"

Çamaşır Leke Çıkarıcılar

" araması için 389 sonuç listeleniyor
MigrosMigros Lavabo Açıcı 3X75 G
(711)
2,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Çamaşır Leke Çıkarıcılar

En sevilen, en değer verilen mobilyaların ya da kıyafetlerin başına zaman zaman kötü sürprizler gelebiliyor. Çocuklu ailelerde ve misafiri bol evlerde daha çok yaşanan ufak tefek kazalar inatçı lekelerin sebebi olabiliyor. Özellikle yağ lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, çikolata lekesi, meyve lekesi, kırmızı şarap lekesi, ruj lekesi ve fondöten lekesi gibi lekeleri leke çıkarıcı ürünler kullanmadan çıkarmak pek mümkün olmuyor. Tüketiciler, bu gibi durumlarda leke çıkarıcı ürünlerden, uygulanan yüzeye zarar vermemesini ve renkli dokuların rengini soldurmadan inatçı lekeleri kolayca çıkarmasını bekliyor. Çamaşır leke çıkarıcılar kategorisinde yer alan üstün leke çıkarma gücüne sahip ürünler, lekeleri kolayca çıkarırken aynı zamanda uygulanan yüzeye de zarar vermiyor. Sıvı, jel ve toz olarak üretilen leke çıkarıcılar, uygulanan yüzeyde hızlı ve kalıcı sonuçlar sağlıyor. Beyazlarınız ilk günkü beyazlığına kavuşurken renklileriniz ise parlaklığını ve yeniliğini muhafaza ediyor. Çamaşır leke çıkarıcılar kategorisinde yer alan leke çıkarıcı ürünler, hem elde kullanım için hem de makinede kullanım için farklı formüllere sahip olması ile dikkat çekiyor. Leke çıkarıcılar lekeli yüzeyin üzerine direkt uygulanabildiği gibi, yıkama esnasında da kullanılabiliyor. Koltuk, halı, perde gibi yüzeylerde direkt uygulanabilen leke çıkarıcılar, çamaşırlar üzerinde de güvenle kullanılabiliyor. Leke çıkarmada pratik bir çözüm olan leke çıkarıcı sprey en umutsuz lekelerde bile mükemmel sonuçlar veriyor. Leke çıkarmada hızlı ve kalıcı bir çözüm olan leke çıkarıcı sprey; koltuk, halı, perde ve mobilya gibi yüzeylerin yanı sıra tüm çamaşırlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem genel hem de lokal uygulamalarda en etkili sonuçları veren pek çok ürün seçeneği Trendyol'da sizleri bekliyor.

Leke Çıkarıcı Çeşitleri

Kahve, çay, meyve, yağ, kırmızı şarap, ruj ve fondöten lekeleri gibi lekelerle çamaşırlarda, halılarda, mobilyalarda ve masa örtülerinde sıklıkla karşılaşılıyor. Leke çıkarıcı ürünler hangi yüzeye uygulanırsa uygulansın, öncelikle yüzeyin dokusunu bozmadan lekeyi çıkarması aynı zamanda renkleri soldurmadan sonuç vermesi isteniyor. Bu sebeple leke çıkarıcılar uygulanacağı yüzeylere göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin; koltuk leke çıkarıcı kategorisinde yer alan ürünler, koltuğun lekeli olan bölümüne direkt uygulanırken çamaşır leke çıkarıcı ürünler elde yada makinede yıkama esnasında kullanılıyor. Çamaşır ve halı gibi yüzeylerde direkt uygulanabilen leke çıkarıcılar sprey ya da jel olarak satışa sunuluyor. Leke çıkarıcılar arasında bebekli anneler için üretilmiş özel ürünlere ve organik içerikli doğal ürünlere de rastlanıyor. Çamaşır leke çıkarıcılar kategorisinde; renkli çamaşırlar için özel geliştirilmiş formülü sayesinde lekeleri çıkaran çamaşır leke çıkarıcıların yanı sıra beyazlar için de özel leke çıkarıcı ürünler de yer alıyor. Çamaşır yıkama ürünleri kategorisinde satışa sunulan, üstün performansa sahip leke çıkarıcı ürünlerle tanışarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ariel leke çıkarıcı, Kosla leke çıkarıcı, Domestos leke çıkarıcı ve Amway leke çıkarıcı çeşitlerini, cazip kampanyaları ve indirimli fiyatları Trendyol'un avantajlı dünyasında keşfedin. Sprey leke çıkarıcılar, jel leke çıkarıcılar, sıvı leke çıkarıcılar, toz leke çıkarıcılar ve konsantre leke çıkarıcılar ile imkansız lekeleri zahmetsizce silip atın.

Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?

Leke çıkarıcı ürün, sprey olarak tasarlanmış ise lekeli yüzeyin üzerine püskürtülerek kullanılıyor. Belirtilen süre boyunca bekledikten sonra bol su ile durulanması ya da ıslak bezle silinmesi öneriliyor. Jel ve sıvı olarak satışa sunulan leke çıkarıcılar ise hem lekenin üzerine direkt uygulanabiliyor hem de yıkama esnasında suya eklenerek kullanılabiliyor. Belirtilen miktarda lekeli yüzeye uygulanan ürün, uygun olan bekleme süresi sonunda bol suyla durulanarak lekeden arınmayı sağlıyor. Toz olarak satışa sunulan leke çıkarıcılar için de hem direkt lekeli yüzeye hem de yıkama esnasında suya ekleme şeklinde kullanımlar öneriliyor. Bazı durumlarda özellikle çamaşırlardaki lekelerde ürün, ön işleme gerek olmadan yıkama suyuna eklenerek de istenilen sonuçlar elde edilebiliyor. Leke çıkarıcı ürün hangi markaya ait olursa olsun; kullanım şekli, kullanım miktarı ve bekleme süresi için ürünün üzerindeki kullanım talimatlarına uymak gerekiyor. Kullanım talimatına uygun olarak uygulanan leke çıkarıcılar beklentilerin de üzerinde sonuçlar veriyor.