Can Yayınları Küçük Prens 9789750724435

Satıcı : Kitap Şehri
15 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (51)
Tahmini Kargoya Teslim: 7 gün içinde
15,50 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Can Yayınları Küçük Prens

 • Küçük Prens - Antonie de Saint-Exupery
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Antoine de Saint-Exupery
 • Yaş 6-9 Yaş
Şikayet Et

Küçük Prens - Antoine de Saint-Exupery | Can Yayınları

Antoine de Saint-Exupery tarafından 1942 yılında yazılan Küçük Prens kitabı hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden bir eserdir. Görsel materyalleri içerisinde barındırması sayesinde çocukların hayal dünyasında izler bırakır. Yetişkinlerin ise olay kurgusu içerisinden dersler çıkarmasını sağlar. Küçük Prens orijinal kitabı bir çocuğun hayal dünyasından esinlenerek ortaya çıkar. Gezegenler, bitkiler ve hayvanlarla geniş hayal dünyası içerisinde kurgulanan kitap her yaştan okuyucuya hitap eder. Küçük Prens sayfa sayısı öz ve anlamlı ifadelerle sürdürülen olay örgüsünden dolayı kısa bir süre içerisinde bitireceğiniz özelliğe sahiptir. Küçük Prens seti alarak kitaplığınızı doldurmayı başarabilirsiniz. Küçük prens roman incelemesi detaylarını görebilir, ihtiyaçlarınıza pratik bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

 • Derin anlamları basit dille ifade eden Küçük Prens sözleri
 • Yetişkinleri düşünmeye, çocukları anlamaya yönelten konu
 • Büyüdükçe değişen fikirlerin tatlı dille anlatılması

Küçük Prens Konusu ve Yorumları

Küçük Prens Konusu ve Yorumları

Pilot, kral, iş adamı, kaşif, bekçi ve diğerleri Küçük Prens karakterleri olduğu için bu kişiler arasında olay örgüsü sürdürülür. Diğer okuyucular tarafından yapılan Küçük Prens yorum ve önerilerine bakabilirsiniz. Cemal Süreya ve Tomris Uyar tarafından çevrilen Küçük Prens kaç sayfa sorusuna bu yorumlar sayesinde 112 cevabını bulabilirsiniz. Yazarın gözünden anlatılan olay örgüsü içerisinde ana kahraman uçakla çöle düşen pilottur. Pilotun kahramanla gezegende karşılaşması sonucu olay örgüsü gelişir. Bu sayede Küçük Prens konusu ve ana fikri ortaya çıkarılır. Küçük Prens türü fabl ve masaldır. Bu sayede çocukların hayal gücünün genişlemesine yardımcı olur. Küçük Prens analiz edildiğinde ortaya çıkan bu yorumlar doğrultusunda hayal dünyanızın uçsuz bucaksız bir hal almasını da sağlayabilirsiniz. Küçük Prens masalı sayesinde gerçek hayatta karar verme, fikir beyan etme ve düşünme gibi yetilerinizin gelişmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

Küçük Prens Fiyatları

Küçük Prens Fiyatları

Küçük prens yazarı hayal gücüyle ele aldığı eserde hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edebilecek bir anlatım dili kullanır. Bu anlatım dili zihinde çağrışımlar uyanmasına ve bilgi birikiminin artmasına yardımcı olur. Bunlardan farklı olarak Küçük Prens hikayesi okuyucularına avantajları sağlar. Çeşitli karikatürlerle desteklenen Küçük Prens, çocukların hayal gücünden yola çıkarak çağrışım yapmalarını kolaylaştırır. Bu karikatürler görsel zekanın gelişmesine büyük katkı sağlar. Küçük Prens ana fikri; bir çocuğun gözünden yetişkinlerin yaşantısının ele alınmasıdır. Bu da dünyaya farklı bir pencereden bakılmasının önünü açar. Bir çocuğun gözünden dünyaya bakmanın anlamını ve değerini anlamanızı kolaylaştırır. Anlatılan olaylar hikaleştirildiğinde ve gerçek hayata uyarlandığında Küçük Prens roman anlatımına bürünür. Bu da okuyucuların olay örgüsünü ve verilmek istenen mesajları anlamasını kolaylaştırır. Sağlanan avantajlardan biri de Küçük Prens fiyat seçeneklerinin her bütçeye uygun olmasıdır.

Hayal Gücünüzü Geliştiren Eser Trendyol'da

Hayal Gücünüzü Geliştiren Eser Trendyol'da

Küçük Prens serisi çocuklardan yetişkinlere doğru genişleyen bir okuyucu kitlesine hitap eden olay örgüsüne ve içeriğe sahiptir. Geniş hayal dünyanız içerisinde yer edinen bu eser, günlük hayatınızda karşılaştığınız sorunlara ve olaylara karşı fikir üretme gücünüzün gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca düşünmenize ve duygularınızın aktarılmasına da yardımcı olduğu için hayatınızın her anında sizlere yol gösterici bir niteliğe sahiptir. Dünya üzerinde birçok dile çevrilen Küçük Prens Can Yayınları tarafından orijinalini aratmayan kurgusuyla okuyuculara ulaştırılır. Baskının kaliteli ve dayanıklı kağıtlardan yapılması, kitabın zarar görmesini engeller. Bu sayede kitabı elinize aldığınız her an keyifli bir şekilde okumaya devam edebilirsiniz. Yaptığınız incelemeler doğrultusunda kitap içeriği, konu, olay örgüsü, ana fikir ve karakterler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizler de Küçük Prens okumak istiyorsanız, Trendyol’a göz atarak alışverişe başlayabilirsiniz.