placeholder
"

Canan Tan Kitapları

" araması için 269 sonuç listeleniyor
Doğan Kitap Piraye - Canan Tan
Doğan KitapPiraye - Canan Tan
(172)
Piraye - Canan Tan
50,15 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Iz - Canan Tan
HIZLI TESLİMAT
Doğan KitapIz - Canan Tan
(25)
Iz - Canan Tan
49 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Eroinle Dans Canan Tan
Doğan KitapEroinle Dans Canan Tan
(34)
Eroinle Dans Canan Tan
44 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Sızı - Canan Tan
Doğan KitapSızı - Canan Tan
(132)
Sızı - Canan Tan
29,25 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Canan Tan Kitap Seti
KARGO BEDAVA
Doğan KitapCanan Tan Kitap Seti
325 TL
Sepete Git
Doğan Kitap En Son Yürekler Ölür
Doğan KitapEn Son Yürekler Ölür
72,90 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Piraye
Doğan KitapPiraye
72,90 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Eroinle Dans
Doğan KitapEroinle Dans
72,90 TL
Sepete Git

Canan Tan Kitapları ile Okunması Gereken Kitaplar

Canan Tan, kitapları ile yükselen bir değer olmakta aynı zamanda kitapları çok satanlar listesinde yerini hep almaktadır. Canan Tan piraye adlı eseri ile ülke çapında tanınmış ve diğer kitapları hep merak edilen bir yazar olmuştur. Bu kitabında farklı kültürde evlilik hayatına başlayan Pirayenin yaptığı seçimlerin sonuçlarını ve törenin hayatında gösterdiği etkileri anlatmaktadır. Roman oldukça akıcı bir dile sahip olmakla birlikte duygusal anlatımla da okuyucuyu kitaba sıkmadan bağlamaktadır. Karakterler yanında kitabın konusunun geçtiği mekânlar ve kültürler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazarın en başarılı eserleri arasında olan bu kitabı okuyucularının beğenisini kazanmıştır.

Canan Tan Romanları

Canan Tan Romanları

Yazar romanların yanında öykü, mizah ve çocuk edebiyatı ile ilgili konularda da yazım çalışmaları yapmaktadır. Canan Tan beyaz evin gizemi kitabı çocukların çok severek okuyacağı kitaplar arasındadır. Canan Tan aşk temalı eserleri ile ilgi görmekle birlikte hayatın içinden kesitleri de eserlerine yansıtmayı seven bir yazardır. Canan Tan ıssız kadınlar sokağı kitabında yine hayatın içinde her zaman kadınların maruz kaldığı şiddet, taciz, tecavüz konularına değinmektedir. Aynı zamanda Canan tan kelepçe adlı eserinde kader mahkumu olan kadınlardan bahsetmektedir. Canan Tan Pembe ve Yusuf adlı eserinde ezelden beri kadınlar için büyük problem olan çocuk gelin ile kadına şiddetin yanında töreden doğan kadın ölümlerini de farklı kurgularla ele almıştır.

Canan Tan Tüm Kitapları

Canan Tan Tüm Kitapları

Başarılı kitapları ile adını duyuran Canan Tan, kariyerine köşe yazarlığı ile başlamıştır. Ankara doğumlu olan yazar, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olup yerel bir gazetede köşe yazarlığı ile iş hayatına atılmıştır. Yazar farklı alanlarda yazdığı yazıların yanı sıra farklı türlerde edebi eserleri ile de tanınmaktadır. Bazı senaryo çalışmaları da bulunan yazar, aynı zamanda birçok ödüle de eserleri ile layık görülmüştür. Lise yıllarından beri edebiyatla ilgilendiğini röportajlarında belirten yazarın hali hazırda yayımlanan 39 kitabı bulunmaktadır. Canan Tan yüreğim seni çok sevdi ile Piraye kitabından sonra oldukça ses getirmiştir. Aynı zamanda Canan Tan eroinle dans kitabı ile okuyucunun beğenisini kazanmıştır. Eserlerinde farklı konular işlemeyi seven Canan Tan En Son Yürekler Ölür kitabında organ naklini ana konu olarak seçmiştir. Akıcı dili ile okuyucu sıkmayan Canan Tan Hasret kitabı ile yüreklere dokunmayı başarmış bir yazardır. Hayatın içinden kesitleri de kitaplarına yansıtan Canan Tan iz kitabında annesinin ölümüyle yalnız kalan bir baba kız ilişkisine değinmektedir. Ünlü bir astroloğun hayatını kendi tarzıyla anlatan Canan Tan Sızı kitabını ince ve çabuk biten akıcılığa sahip oluşu ile kısa sürede okuyabilirsiniz. İlişki bazında yapılan hataları da eserinde yer veren Canan Tan Başıbozuk Sevdalar adlı eserinde yanlış ilişkiler hakkında bilgiler vermektedir.

Canan Tan Son Çıkan Kitabı

Canan Tan Son Çıkan Kitabı

Canan Tan Ah Benim Karım kitabında mizahi yönünü de eserine eklemiş ve kadın erkek ilişkileri hakkında farklı hikayeleri okuyucularına sunmuştur. Aynı zamanda Canan Tan Aşkın Sanal Halleri kitabında son zamanlarda gençlerin internet ortamında kurduğu arkadaşlıklar ve zararları hakkında kısa hikayelerden bahsetmektedir. Canan Tan Anneannem İnternette kitabı, yazarın son çıkan kitaplarından biri olarak eğlenceli kısa hikâyelerden oluşmaktadır. Canan Tan romanları arasında hem kendi zevkinize, hem de çocuklarınıza uygun kitapları bulabilirsiniz. Aynı zamanda Canan Tan eserleri hakkında araştırmalar yaparak ya da kitapları hakkında okuyucuların yorumlarına bakarak kitaplarını edinebilirsiniz. Canan Tan kitap seti olarak da alabileceğiniz romanları uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Canan Tan’ın tüm kitaplarını bütçenize uygun fiyatlar ile Trendyol’da bulabilirsiniz.