"

Cam Kolye

" araması için 12163 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Aksesuarlardan Cam Kolye Çeşitleri Trendyol'da!

Cam kolye erkek, kadın ve çocuk fark etmeden her yaşa hitap eden takı ürün grubu arasında yer alır. Cam kolye modelleri, farklı materyaller kullanılarak üretilir. Bu nedenle çeşitliliğinin geniş bir skalada yer aldığı ifade edilebilir. Cam boncuk kolye aksesuar grubunda yer aldığından farklı desen, renk ve tarzlara hitap eden seçenekleri barındırır. Farklı aksesuarların bir araya getirilerek oluşturulduğu cam kolye uçları modellerini dilediğiniz zincir çeşitleri ile kullanabilirsiniz. Kullanıcılar murano cam kolye ile kendi karakterini ortaya koyduğunu düşünür. Bu yüzden herkese hitap edebilecek özelliklerde model çeşitliliğine sahiptir. Herkes kendi zevk ve beğenisine göre bu üründen kolaylıkla temin edebilir. Her geçen gün artan çeşitlilik aslında bu ürüne olan talep sonrasında markaların izlediği bir yoldur. Her dönem ilgi odağı haline gelmeyi başarmış bu ürün, özel işçilikler ile üretilmektedir.

Farklı Tasarımlara Sahip Cam Kolye Çeşitleri

Farklı Tasarımlara Sahip Cam Kolye Çeşitleri

El yapımı cam kolye cam sanatı ürünü olarak titizlikle yürütülen özel tasarımları içerir. Genellikle kişiye özel tasarlanan bu ürünler seri üretimden oluşmaz. Tamamen el işçiliğinde özenle hazırlanır. Cam kelebek kolye özellikle gençlerin dikkatini çeken bir üründür. Kelebek motifi her dönem kadınların beğenisini kazanan bir detaydır. Bunu cam işçiliği ile taçlandıran markalar, kullanıcıların beğenisine sunuyor. nazar boncuklu cam kolye ise bir diğer en sık tercih gören üründür. Türk toplumu olarak nazara inanıyor ve bunun bir nazar boncuğu ile korunduğu ifade edilmektedir. Bu kapsamda kültürel değerlerimizi ifade eden bu ürün sevdikleriniz için en iyi hediye seçeneği olarak yer alır. Cam göz kolye modelleri de yine aynı amaçla kullanılan farklı bir modeldir. Çevrenizdeki insanların dikkatini farklı yöne çekmek ve olumsuz bakışlardan etkilenmemek için kullanılmaktadır. Resimli cam kolye özel günlerde en iyi hediye seçenekleri arasında yer almakla beraber anı ölümsüz kılmanıza destek olur. Sevdiğiniz kişi ile olan bağlılığınızı her an göğsünüzde kolye modeli ile taşıyabilirsiniz.

Kombinlerinizi Destekleyen Cam Kolye

Kombinlerinizi Destekleyen Cam Kolye

Çiçekli cam kolye özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kadınların kombinlerini süsleyen önemli bir detaydır. Çiçek figürü her zaman ferah bir güzelliği simgeler. Bu ürün modeli sayesinde sizlerde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Yuvarlak cam kolye şeklinde tasarlanan farklı modeller yer alabildiği gibi boş cam kolye modelleri de vardır. Bu ürün modelleri genellikle sade tasarımları ile dikkat çeker. Camın doğal yapısını beğene n kullanıcılar tarafından tercih edilir. cam şişe kolye içerisinde herhangi bir not ya da dua taşıyabileceğiniz gibi farklı tasarımlı hali ile de kullanabilirsiniz. Unisex bir model olan bu ürün, marka özelinde geliştirilmektedir. Bu ürün modeli cam tüp kolye şeklinde yer alabildiği gibi cam fanus kolye şeklinde olan tasarımları da mevcuttur. Cam her ne kadar üretimi ve tasarlanması zor bir ürün olsa da gelişen teknoloji sayesinde bu ürün çeşitlerini farklı şekillerde görmek mümkün.

Cam Kolye Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Cam Kolye Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kapaklı cam kolye içerisinde bir resim ya da farklı bir aksesuar ile destekleme yapabilirsiniz. Bu açılabilir cam kolye formunda yer aldığı için kullanıcılar için oldukça işlevseldir. Kişilerin zevkleri doğrultusunda kolayca farklı şekillerde değerlendirilebilir. Kokulu cam kolye modelleri dokusundaki yumuşaklık ve eşsiz ferahlığı ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle hassas bir cilt tipiniz var ise içi boş cam kolye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu model farklı aksesuarlar ile desteklenmediğinden camın sağlık dolu dokusunu aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz. Cam kolye fiyatları özel işçilik ya da fabrika seri üretimlerine göre değişir. Ancak genel anlamda tasarım ve üretimi maliyetli olduğundan marka özelinde fiyatlandırma görmek mümkün. Trendyol üzerinden bu ürün ve ürün gruplarını görüntüleyebilirsiniz.