"

Calve

" araması için 105 sonuç listeleniyor
CalveCalvé Ballı Hardal 260 G
(45)
10,95 TL
Sepete Git
CalveRanch Sos 245 gr x 3 Adet
(14)
36,13 TL
27,90 TL
Sepete Git
CalveBarbekü Sos 290 gr x 3 Adet
(5)
36,13 TL
29,90 TL
Sepete Git
CalveAcı Sos 265 gr x 3 Adet
(2)
36,13 TL
29,90 TL
Sepete Git
CalveOrganik Ketçap x 4 Adet
(2)
46,00 TL
29,90 TL
Sepete Git
CalveCheddar Sos 240 gr x 3 Adet
(5)
36,13 TL
29,90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CalveAcuka Sos 200 Gr X 3 Adet
34,90 TL
Sepete Git
CalveRanch Sos 245 gr
(16)
20,98 TL
16,50 TL
Sepete Git
CalveHardal 250 gr x 3 Adet
(1)
36,13 TL
27,90 TL
Sepete Git
CalveKöri Sos 250ml
26,70 TL
16,75 TL
Sepete Git
CalveAcı Sos 265 gr
(14)
29,90 TL
16,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Calve

Calve, ketçap ve mayonez üretiminin yanı sıra özel sos üretimi ile de Türkiye’de tanınmış köklü firmalar arasında yer alıyor. Müthiş lezzetleri ile yıllardır sofraları süsleyen ‌‌Calve, günden güne farklı lezzetler ortaya çıkararak tüketici beğenisine sunuyor. Ayrıca son dönemlerde kahvaltılarda kullanılan ‌Calve fıstık ezmesi gibi çeşitli ürün alternatifleri de bulunuyor. ‌Fast ‌food yiyeceklerin haricinde yemeklerin yanında da kullanılan ‌Calve ketçap mayonez büyük küçük herkesin sıklıkla tercih ettiği lezzetler arasında yer alıyor. ‌Calve sosları yemeklerin yanı sıra cips gibi atıştırmalıklarda da tercih ediliyor. ‌Calve markası yıllar içerisinde kalitesini ispatlayarak markaya duyulan güven oranını yükseltiyor.

Calve Markası ve Özgeçmişi

Calve markası, 1987 yılında hardal ve salata sosları üretimi yaparak dünyaya adını duyurmaya başladı. Van ‌Marcen tarafından kurulan ‌‌Calve, kısa süre içerisinde tüm dünyada tanınmayı başardı. Calve'nin Türkiye’deki tarihi ise 1986 yılına dayanıyor. ‌Türkiye'ye girişi ketçap ve mayonez markası olarak başlayan Calve, günden güne gelişen ürün seçenekleri ile tüketiciye geniş bir yelpaze sunuyor. Ürünleri kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayarak ülkenin her bir yanında yoğun olarak tüketilmeye başladı. Akıllı kapak ve kaliteli şişe tasarımı sayesinde sıkarken ve kullanırken tüketiciye hiçbir zorluk çıkarmıyor.

Etrafa bulaştırmayan akılı kapak sistemi pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. ‌Calve ketçap, Türkiye’de üretilmeye başlanan ilk ketçap markası olarak da biliniyor. Ülke genelinde satış oranları en yüksek olan markalar arasında öne çıkıyor.

Calve Markasının Üretimini Yaptığı Ürün Çeşitleri

‌Calve ketçap ve ‌Calve mayonez, günümüzde en sık tercih edilen ve tüketimi en fazla olan ‌Calve ürünlerinin başında yer alıyor. Akışkan kıvamı ve eşsiz lezzeti ile büyük küçük pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Son dönemlerde ‌fast ‌food tüketiminin de artmasıyla beraber üretilmeye başlanan ‌Calve ‌ranch sos evlerde de sıkça tercih ediliyor. ‌Calve sos çeşitleri arasında dikkat çeken ‌Calve barbekü sos, özellikle hamburger içerisinde sıkça tüketiliyor. Hem lezzeti hem de kıvamı ile beğeni kazanıyor. ‌

Calve ‌burger sos evde yapılan ‌burger çeşitlerinde kullanılma amaçlı üretiliyor. Uzun süre kullanım ömrünün bulunması da ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Serin yerlerde muhafaza edildiği takdirde bozulma ya da tadının değişme ihtimali oldukça düşük. Genel olarak buzdolabında saklanması tavsiye ediliyor. ‌Calve lezzetini bir kere tadan bir kişi tekrar tekrar denemek istiyor. Bu nedenle ‌Calve ürünlerinin hitap ettiği tüketici kitlesinin oranı oldukça fazla. Sadece hamburger ya da yemeklerde değil, tost ya da ekmek arası atıştırmalıklarda da ‌Calve sosları sıkça tercih ediliyor. Özellikle acıseverler için geliştirilmiş olan Calve acı sos, yiyeceklere eklendiğinde günün her saati öğünlerinize lezzet katar. Günden güne farklı ürünler piyasaya sürerek marka prestijini artırıyor. Ürünler büyük şişelerde üretilmesinin yanı sıra tek kullanımlık ufak paketler halinde de satışa sunuluyor. Ufak paketler daha çok kahvaltılarda tercih ediliyor. Ayrıca gün içi atıştırmalıklarda da kolayca taşınabiliyor.

Calve Ürünlerinin Fiyatları

‌Calve ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde pek çok faktör rol oynuyor. Fiyatları etkileyen en önemli etmen, ürünlerin büyüklüğü ve içeriği. ‌Her türünün fiyatı farklı şekilde belirleniyor. Gramaj olarak daha yüksek olan paketlerin fiyatları diğer ürünlere göre biraz daha yüksek oluyor. Ayrıca mayonezin fiyatı da ketçaba oranla biraz daha yukarıda belirleniyor. Sosların fiyatları ise içeriklerinde yer alan maddelere göre değişiklik gösteriyor. ‌‌Trendyol'dan tüm ‌Calve ürünlerini inceleyebilirsiniz.

‌Trendyol farkı ile ‌Calve markasına ait tüm ürün çeşitlerine ayrıcalıklı ve avantajlı olarak sahip olabilirsiniz.