İlgili Kategoriler
Yazıcı Tipi
Ek Özellikler
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Canon Lazer Yazıcı

" araması için 250 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Canon Lazer Yazıcı Trendyol'da!

Canon lazer yazıcı çıktı almak için kullanılan birbirinden farklı modelleri içerir. Kağıt üzerine mürekkeple yapılan baskı, geleneksel bir yöntemdir. Yazıcıdan çıktı alırken mürekkep, kağıdın üzerinden dağılabileceği için kullanışlı değildir. Canon renkli lazer yazıcı ise pratik ve daha düşük maliyetli çıktı almanızı sağlar. Canon lazer yazıcıların kartuş maliyeti yoktur. Kağıt üzerine baskı yapmak için lazer teknolojisini kullanan yazıcılar, bilgisayardan aldığı komutlar ile farkli renkleri ayırt eder. Bu sayede hem siyah beyaz hem de renkli çıktılar alabilirsiniz. Çocuğunuzun ev ödevlerini çıkartmak için küçük ebatlarda olan çıktı makinelerini kullanabilirsiniz. 36 x 39 x 37.1 cm ebatlarında olduğu için çalışma masası üzerine sığar ve pratik bir kullanım sağlar. 426 x 306 x 145 cm boyutunda olan yazıcılar ile de okul, kırtasiye gibi yerlerde yüksek çözünürlüklü, hem çıktı hem fotokopi işlevi gören makine ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dokunmatik ve anlaşılır biçimde düzenlenen ekranı sayesinde konutları doğru şekilde verebilirsiniz. Faks, fotokopi, çıktı ve tarama gibi özellikleri bir arada topladığı için tek bir cihaz edinerek ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. Canon'un izlediği çevreci politika ile değiştirilebilir ve geri dönüştürülebilir kartuş parçası ile siz de karbon ayak izinizi düşürebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma özelliği ile belirli bir süre işlem yapılmadığında makine, kendini otomatik olarak kapatır. Bu sayede enerji tüketiminizi düşürerek tasarruf edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Canon Lazer Yazıcı

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Canon Lazer Yazıcı

Elektrik enerjisi kullanarak lazer ışınları üreten yazıcılar lazer ışınlarını kullanarak kağıt üzerine işler. Bu sayede kartuş maliyetini en az seviyede tutar ve bakımına gerek kalmadan pratik, ekonomik bir şekilde isteğiniz işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ethernet desteği sayesinde kablolu veya kablosuz ağda bilgisayarlar, routerlar ve switchler dahil olmak üzere cihazlara bağlanmak için kullanılan standart iletişim protokolüne sahiptir. Bununla birlikte faks, tarama, önlü arkalı çıktı alma ve çoğaltma gibi işlevleri tek modelde toplayan Canon yazıcılar ile pratik bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Canon çok fonksiyonlu lazer yazıcı fotokopi makinelerinde bulunan belge tarama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde fotokopi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Faks işlemlerini de yapabileceğiniz fonksiyonu sayesinde özellikle ofis gibi yerlerde acil olarak çekilen evrakları kolayca edinmeniz mümkün hale gelir. Böylece tek bir üründe toplanan faks, çıktı, tarama gibi özellikleri tek bir ürün edinerek ekonomik bir tercihte bulunabilirsiniz. Büyük ürünlerde bir girişte 250 kağıt giriş ve çıkışı yapar. Önlü arkalı tarama sistemi sayesinde çıktılarınızı hızla çoğaltmanız mümkün olur. Canon mono lazer yazıcı, masanıza rahatça sığabilmesi için tasarlanır. Kompakt ve ekonomik olan siyah beyaz yazıcı küçük kullanım alanları için idealdir. Uyku modundan hızlı çıkarabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple ihtiyaç anında 7,8 saniyede ilk çıktıyı alabilirsiniz. Bu hız üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Profesyonel lazer yazdırma hızı 18ppm olduğu için acil olarak ihtiyacınız olan evrakların çıktılarını hızlıca elde edebilirsiniz. Canon Wi-Fi lazer yazıcı ethernet desteğine sahip olmak ile birlikte Wi-Fi bağlantısına sahip modeller kullanış açısından cihazlara daha kolay bağlanır. Bu sebeple daha pratik bir kullama sahiptir. Manyetik küresel toneri sayesinde optimum özellikler elde edebilirsiniz. Uyku modunda 0,8 Watt güç tüketerek ısınmayı azaltarak enerji kullanımı en düşük seviyede tutar. Uzun süre kullanılmadığında ise sistem kendini otomatik olarak kapatır. İşleminiz bittiği zaman ise ön tarafında bulunan güç düğmesi sayesinde cihazı kapatarak kolay bir şekilde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Farklı Ebatlarda Canon Yazıcı Modelleri

Farklı Ebatlarda Canon Yazıcı Modelleri

Canon çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcı, Wi-Fi bağlantısı ile elektronik cihazlara bağlanarak pratik bir kullanım sağlar. Bu sayede tek bir komut ile yüksek çözünürlüklü çıktılar elde edebilirsiniz. Büyük ebatlarda olan bu yazıcılar ile A6, A5 ve A4 gibi farklı boyutlardaki kağıtlardan rahatlıkla hızlı bir şekilde çıktı alabilirsiniz. Eğer bir kırtasiye ya da ozalit merkezi işletiyorsanız 23 sf hıza sahip bu ürünü tercih edebilirsiniz. Canon fotokopili lazer yazıcı okulda, okul çevresindeki kırtasiyelerde ya da fakültelerdeki not temin edilen fotokopi merkezlerinde pratik bir ürün olarak kullanılabilir. Canon renkli lazer yazıcı ya da Canon lazer yazıcı siyah beyaz daha çok iş yerlerinde belgeleri somut bir şekilde istiflemek için tercih edilir. Bunların büyük boyutlardaki ürünleri ile 250 adet kağıt girdisi ve çıktısı sağlayabilirsiniz. Canon çok fonksiyonlu lazer yazıcı ile Wi-Fi ve ethernet sistem desteklerinin yanı sıra faks özelliği de bulunur. Tarama özelliği sayesinde kolayca çıktı çoğaltabilirsiniz. Ön ve arkalı olarak çıktı alarak kağıt tasarrufu da yapmanız mümkün olur. Canon mono lazer yazıcı sahip oldugu otomatik görüntü geliştirme özelliği sayesinde 2400 x 600 dpi'ye kadar varan baskı çözünürlüğü sayesinde yüksek niteliğe sahip, ayrıntılı grafikler sunar. Sessiz motor tasarımı sayesinde çalışma esnasında sebep olabilecek dikkat dağınıklığına engel olur. Geri dönüştürülebilen hepsi bir arada kartuşları sayesinde bakım gerektirmeyen kullanım olanağı ve yüksek kalitede çıktı sağlar. Tambur ve temizleme üniteleri bulunan kartuşu kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Modern bir tasarıma sahip Canon lazer yazıcı modelleri pratik, dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Kullanım süresi bu sebeple uzun olduğu için yıllarca kullanmanız mümkün olur. Modelleri detaylı olarak inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçeneği kolayca belirleyebilirsiniz.

Avantajlı Canon Yazıcı Fiyatları

Avantajlı Canon Yazıcı Fiyatları

İlerleyen teknoloji sayesinde elektronik lazer yazıcı kullanımları da yaygınlaşarak hayatı kolaylaştıran ürünler arasına girer. Özellikle ofislerde, okullarda sıklıkla kullanılan Canon lazer yazıcı modelleri pratik çözümler sunar. Bu sayede hatasız çıktılar elde ederek zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Canon lazer yazıcı fiyatları ve ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Canon'un Wi-Fi destekli modelleri ile hızlı komutlar vererek pratik bir kullanım sağlamanız mümkündür. Sadece siyah beyaz çıktı elde edebilen modelleri olduğu gibi renkli fotokopi elde edebileceğiniz ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Büyük modellerin A4, A5, A6 ve B5 gibi farklı boyutlardaki kağıtlara çıktı alabilirsiniz. Sahip olduğu lazer sistemi sayesinde yüksek çözünürlüklü çıktılar elde etmenizi sağlar. Renk kalibrasyon teknolojisi sayesinde farklı renkleri algılar. Böylece istediğiniz renk ve çözünürlükte ürünü elde edebilirsiniz. Kağıt giriş ve çıkış adetleri ise modele göre değişiklik gösterir. Renkli çıktıların desteklediği tarama özelliği ve Wi-Fi desteği sayesinde İnternet ortamındaki ürünün çıktısını kolay bir şekilde alabilirsiniz. Çift taraflı baskı özelliği ile de önlü arkalı fotokopi alarak kağıt tasarrufu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük tipli mini yazıcıları ise evinizde tercih edebilirsiniz. Özellikle evden çalışıyorsanız veya çocuğunuzun ödev çıktıları için kırtasiye sırası beklemek istemiyorsanız Canon mono lazer yazıcı kullanabilirsiniz. Çevreci, geri dönüştürülebilen kartuşu ile pratik bir şekilde ve herhangi bir maliyet gerektirmeyen kartuş değişimini yapabilirsiniz. Kullanım amacı ve zevkinize uygun Canon tonerli yazıcı fiyatları uygun ve avantajlı olarak Trendyol'dan edinebilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan Canon lazer yazıcı tavsiye, yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek ürün hakkında görüşleri inceleyerek size uygun ürünü tercih edebilirsiniz.