İlgili Kategoriler
"

Cappy

" araması için 42 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
CappyVişne Tetra 1 L 6 Adet
47,50 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CappyKarışık 1 Lt 6 Adet
47,50 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CappyPulpy 330 Cc 12 'Li
105,00 TL
89 TL
Sepete Git
CappyCappy Limonata Pet 1 L
3,95 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CappyAtom Meyve Suyu 1 Lt
(2)
129,90 TL
Sepete Git
CappyŞeftali Tetra 200 ml 10 Adet
(1)
25 TL
Sepete Git
CappyVişne Tetra 200 ml 10 Adet
(1)
25 TL
Sepete Git
CappyKayısı Tetra 200 ml. 10 Adet
(1)
25 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CappyŞeftali Tetra 1 L 6 Adet
47,50 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
CappyKayısı 1 lt Tetra 6 Adet
47,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Cappy

Cappy, uzun yıllardan beri Türkiye’de meyve suyu üretimi yapan markalar arasında yer alıyor. Doğal üretime önem veren ve meyve sularının büyük oranını meyveden oluşturmaya gayret gösteren Cappy markası, eşsiz lezzeti ve mükemmel kıvamı ile pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Cappy meyve suyu, günümüzde hem evlerde hem de dış mekanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca günün her öğününde, Yemek yanında ya da tek başına tüketilebilecek bir gıda çeşidi olarak tüketici ile buluşuyor. Özellikle sıcak havalarda serinlemek amacıyla oldukça sık tüketiliyor. Cappy aromalarını bir kere deneyen her zaman denemek istiyor. Üstelik pratik açılan ve dökülen şişe tasarımları ile de büyük beğeni topluyor.

Cappy Meyve Suyunun Kısa Tarihi

Cappy markası Türkiye’deki satışlarına 1994 yılında başladı. 1997 yılında Türkiye’nin ilk karışık meyve nektarını üreterek, adını ilkler içerisinde tamamen duyurdu. Doğal aromaları ve eşsiz meyve lezzeti ile kısa süre içerisinde tüm ülke genelinde yayıldı. Türkiye’de pek çok ilklere imza atarak önemli bir marka haline geldi. 2000 yılında ilk teneke kutuda meyve suyu satışını başlattı. 2001 yılında ise ilk %100 meyve suyu oranına sahip olan Cappy portakal suyu piyasaya sürüldü. Cappy markası sadece Türkiye’de değil dünya genelinde de tanındı. 2010 yılında dünyada ilk defa Cappy ramazan şerbeti üretildi ve bu ürün ile Cappy markası, yılın en yenilikçi ürünü ödülüne layık görüldü. 2011 ve 2012 yıllarında da ilk meyve parçacıklı Cappy meyve suları üretilmeye başlandı. Günümüzde satış oranları en yüksek olan meyve suyu markalarının başında yer alıyor. Günden güne kendini geliştirerek de tüketici memnuniyetini kazanmayı amaç ediniyor.

Cappy Meyve Suyu Çeşitleri

Cappy portakal, markanın piyasaya sürülen ilk meyve suyu aroması olarak biliniyor. Lezzeti ve kıvamı ile büyük küçük herkes tarafından sevilen bir lezzet haline geliyor. İçerisinde yüksek oranda meyve olması ürünlerin lezzetini arttıran en önemli etmenler arasında yer alıyor. Cappy vişne suyu ise markanın sıkça tercih edilen diğer aromaları arasında bulunuyor. Üstelik ürünler sadece 1 litre ağırlığındaki kutularda değil, 350 ml ve 250 ml gibi ufak şişe ve kutularda da satışa sunuluyor. Ayrıca hemen hemen tüm aromalarını teneke kutu ile de satışları bulunuyor.

Cappy ramazan şerbeti üretilmeye başlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayarak adeta satış rekorları kırıyor. Cappy karışık aromalı meyve suyunun içerisinde pek çok doğal meyvenin karışımı bulunuyor. Vitamin açısından da oldukça zengin olan Cappy meyve suları renklendirici içermediği için sıkça tercih ediliyor. Cappy limonata ise markanın yine beğeni toplayan ürünleri arasında yer alıyor. Son dönemlerde Cappy Pulpy serisi olarak bilinen meyve parçacıklı seçenekleri de dikkat çekiyor. Portakal ve şeftali gibi pek çok meyvenin parçalanmış hallerinin meyve suyu aroması ile birleştirilmesi ürüne duyulan ilgi oranını artırıyor. İçerken ağza gelen ufak meyve parçacıkları meyve suyunun içeriğini zenginleştiriyor.

Cappy Meyve Suyu Çeşitlerinin Fiyatları

Cappy Meyve Suyu fiyatları ürüne ve gramajına göre değişiklik gösteriyor. 1 litre ağırlığında satışa sunulan meyve suları küçük kutulara göre daha yüksek fiyatlı olarak belirleniyor. Teneke kutu meyve suları ise tek içimlik küçük kutu meyve sularına göre daha yüksek fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Sitemizden Cappy meyve sularının tüm çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca içerikleri detaylı olarak inceleyebilir ve ürünlerin görsellerine bakabilirsiniz.

Trendyol ile Cappy meyve suyu çeşitlerinin tamamına ayrıcalıklı ve avantajlı fiyatlarla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.