinde barındıran Trendyol’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.