Canderel

Canderel, yiyecek ve içecek gibi her türlü gıdaya tatlı bir tat vermek için üretilen farklı kullanım alanlarına sahip bir tatlandırıcıdır. Aspartam ve Stevia Rebaudiana bitkisinin içindeki doğal bir öz olan Reb A’dan üretilerek şekere karşı mükemmel bir alternatif oluşturur. Düşük kalorili içeriği ile vazgeçemediğiniz şeker tadını korurken sıcak ve soğuk içeceklerinizin yanı sıra yiyeceklerinize de mükemmel bir uyum sağlayan yapıya sahiptir. Aynı zamanda formunuzu korumanıza da yardımcı olan Canderel, şekere oranla daha hafif olduğu için vücut tarafından enerji veya karbonhidrat olarak algılanmaz. Şeker kullanmak istemeyen kişilerin yanı sıra kalori alımlarını azaltmak ve dengeli beslenmek isteyen tüketiciler için özel olarak geliştirilmiştir. Amerika Tıp Derneği gibi önde gelen bağımsız kurumlarca da tasdik edilen ham maddelerden üretilerek günümüzün güvenirliği en fazla test edilmiş gıda katkılarından biri olan aspartamdan üretilen Canderel, kalori alımını kontrol altında tutmak isteyenlerin düşük kalorili yiyecek ve içecekler tüketmelerine yardımcı olur.

Canderel Tarihçe

Canderel, The Merisant Company çatısı altında kurulan yapay tatlandırıcı şirketidir. Merkezi Chicago, Illinois’da bulunan marka ayrıca İsviçre, Meksika, Birleşik Krallık ve Avustralya'da dahil olmak üzere birçok satış ve dağıtım ağına sahiptir. İlk ürününü 1979 yılında Fransa’da pazarlayan Canderel tatlandırıcılar, kalori alımlarını azaltmak ve formuna dikkat etmek isteyen kişiler için üretilmiştir. Aspartam ve anavatanı Güney Amerika olan Stevia bitkisinin özlerinden elde edilen içeriği, günün her anında ve her yerde hayatınızı kolaylaştıran bir tatlandırıcı olarak yer alır. Belli aşamalardan geçirilen Stevia bitkisinden elde edilen, şekerden 300 kat daha tatlı olan Reb A (Rebauduiosid A) maddesi, karbonhidrat içermeyen bir tatlandırıcıya dönüştürülerek şekere karşı mükemmel bir alternatif oluşturur.

Canderel Ürün Çeşitleri

Toz, tablet ve sticks olmak üzere üç farklı formu ile fırında veya ocakta pişirdiğiniz tüm yiyeceklerde ve içeceklerde kullanılabilen Canderel, şekerin yerine kullanabileceğiniz güvenilir bir alternatif olarak pek çok ürün çeşidine sahiptir. Bir adet kesme şekere eş değer tadıyla sıcak ve soğuk tüm içeceklerinizde kullanabileceğiniz tatlandırıcı Canderel Klasik Tablet, taşıması kolay ve renkli kutusu ile istediğiniz her yerde kalorisiz lezzetin keyfini yaşamanıza yardımcı olur. Şeker kullandığınız her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir ürün olan, bir kaşık Canderel Klasik Toz tatlandırıcı, bir kaşık toz şekere eşdeğer lezzeti ile sadece 2 kalori içerir. Yemek ve tatlılarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan Canderel tatlandırıcılar, sayısız kullanım alanına sahiptir.

Canderel Green

Yüzyıllar boyunca ve Arjantin, Paraguay, Brezilya gibi ülkelerde halk tarafından “Tatlı Yeşillik” olarak bilinen Stevia bitkisinden üretilen Canderel Green tatlandırıcı, şekerin yerine doğal ve dengeleyici formu ile mükemmel bir alternatif olarak yer alır. Kolay eriyen yapısı ve tablet ve toz formu, sıcak veya soğuk tüm içecekleriniz için uygundur. Tek kullanımlık pakete sahip olan sticks formu ile meyve salatalarıyla ya da kahvaltılık gevreklerle mükemmel bir uyum sergiler. Vejetaryenler ve diyabetikler de dahil formuna özen gösteren herkes için uygun bir yapıya sahip olan Canderel Stevia özlü tatlandırıcılar, şeker tadının yanında kaloriden uzak durmak isteyenler için ideal ve güvenilir bir alternatiftir.

Canderel Ürün Fiyatları

Şekere karşı tatlı, dengeli ve kalorisiz bir seçenek sunan Canderel tatlandırıcı, ürün formuna ve miktarına göre değişiklik gösteren bir fiyat performansına sahiptir. Şekere benzer bir yapıya ve tada sahip olan ürün çeşitleri, geniş fiyat aralığına sahip formu ile her bütçeye uygun bir fiyat seçeneği sunar. Pratik olarak kolay kullanım özelliğine sahip yapısıyla şekere karşı mükemmel bir alternatif oluşturarak sabah kahvaltısından günün ilk çayına ve yemek sonrası kahve keyfinize kadar kalorisiz bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Şekerin zararlarından kaçınıp formuna dikkat eden kişiler tarafından tercih edilen Canderel tatlandırıcılar, kaliteli ve doğal yapıya sahip birçok ürün çeşidi ile uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Trendyol, birçok Canderel tatlandırıcı ürünlerini avantajlı fiyat seçenekleriyle kullanıcıları ile buluşturuyor.

Yukarı Çık