"

Burberry

" araması için 221 sonuç listeleniyor

Burberry

Burberry markası, 1856 yılından günümüze 163 yıldır varlığını kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden sürdürmektedir. Dünya çapında 500’den fazla mağazası bulunan Burberry ürünleri klasik İngiliz çizgisinin yanında modern, güçlü, sportif etkilere de sahiptir. Burberry ürün modelleri, aksesuardan giyime, parfümden ayakkabı ve çantaya kadar geniş bir yelpazede adından söz ettirmektedir. Burberry fiyatları, ürünlerinin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Trendyol, Burberry ürün fiyatları ile ilgili size uygun seçenekleri ve kampanya fırsatlarını sunar.

Burberry’nin Başarı Hikayesi

Henüz 21 yaşında bir manifaturacı dükkanında çalışırken kendi atölyesini kurmaya karar veren genç girişimci Thomas Burberry, cesareti ve başarıları ile pek çok kişiye ilham ve örnek olmuştur. İlk olarak dış giyim üzerinde çalışmaya başlayan Thomas Burberry, İngiltere’nin soğuk ve yağışlı hava koşullarına uygun dayanıklı ve uzun ömürlü olan Gabardine kumaşı icat etmiş ve 1888 yılında da patentini alarak, adını markalaştırmayı başarmıştır. Kraliyet ailesi tarafından ordu için kıyafet tasarlanması istendiğinde, bugün her üründe gördüğümüz ikonik ekose deseni, Thomas Burberry tarafından ilk olarak pantolonlarda kullanılmıştır. Bugünün Burberry markasının klasiği trençkotlar da 1914 yılında ordu için tasarlanmıştır.

Burberry Ürün Modelleri

1920 yılından itibaren klasik çizgisini modernize etmeye başlayan marka, ürün çeşitliliğini de sürekli geliştirmiştir. Markanın yaratıcısı Thomas Burberry’nin kullandığı malzemeden işçiliğe kadar en ufak ayrıntılarda dahi gösterdiği titizliği, markanın her ürününde göstermesi başarısının anahtarı niteliğindedir. Klasik çizgisine bağlı kalarak modern dokunuşlarla İngiliz zarafetini her ürününe yansıtmaktadır. Ünlü tasarımcıları ve marka için üretilen özel malzemeleri ile Burberry ürünleri kalitesi ve kullanışlılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Burberry Ürünleri

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Burberry ürünleri, sadece kıyafet ile sınırlı kalmayıp tamamlayıcı pek çok aksesuarı da bünyesinde barındırır. Kabandan mayoya kadar giyim konusunda her detayda markanın ürünleri bulunmaktadır. Çanta, şapka, saat, parfüm, eldiven, anahtarlık, kemer, cüzdan, eşarp, gözlük, mücevher, ayakkabı, çorap, makyaj ürünleri ve şık hediyelik ürünler Trendyol’a özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Burberry Moda Aksesuarları

Marka için üretilen özel aksesuarların başında Burberry gözlük geliyor. Her yüz modeline uyabilen estetik ve şık Burberry gözlük modelleri, özel çizilmez camlardan üretilir. Her mevsim kullanılabilen Burberry güneş gözlüklerinin üretiminde ise güneş ışınlarına karşı tamamen koruyucu olan camlar kullanılır. Kaliteli malzemelerden üretilen gözlükler, ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanır. Burberry şıklığını tamamlayan diğer moda aksesuarları çantalar, saatler ve özellikle ekose desenli eşarplardır. Lüksün ve sadeliğin yansıtıldığı birbirinden farklı tasarımlar ile Burberry aksesuarlarda da ön plana çıkmayı başarabilen bir markadır. Burberry moda aksesuarları her yaştan kullanıcıya hitap eder.

Burberry Parfümleri Şıklığın Tamamlayıcısı

Konusunda ünlü isimler tarafından tasarlanan Burberry parfümleri kadının asaletini, erkeğin güçlü yanlarını hedef alan eşsiz kokulardan oluşmaktadır. Tüm koleksiyonlarındaki özen parfümlerinde de geçerlidir. Burberry parfümler benzersiz kokularının yanında aynı zamanda kalıcı olması ile de gün boyu ferahlık sağlamaktadır. Kadınlar için çiçek, meyve ve odunsu kokular ile farklı seçenekler sunan marka, erkekler için de odunsu ve baharatlı kokuları ile dikkat çekiyor.

Burberry Giyimde Bir Dünya Klasiği

Dış giyimde Burberry kaban ve trençkotları ile kurulduğu zamandan beri modası hiç geçmeyen ürünlerin başında yer alıyor. Kullanışlılık ve kalite bakımından uzun yıllar gardırobunuzun birer parçası olabilecek Burberry’nin bu outdoor modellerini, Burberry marka eşarp ya da atkılarla da tamamlayabilirsiniz. Burberry elbise, bluzlar, pantolon ve ceketler ile bir bütün halinde şıklık için tasarımlarında tamamlayıcı öğelere yer veriyor.

Burberry marka giyim, aksesuar ve kozmetik ürünlerinde Trendyol’u takip edebilir, Trendyol’a özel kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Yukarı Çık