"Canon" araması için 637 sonuç listeleniyor

Canon

Canon, Japonya'nın seçkin kamera, fotoğraf makinesi, yazıcı ve elektronik ürün markası olarak tanınıyor. Marka, 80 yıldan fazla süredir fotoğrafçılık ve basım konusundaki uzmanlığıyla fotoğraf tutkunlarına kullanım kolaylığı sağlıyor. Teknolojik yeniliklere göre gelişen Canon, konforlu, güvenli ve uzun ömürlü elektronik ürünler üretiyor. Elektronik ürün, fotoğraf makinesi ve yazıcı kategorilerinde lider pozisyonda bulunan Canon kamera ve fotoğraf makineleri ile fotoğraf severlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Fotoğrafçıların Tercihi: Canon Fotoğraf Makineleri

Canon, çeşitli dijital fotoğraf makinesi ve aynasız kompakt SLR fotoğraf makinesi modelleri ile çeşitli fotoğraf makinesi aksesuarları üretiyor. Fotoğrafçıların favori fotoğraf makinelerini üreten bir marka olarak Canon, her türlü çekim ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor. Canon fotoğraf makinesi modelleri, gereksinimlerinize göre değişiklik gösteriyor. Her yere götürebileceğiniz küçük boyutlu bir fotoğraf makinesi edinmek istiyorsanız, Canon kompakt fotoğraf makineleri size hitap ediyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan kompakt modeller, ayrıca profesyonel fotoğraflar çekmenize de olanak veriyor. Süper zoom özelliği olan kompakt lenslerinizle yüksek kalitede fotoğraflar da çekilebiliyor. Canon'un aynasız kompakt SLR modelleri uygun fiyatlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine sesleniyor. Canon'un farklı lens ve aksesuarlarla kullanabileceğiniz EOS fotoğraf makinelerinin lensleri isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda değiştirilebiliyor. EOS fotoğraf makineleri mükemmel görüntü kalitesi elde etmenizi ve hayatın her anını yakalamanızı sağlıyor. Canon fotoğraf makinelerinin yedek şarj aletleri, LCD ekran koruyucu seçenekleri ve yedek vizör lastiklerinin yanı sıra flaş ve makinenizi geliştirmenizi sağlayacak farklı lens seçenekleri de bulunuyor.

Canon Yazıcılar ile Mükemmel Kalite Baskılar

Canon yazıcı modelleri büyük farklılık arz ediyor. Canon mürekkep püskürtmeli yazıcılar, sıklıkla evlerde tercih edilen yazıcı türü olmakla birlikte sessiz bir şekilde çalışıyor. Renkli basımları fotoğraf kalitesinde gerçekleştiren mürekkep püskürtmeli yazıcılar, uygun fiyatlarıyla fark yaratıyor. Canon tanklı yazıcılar, daha çok küçük ofislerde sıklıkla tercih ediliyor. Düşük maliyetle çok sayıda baskı almaya olanak sağlıyor. Yüksek kaliteli mürekkeplere sahip olan tanklı yazıcılara Wi-Fi ve Ethernet kablosuyla kolaylıkla erişim verilebiliyor. Canon lazer yazıcılar kartuş yerine toner ile çalışıyor ve daha hızlı bir şekilde baskı yapıyor. Yüksek baskı kalitesine sahip lazer yazıcılarda fotokopi de çekilebiliyor. Bazı modelleri faks imkanı da sunuyor. Canon bitmeyen kartuşlu yazıcı modeli, lazer yazıcı olarak da biliniyor. Bu modeller mürekkep püskürtmeli ve tanklı yazıcılara göre daha iyi baskı kalitesi sunuyor. Bitmeyen kartuşlu yazıcıların en büyük özelliği ise diğer yazıcılara göre daha fazla baskı almanızı sağlaması oluyor. Özellikle büyük iş yerlerinde tercih edilen bitmeyen kartuşlu yazıcılar, kartuş maliyetini oldukça düşürüyor.

Canon Hem Profesyonel Hem de Amatörlere Uygun Çözümler Sunuyor

Alanındaki uzmanlığını, geliştirdiği ürünlerle kanıtlayan Canon’un farklı yazıcı modelleri, kartuş, toner ve drum çeşitleri de teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Canon'un fotoğraf baskı ürünleri ve fotoğraf kağıtlarıyla, telefonunuz veya fotoğraf makineniz ile çektiğiniz en güzel fotoğraflarınızın çıktısı, kolay ve hızlı bir şekilde alınabiliyor. Yazıcı modellerinin yanı sıra Canon yazıcı yedek parçaları da uygun fiyat aralıklarında seyrediyor. Bu noktada markanın profesyonel alanlarda kullanılabilen ve amatörlere de hitap eden pek çok ürünü bulunuyor. 

Canon yazıcılarının fiyatları modellerine ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Genel olarak Canon yazıcı fiyatları, mürekkep püskürtmeli yazıcılardan bitmeyen kartuşlu yazıcı modellerine doğru değişiyor. Ek özellikler fotoğraf makinelerinin ve yazıcıların fiyatlarında değişikliklere neden oluyor. Trendyol, Canon fotoğraf makinesi ve yazıcı modellerini uygun fiyatlara sunuyor. Canon ürünleri ile ilgili indirimler ve kampanyalar için Trendyol'u takipte kalın!

Yukarı Çık