"

Can Yayınları

" araması için 3695 sonuç listeleniyor
Can Yayınları
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Can Yayınları

Kitap, bir insanın en iyi arkadaşıdır. İnsanı her anlamda rahatlatan bir eylem olan kitap okumak, zekayı keskinleştirirken aynı zamanda zihinsel bazı rahatsızlıklara karşı da korumacı bir görev üstlenir. Bilimsel olarak pek çok faydası kanıtlanmış olan kitap okumanın ifade yeteneğini geliştirmek, konsantrasyonu artırmak, kişisel ilişkileri derinleştirmek, bilgi dağarcığını ve yaratıcılığı üst seviyeye çıkarmak gibi görevleri vardır. Farklı dünyalara ve karakterlere yolculuk etmenizi sağlayan kitaplar, okumayı seven bir insana verilebilecek en güzel hediyedir. Pek çok yayınevinin internetten ya da mağazalarından kitaplarına ulaşmak kolaylıkla mümkün. Bunlar arasında en kapsamlılarından biri olan Can Yayınları, her yaş grubu için çok sayıda kitap yayınlayan bir yayınevidir. Can Yayınları; bebeklik çağı, okul öncesi, ilkokul dönemi ile birlikte yetişkinler için de farklı türlerde kitap yayımlamaktadır. Bilim, teknik ve mühendislik gibi mesleki kitaplardan dünya edebiyatına, genel ve güncel konulu kitaplardan Türk edebiyatına, tarih kitaplarından çocuk romanlarına kadar onlarca türe ev sahipliği yapan Can Yayınları, her kesime hitap etmektedir. Ayrıca kolay taşınabilir mini kitapları ile de son zamanlarda sıklıkla tercih edilen Can Yayınları'nda her yazarın bu boy kitaplarına ulaşılmaktadır.

Çocuklar İçin Can Yayınları

Kitap okumak küçük yaşlardan itibaren kazanılması gereken bir alışkanlıktır. Aileler çocuklarına uyurken, oyun oynarken ve her gün düzenli olarak zaman ayırıp kitap okuduklarında, çocuklarında bu alışkanlık oluşmaya başlar. Çocuklarınıza kitap satın alırken uygun yaş grubu ve doğru yayınevi seçmeniz çok önemlidir. Bazı yayınevlerinin çocuklar için çıkardığı ayrı bir bölümü vardır. O bölüm sadece çocuk kitapları yayımlama görevini üstlenerek çocuk ve bebekler için faydalı kitaplar üretmektedir. Can Yayınları da bu yayınevlerinden biridir. Okul öncesi ve sonrası her türde kitaba rastlanan Can Yayınları, bu konuda çocuk eğitimine ve gelişimine önem verdiğini kanıtlamaktadır. Çocuklar ve bebekler için Can Kitapları yayımlayan Can Yayınları, size çocuklarınızın yaşına uygun doğru kitabı kolaylıkla bulmanız için oldukça geniş bir kitap yelpazesi sunmaktadır.

Can Yayınları, çocuklar için klasiklerden yeni yazarlara kadar birçok kitap türünü içerisinde bulundurmaktadır. Çocuklarınızı uyuturken okuyacağınız bir masal kitabı, onların gelişimine büyük katkılar sağlamaktadır. Can Yayınları'nın çocuk gelişimini ön planda tutarak yayımladığı kitaplar ile bu alana yaptığı katkılar büyüktür. Can Yayınları'nın çocuk kitapları ile kelime dağarcığı ve hayal gücü küçük yaşlardan itibaren artmaya başlamaktadır. Uykudan önce çocuğunuza okuduğunuz her kitap, güven içinde uyumalarını sağlar. Ayrıca dinlemeyi de öğrendikleri için konsantrasyon eksiklikleri azalır. Çocukların ilgi alanlarına göre kitap seçiminin gerçekleştirilebilmesi için farklı alanlarda kitap yayımlayan Can Yayınları'nın çeşitliliği oldukça fazladır. Son dönemlerde çocukların telefon, tablet, televizyon gibi teknolojik cihazlara olan düşkünlüğü hızla artar. Bu durumun zararlarının yaşanmaması için faydalı bir alternatif olan yaşa uygun kitap seçimi ile çocukların gelişimlerine önemli katkı sağlanır.

Can Yayınları Hikaye ve Masal Kitapları

Çocuğunuza okuyacağınız bir hikaye kitabı, öncelikle sizin tarafınızdan baştan sona okunmalıdır ki zararlı öğeler içerip içermediği tespit edilebilsin. Can Yayınları'nın çocuk kitapları arasında okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf için kitaplar olduğu gibi, farklı yaş gruplarına göre de seçimler yapılabilmektedir. Can Yayınları bünyesinde yer alan çocuk hikaye ve masal kitaplarında bulunan çizimler ve karakterlerin özellikleri de oldukça önemlidir. Can Yayınları çocuk kitaplarından biri olan "Yıldızlı Alfabe" kitabı dilimizi öğrettiği gibi, okuma alışkanlığı kazandırmak için de örnek bir kitaptır. Can Yayınları'nın yaş gruplarına önem vererek yayınladığı çocuk kitapları hakkında internet sayfasından bilgi alınabilir. Can Yayınları'nın çocuk klasiklerine, roman ve öykülerine de ulaşılabilmektedir. Çocuklar için uyarlanmış olan onlarca farklı klasik kitabı inceleme ve satın alma imkânı vardır. Can Yayınları'nın çocuklar için özel olarak yayımladığı öykü ve roman ile birlikte aktivite içerikli eğlenceli kitaplar da onların zamanlarını keyifli ve yaratıcı bir şekilde geçirmeleri sağlar. Çocukların hayal güçlerini katbekat artıran Can Yayınları'nın bu tür kitapları onların tatillerinde, gittikleri yerlerde, oyundan sıkıldıklarında eğlenceli vakit geçirmeleri için ideal bir araçtır.

Can Yayınları Yetişkinler İçin Geniş Bir Yelpaze Sunuyor

Telefona, tablete ya da televizyona olan ilgi sadece çocuklarda artmamakta yetişkinler de zamanlarının çoğunu bu mecralarda geçirmektedir. Bu yüzden kitaba olan ilgi de azalmaktadır. Can Yayınları, klasik kitaplar ile yetişkinlerin de dikkatini çeker. Yetişkinler için yayımladığı farklı tarzlarda kitaplara sahiptir. Can Yayınları, geniş ürün yelpazesi içinde çantada rahat taşınabilmesi için mini kitaplar da yayımlar. Can Yayınları mini kitap orijinal boy kitapların küçültülmüş, rahat okunabilir duruma getirilmiş şeklidir. Kitapları, çantanızda yer kaplamaması için rahat bir şekilde taşıyabilir ve okuyabilirsiniz. Can Yayınları tarafından yayımlanmış, sevdiğiniz ünlü yazarların pek çok kitabına ulaşabilirsiniz. Yabancı romanları bulabileceğiniz gibi akademik, araştırma, anı, felsefe, sanat, siyaset, söyleşi ve zihinsel gelişim tarzına göre seçilebilen kitap türlerini de inceleyebilirsiniz. Böylece Can Yayınları'nın sevdiğiniz bütün türlerde kitaplarını bir arada bulabileceğiniz gibi, yeni keşifler de gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlara Kitap Satışı

Can Yayınları'nın indirimli fiyatlara çeşit çeşit kitaplarına ulaşılabilir. Yetişkinler, çocuklar ya da bebekler için farklı türlerde kitapları inceleme fırsatı sunulduğu gibi, alışveriş de güvenli ödeme yöntemleri aracılığı ile gerçekleştirilir. İnceleme kitaplarından çocuk öykülerine, bulmacalardan şiir kitaplarına kadar Can Yayınları'nın her tarza ve zevke hitap eden konularda kitaplarına ulaşmak mümkün. Tek tek inceleme imkanının bulunduğu Can Yayınları kitapları oldukça çeşitlidir. Böylece Can Yayınları'nın yeni kitapları ile tanışma fırsatı bulunabildiği gibi, sevilen farklı yazarları da takip etme imkanı vardır.