Burçin Gürbüz Dallar, 100x100, Tuval Üzerine Karışık Teknik ARTLJ-0129

Satıcı : Artoloji
Henüz Yorum Yazılmamış.
Peşin Fiyatına 6 aya varan taksit!
8.000 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Eser Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Eser Bilgileri

Burçin Gürbüz Dallar, 100x100, Tuval Üzerine Karışık Teknik

Geri Bildirim Ver
  • Sanatçı Hakkında: Karaman Ermenek (1992) 2019 Selçuk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi'nden mezun oldu ve aynı okulda yüksek lisansa devam etmektedir. Çocukluğundan bu yana üzerinde çalıştığı sanat yeteneği üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Benim resmim özgürlüğe uzanan dallarla kaplı. Her bir resmimde yeniden kendimi keşfedip sonsuzluğa uzanıyorum. Yaptığım çiçekler bana umut oluyor, her yeni başladığım resimde çizmiş olduğum çiçekler içimde de açıyor. Kendimi kaybedip düşünmeden çizmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hiçbir zaman bir şeyi kopya ederek çalışmak bana mutluluk vermedi. Hayatım boyunca kendim neysem o oldum ve tuvallerimde ben neysem o oldu. O yüzden düşünmeyin çizin demek istiyorum. Ellerinizi özgür bırakın! Eminim
  • o ortaya çok iyi şeyler çıkaracaktır. Resimlerim de vermek istediğim mesaj
  • uçsuz bucaksız sonu olmayan bir hayatı yaşıyoruz , bu hayat düşünerek yaşamak için oldukça çok kısa ve ölüme çok yakın olduğumuz acı bir gerçek. Bu nedenle her gün içinizde umutsuzluk yerine çiçekler açtırın, sevgi dalları kaplasın etrafınızı. Ben dallarımın her birini sevgiyle yapıyorum. Siz de her yeni güne sevgiyle, umutla uyanın.
  • İncelemiş olduğunuz eserin satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu eser indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Eser Özellikleri

  • En 81-100 cm
  • Boy 81-100 cm
Geri Bildirim Ver