"

Canan Tan Kitapları

" araması için 188 sonuç listeleniyor
Doğan Kitap Sızı - Canan Tan

Doğan KitapSızı - Canan Tan

(89)
Sızı - Canan Tan
89,25 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Önce Sen Vardın

Doğan KitapÖnce Sen Vardın

(4)
100 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Iz - Canan Tan
Kargo Bedava

Doğan KitapIz - Canan Tan

(42)
Iz - Canan Tan
181,77 TL
Sepete Git
Doğan Kitap İster Mor İster Mavi

Doğan Kitapİster Mor İster Mavi

132,30 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Kelepçe
Kargo Bedava

Doğan KitapKelepçe

(1)
179,90 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Sızı/canan Tan

Doğan KitapSızı/canan Tan

(6)
124,90 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Imzalı-anneannem Internette

Doğan KitapImzalı-anneannem Internette

78,81 TL
Sepete Git

Canan Tan Kitapları ile Okunması Gereken Kitaplar

Canan Tan, kitapları ile yükselen bir değer olmakta aynı zamanda kitapları çok satanlar listesinde yerini hep almaktadır. Canan Tan piraye adlı eseri ile ülke çapında tanınmış ve diğer kitapları hep merak edilen bir yazar olmuştur. Bu kitabında farklı kültürde evlilik hayatına başlayan Pirayenin yaptığı seçimlerin sonuçlarını ve törenin hayatında gösterdiği etkileri anlatmaktadır. Roman oldukça akıcı bir dile sahip olmakla birlikte duygusal anlatımla da okuyucuyu kitaba sıkmadan bağlamaktadır. Karakterler yanında kitabın konusunun geçtiği mekânlar ve kültürler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazarın en başarılı eserleri arasında olan bu kitabı okuyucularının beğenisini kazanmıştır.

Canan Tan Romanları

Canan Tan Romanları

Yazar romanların yanında öykü, mizah ve çocuk edebiyatı ile ilgili konularda da yazım çalışmaları yapmaktadır. Canan Tan beyaz evin gizemi kitabı çocukların çok severek okuyacağı kitaplar arasındadır. Canan Tan aşk temalı eserleri ile ilgi görmekle birlikte hayatın içinden kesitleri de eserlerine yansıtmayı seven bir yazardır. Canan Tan ıssız kadınlar sokağı kitabında yine hayatın içinde her zaman kadınların maruz kaldığı şiddet, taciz, tecavüz konularına değinmektedir. Aynı zamanda Canan tan kelepçe adlı eserinde kader mahkumu olan kadınlardan bahsetmektedir. Canan Tan Pembe ve Yusuf adlı eserinde ezelden beri kadınlar için büyük problem olan çocuk gelin ile kadına şiddetin yanında töreden doğan kadın ölümlerini de farklı kurgularla ele almıştır.

Canan Tan Tüm Kitapları

Canan Tan Tüm Kitapları

Başarılı kitapları ile adını duyuran Canan Tan, kariyerine köşe yazarlığı ile başlamıştır. Ankara doğumlu olan yazar, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olup yerel bir gazetede köşe yazarlığı ile iş hayatına atılmıştır. Yazar farklı alanlarda yazdığı yazıların yanı sıra farklı türlerde edebi eserleri ile de tanınmaktadır. Bazı senaryo çalışmaları da bulunan yazar, aynı zamanda birçok ödüle de eserleri ile layık görülmüştür. Lise yıllarından beri edebiyatla ilgilendiğini röportajlarında belirten yazarın hali hazırda yayımlanan 39 kitabı bulunmaktadır. Canan Tan yüreğim seni çok sevdi ile Piraye kitabından sonra oldukça ses getirmiştir. Aynı zamanda Canan Tan eroinle dans kitabı ile okuyucunun beğenisini kazanmıştır. Eserlerinde farklı konular işlemeyi seven Canan Tan En Son Yürekler Ölür kitabında organ naklini ana konu olarak seçmiştir. Akıcı dili ile okuyucu sıkmayan Canan Tan Hasret kitabı ile yüreklere dokunmayı başarmış bir yazardır. Hayatın içinden kesitleri de kitaplarına yansıtan Canan Tan iz kitabında annesinin ölümüyle yalnız kalan bir baba kız ilişkisine değinmektedir. Ünlü bir astroloğun hayatını kendi tarzıyla anlatan Canan Tan Sızı kitabını ince ve çabuk biten akıcılığa sahip oluşu ile kısa sürede okuyabilirsiniz. İlişki bazında yapılan hataları da eserinde yer veren Canan Tan Başıbozuk Sevdalar adlı eserinde yanlış ilişkiler hakkında bilgiler vermektedir.

Canan Tan Son Çıkan Kitabı

Canan Tan Son Çıkan Kitabı

Canan Tan Ah Benim Karım kitabında mizahi yönünü de eserine eklemiş ve kadın erkek ilişkileri hakkında farklı hikayeleri okuyucularına sunmuştur. Aynı zamanda Canan Tan Aşkın Sanal Halleri kitabında son zamanlarda gençlerin internet ortamında kurduğu arkadaşlıklar ve zararları hakkında kısa hikayelerden bahsetmektedir. Canan Tan Anneannem İnternette kitabı, yazarın son çıkan kitaplarından biri olarak eğlenceli kısa hikâyelerden oluşmaktadır. Canan Tan romanları arasında hem kendi zevkinize, hem de çocuklarınıza uygun kitapları bulabilirsiniz. Aynı zamanda Canan Tan eserleri hakkında araştırmalar yaparak ya da kitapları hakkında okuyucuların yorumlarına bakarak kitaplarını edinebilirsiniz. Canan Tan kitap seti olarak da alabileceğiniz romanları uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Canan Tan’ın tüm kitaplarını bütçenize uygun fiyatlar ile Trendyol’da bulabilirsiniz.