"

Büyük Beden Korse

" araması için 1277 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Büyük Beden Korse Modelleri Trendyol’da!

Korse, kadınların ve erkeklerin bel ve vücutlarını toplu göstermek için kullandıkları iç giyim ürünüdür. Büyük beden korse sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkisi ile bilinir. Beli tam kavrayan ürünlerin yanı sıra 5 bölgede etkili ürünler de vardır. Bacak, basen ve göbek bölgesinde etkili ürünler müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Vücutta anında etki gösteren büyük beden korse çeşitleri şekillendirici bir etki yapar. Büyük beden korse sütyen vücudun hareket özgürlüğü kısıtlamadan sizi ince ve zarif gösterir. Karın bölgesi için çift katlı koruma sağlayan ürün dikişsiz örgü sistemiyle üretilir. Büyük beden toparlayıcı korse tayt, büstiyer, kemer gibi pek çok seçenek ile Trendyol’da müşterilerin beğenisine sunulur.

Beğeni Toplayan Büyük Beden Korse Çeşitleri

Beğeni Toplayan Büyük Beden Korse Çeşitleri

Büyük beden korse tayt modelleri sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelir. Dikişsiz örgü sayesinde bel kısmını tamamen toplar. Ayrıca bu ürünlerin bel kısmında çift katlı özel kaymaz silikon kullanılır. Kayma yapmayan yapısıyla gün boyu istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanmak için temizlik talimatlarına dikkat etmek yeterlidir. 30 derecede yıkayarak temizliğini yapabilirsiniz. Ürün %88 polyamide, %10 elastan, %2 silikondan oluşur. Örme kumaşı sayesinde günlük hayattaki işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Basen ve beli incelten büyük beden bel korsesi aynı zamanda kilo vermeye de yardımcıdır. Terlemenizi sağlayarak kilo vermeyi hızlandırır. Büyük beden erkek korse çeşitleri arasında da bu ürünleri bulabilirsiniz. Sahip olduğu dokusu nedeniyle elde veya çamaşır makinesinde yıkanmaz. Nemli bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Büyük beden paçalı korse özel tasarım modeller ile vücudunuzu sıkılaştırır. İz yapmayan ürünü kıyafetin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Üretiminde hava geçiren kumaşlar kullanılır. Terlemeyi önleyen bu kumaş yapısı gün boyu teninize hava aldırır.

Kaliteli Büyük Beden Toparlayıcı Korseler

Kaliteli Büyük Beden Toparlayıcı Korseler

Büyük beden korse modelleri günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Vücudu sık ve düzgün gösterdiği için kullanım alanı geniştir. Külot korse büyük beden sektöründe öne çıkan ürünlerin başında gelir. Özel dikiş ipliği ile üretilen ürün esnek yapısı kullanım rahatlığı verir. Kumaş yapısı bu modelde çeşitlilik gösterir. Mikrosoft kumaş kullanılan külot, hareket halindeyken belden kaymaması için silikon bant kullanılır. Kısa modeli ile elbise, pantolon, eşofman altında kaba durmaz. Büyük beden büstiyer korse kıyafetlerin altına giyilir. Kıyafetleri güzelleştiren bir unsur olarak dikkat çeker. Kıyafet içinde hem şık bir görünüm kazanmak hem de sıkı ve ince bir vücuda sahip olmak istiyorsanız battal beden korseyi kullanabilirsiniz. Büyük beden elbise korse kıyafetlerin altına giymek için idealdir. Trendyol’dan alabileceğiniz büyük beden gelinlik korsesi ile en özel anınızı şık hale getirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Büyük Beden Korseler

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Büyük Beden Korseler

Büyük beden korse fiyatları ürünün kumaş yapısı ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Büyük beden korse atlet karın ve bel kısmını sıkılaştırarak inceltir. Esnek yapısı ve kumaşının yumuşak dokusu sayesinde kıyafetlerin altında rahatsızlık hissetmezsiniz. Vücudu sararak gün boyu hareket özgürlüğü sağlar. Kadınlar ve erkekler kendilerine uygun olanı seçenekler arasında bulabilir. Mevsimine uygun kumaşlar ile üretilen modeller, her mevsim fit görünmenizi sağlar. Göğüs ve bel toparlayan bir diğer ürün seçeneği büyük beden çıtçıtlı korse modelleridir. Bu üründe 3 tane ayarlama kopçası vardır. Bel çevresini sıkı göstermek isteyen kendilerine göre ayarlamayı rahatlıkla yapabilir. Kıyafetlerin altına giymek için de uygundur. Büyük beden karın korsesi seçeneklerinde de çıtçıtlı modelleri bulabilirsiniz. Sürekli kullanımda büyük beden termal korsenin vücudu sıkılaştırıp incelttiği söylenir. Şık ve fit bir görünüm için bedeninize uygun ürünü Trendyol’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.