Çanta Yayınları 6.Sınıf Matematik Etkinlikli Soru Bankası MEH03007

54,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Çanta Yayınları 6.Sınıf Matematik Etkinlikli Soru Bankası

Geri Bildirim Ver
 • Çanta 6.Sınıf matematik etkinlikli soru bankası
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınıf 6. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
Geri Bildirim Ver

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Etkinlikli Soru Bankası

Soru bankaları, derslerde öğrenilen konular ile ilgili testler çözmek başta olmak üzere sınava hazırlık süreçlerinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Çanta Yayınları 6. sınıf matematik etkinlikli soru bankası kaliteli içeriği ve soru çeşitliliği ile sizi her anlamda memnun eder. Matematik dersinde görülen konu başlıklarına göre düzenlenen bu kitap büyük beğeni toplar. 6. sınıf müfredatına uygun yapıda hazırlanarak öğrencilerin rahat bir şekilde testleri çözebilmelerine imkan tanır. Kaliteli sayfa yapısı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanım avantajı sağlar. Sayfalarda yıpranma oluşmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Matematik dersi ile ilgili eksiklerinizi tespit etmek için bu soru bankasını satın alabilirsiniz. Ünitelerde öğrenilen konuları pekiştirmek için bu kitap içindeki testleri çözebilirsiniz. İçerisindeki etkinlikler sayesinde keyifli bir şekilde ders çalışabilirsiniz.

 • Müfredata uygun düzenleme
 • Etkinlikli çalışma bölümleri
 • Video çözümlü testler

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Özellikleri

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Özellikleri

Kaliteli ve kullanışlı özelliklere sahip ürünler her zaman ön plana çıkar. Çanta Yayınları matematik soru bankası dayanıklı sayfa yapısı ile büyük beğeni toplar. Kaliteli hamurlardan üretilen bu kitap, yırtık ve yıpranma oluşmadan testleri çözebilme imkanı tanır. Kitap üretilirken soruların altında boşluklar bırakılarak baskı yapılır. Bu boşluklarda soruları rahat bir şekilde çözebilir, istediğiniz şıkkı işaretleyebilirsiniz. Kitap içerisinde etkinlikler bölümü bulunur. Matematik işlemleri ve öğrenilen konular için eğlenceli etkinliklerin bulunduğu bu bölüm öğrencileri her anlamda memnun eder. Ders çalışırken sıkılmayı önlemek için hem öğretici hem de eğlendirici bu etkinlikleri yapabilirsiniz. Testlerin videolu çözümleri bulunan bu ürün, yanlışlarınızı pratik bir şekilde tespit etme fırsatı sunar. Böylece yanlış yaptığınız konulara ağırlık vererek eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımları izleyerek bir sonraki soruyu kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Avantajları

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Avantajları

Matematik dersini eğlenceli etkinlikler ile öğrenmek isteyebilirsiniz. 6. sınıf matematik etkinlikli soru bankası sayesinde bunalmadan ders çalışabilirsiniz. İçerisindeki etkinlikler, öğrenilen bilgileri keyifli bir şekilde pekiştirme avantajı sağlar. İçerisindeki testler sınava hazırlık sürecinde tecrübe kazanma fırsatı sunar. Süre tutarak testleri çözebilir, netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Farklı soru kalıpları sayesinde sınavda çıkabilecek soru türlerini öğrenebilirsiniz. Yanlış yapılan sorular ile ilgili çözümlü videolar izlemek, hatayı kısa sürede görerek doğrusunu öğrenme imkanı tanır. Çözümlü videolar akılda kalıcılığı artırarak sınavlarda tüm soruları hızlı bir şekilde cevaplamanızı sağlar. Bu testleri düzenli bir şekilde çözerek soru çözme alışkanlığı kazanabilirsiniz. Ürünü satın almadan önce Çanta Yayınları 6. sınıf matematik etkinlikli soru bankası yorumları ve müşteri önerilerini inceleyebilirsiniz. Böylece ürünün kalitesi ve testleri çözenlerin tavsiyeleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Fiyatı

Çanta Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Fiyatı

Çanta Yayınları 6. sınıf matematik etkinlikli soru bankası fiyatı belirlenirken ürünün tüm kullanışlı özellikleri göz önüne alınır. Başka deftere gerek kalmadan kitap üzerinde soru çözebilme imkanı büyük beğeni toplar. Kaliteli yapısı uzun yıllar yazılar silinmeden saklayabilme fırsatı sunar. Matematik dersinde zorlanan öğrenciler için eğlenceli etkinlikler barındıran içeriği sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Sadece işlem soruları değil düşünmeyi gerektiren mantık soruları ile ön plana çıkar. Gelişim sağlayan kaliteli içeriği sizi her anlamda memnun eder. Çanta Yayınları 6. sınıf matematik etkinlikli kazanım soru bankası sayesinde matematik dersini eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İçerisindeki tüm ünitelere ait testler sayesinde öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Videolu çözümler ile formülleri kullanmanız gereken yerleri pratik bir şekilde anlayabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli içeriğe sahip bu ürünü Trendyol üzerinden uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.