"

Büstiyer

" araması için 846 sonuç listeleniyor

Büstiyer

Büstiyer; kadınların gerek iç çamaşırı olarak, gerek ise günlük kullanımda ceket, tunik ya da hırka gibi tamamlayıcı parçalar ile birlikte kullanabildiği iç giyim ürünlerine verilen isimdir. Yarım üst ya da yeni dönem tabiri ile zaman zaman crop top ve büstiyer bluz olarak da adlandırabileceğimiz büstiyerler, pek çok farklı model ve kumaş seçeneği ile karşımıza çıkar. Özellikle iç çamaşırı olarak değerlendirdiğimizde pamuk, saten ya da dantelli büstiyer gibi seçenekleriyle karşılaşacağımız bu ürünler, günlük kullanımlarda ise pamuklu kumaşlardan kadifelere, farklılaşan renkleri ve desenleri ile göz alıcıdır. Yaz akşamlarında yaratmak istediğiniz büstiyer kombinleri için de örgü büstiyer ya da abiye büstiyer gibi şık büstiyer modelleri tercih edilebilir. Dijital teknolojilerin revaçta olduğu günümüzde ise, daha fazla markaya ve modele daha kısa zamanda ulaşmamızı sağlayan online alışveriş sayesinde ise hayalimizdeki ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde satın almak artık çok daha kolay.

Büstiyer Modelleri

Büstiyer dediğimizde, aklımıza sadece iç giyim ürünleri gelmez. İç giyimde de, standart sütyen modellerinden ayrışan görünümü ile, kendisini daha çekici ve özel hissetmek isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında gelen büstiyerler, özellikle yaz aylarındaki kolay kullanımı ile günlük kullanımda da favori parçalardan biridir.

Terleme problemine karşı, daha çok pamuklu kumaştan büstiyerler tercih edilebilirken, gece kullanımı için kadife ya da saten modeller hırka ve ceket gibi tamamlayıcılar ile imdadımıza yetişebilir. Askılı, kısa kollu ya da askısız modellere ek olarak; büstiyerler yaka tiplerinde de madonna, bisiklet ya da v yaka modelleri ile karşımıza çıkar.

Büstiyerlerin Günlük Kullanımı

Çeşitli renk ve desenlerde, tarzınıza uygun tercih edebileceğiniz büstiyerleri, günlük yaşamda bluz olarak da kullanabileceğinizi belirtmiştik. Küçük bir parça olmasından dolayı rahat kullanım sağlayan bu ürün çoğunlukla ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilse de, doğru parçalarla tamamladığınızda kış aylarında da oldukça şık ve popüler bir tercih haline gelir. Gündüz kullanımında yüksek bel kot ya da kumaş pantolonlar ya da midi boy uçuşan etekler ile zevkli bir uyum yakalamanız mümkün. Geceleri ise ayakkabı tercihinizi stiletto ya da topuklu botlardan yana kullandığınızda, üzerinize de şık bir blazer ceket alarak kokteyl ya da davet kombininizi yaratabilirsiniz. Altınıza pantolon yerine etek tercih etmek istediğinizde ise, skinny kalem etekler ile bir arada kullanılan ikili modeller tam size göre. Farklı modellerde bulabileceğimiz bu ikili setler, kır düğünlerinde ya da lise ve üniversite mezuniyetlerinde farklılaşmak isteyen kadınlar için cazip bir alternatif olabilir. Siyah büstiyer ya da beyaz büstiyer takımları ise bu ikili setlerin en fazla tercih edilen renklerindendir.

Spor Salonunda Büstiyer

Büstiyerler, sadece iç çamaşırı olarak ya da günlük ve gece kullanımlarında karşımıza çıkmaz. Büstiyer modelleri yaz aylarına girerken daha fazla zaman geçirmeyi alışkanlık haline getirdiğimiz spor salonlarında da oldukça fazla tercih edilen parçaların başında gelir. Özellikle hareket kolaylığı sağlaması açısından ve vücudun esnek yapısına uyum sağlamasından dolayı spor yaparken de tercih edilen büstiyer, şık duruşu sebebi ile de artı bir puan kazanır. Spor yaparken bu ürünü tercih edecekseniz, saten ya da dantel kumaşlı ürünler yerine terinizi emecek, daha kolay hareket edebilmenizi sağlayacak pamuklu ve likralı modelleri tercih edebilirsiniz.

Online alışverişin tüm avantajlarına bir arada sahip olabileceğiniz Trendyol’da, birbirinden farklı marka ve modelde, uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünleri bir arada görebilirsiniz. Çeşitli büstiyer fiyatları arasından ise bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Tüm büstiyer modellerine Trendyol'un bluz, tunik ve büstiyer kategorisinden erişebilirsiniz.

Yukarı Çık