"

Carraro

" araması için 182 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Carraro

Carraro, bisiklet sektöründe 100 yıllık tecrübeye sahip olan bir markadır. İtalyan kökenli markanın pek çok farklı modeli bulunur. Carraro; dağ bisikletleri, şehir bisikletleri ve yol bisikletlerinin yanı sıra Carraro katlanır bisiklet modelleri de üretir. Bunların yanında markanın ürün listesinde Carraro elektrikli bisiklet modelleri de bulunur. Carraro yarış bisikleti modelleri de, kullanıcılara sunulan çeşitlerden biridir. Ayrıca Carraro, hem yetişkin hem de çocuklar için çeşitli bisiklet modellerine sahiptir. Böylece model konusunda geniş bir listeyi kullanıcılara sunar. Marka, tasarım ve donanım konusunda sahip olduğu zenginlik ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilir. Carraro bisiklet fiyatları ise ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir.

Carraro Bisikletlerin Teknik Donanımı

Bisikletler, farklı yol şartlarına göre çeşitli donanımlara sahiptir. Carraro bisiklet modelleri arasında yer alan dağ bisikletleri, zorlu arazi şartlarında daha kolay bir şekilde hareket etmeniz için farklı özellikler ile donatılır. Bu durum en fazla bisikletin vites tertibatında ve lastik yapısında ortaya çıkar. Carraro dağ bisikleti modellerinde tırtıklı yapıya sahip olan lastikler kullanılır. Böylece bisikletin lastiğinin arazi şartlarına daha iyi bir şekilde tutunması hedeflenir. Carraro markası, dağ bisikletlerinin lastiklerinde Chaoyang ve Schwalbe Rapid Rob model lastikler kullanır. Carraro dağ bisikletlerinin bir diğer özelliği de vites kademesi konusunda genişlik sunmasıdır. Vitesler, farklı eğimlere sahip rampalar ile mücadele edebilmeniz için önemlidir. Markanın bisikletleri genel olarak 21 kademeli vitesten oluşur. Bisikletin 21 vitesli olması ise en yumuşak pedaldan en sert pedala kadar 21 farklı kademe olduğunu gösterir. Bununla birlikte 24 vitesli, 27 vitesli ya da 30 vitesli Carraro dağ bisikletleri de bulunur. Carraro şehir bisikleti modellerinde ise genel olarak 18 kademeli vitese yer verir. Şehir bisikletlerinde Carraro Sportive modeli de bulunur. Carraro yol bisikleti modellerinde 22 vitesli ya da 20 vitesli versiyonlara rastlanır. Carraro şehir ve yol bisikletlerinin lastikleri, dağ bisikletlerinkinden farklılık gösterir. Bu bisikletlerin lastiklerinin yapısı, dağ bisikletleri gibi tırtıklı değildir ve çeşitli desenlere sahiptir.

Yetişkinler İçin Carraro Bisikletleri

Carraro'nun yetişkin bisikletleri farklı tasarımlara sahiptir. Genel olarak sportif bir görünüm sergilerler. Marka, alışılmışın dışında bisikletler tasarlar ve bu durum en çok kadro kısmında kendini belli eder. Carraro bisikletlerinin bazılarında eğik kadroya yer verilir. Bu eğiklik kadronun üst kısmında görülür. Bazı kadroların üst kısımları, arka kısımlarına göre daha kalındır. Ayrıca markanın klasik üçgen tasarıma sahip olan kadroları da vardır. Kadro şekli konusunda çeşitlilik gösteren Carraro, şıklığı da elden bırakmaz. Marka kadrolarında farklı renklere ve farklı desenlere yer verir. Maviden mora kadar pek çok renk, Carraro kadrolarını süsler. Carraro yetişkin bisikletleri konusunda hem kadın hem de erkek kullanıcılara özel üretim yapar. Markanın erkek bisikletleri ile kadın bisikletleri arasında fark bulunur. Kadın bisikletlerinin kadrosunun üst kısmı, alt kısma oldukça yakındır. Erkek bisikletlerinin kadrosunda ise bu durum söz konusu değildir. Bununla birlikte kadın bisikletlerinde pembe ve lila gibi renklere sıklıkla rastlanır. Kadın ve erkek bisikletleri arasında teknik donanım açısından pek fark bulunmaz.

Carraro'nun Rengarenk Çocuk Bisikletleri

Carraro, çocuk bisikletleri konusunda oldukça renkli bir tablo ortaya koyar. Bisikletlerin hem kadroları hem de jantları birbirinden etkileyici figürlere sahiptir. Carraro çocuk bisikletlerinin jantları klasik tellere sahip olabildiği gibi, renkler ve desenler ile bezenmiş jant kapaklarıyla da tercih edilebilir. Bunun yanı sıra çocuklarınız bisiklet binmeyi öğrenirken yaralanmasın diye bazı Carraro çocuk bisikletlerinde yardımcı tekerlekler de bulunur. Bu yardımcı tekerlekler arka tekerleğe eklenir ve böylece bisikletin devrilmesini önleyebilir. Carraro çocuk bisikletleri farklı vites seçeneklerine sahiptir. Tek vitesli Carraro çocuk bisikleti alabileceğiniz gibi, 21 vitesli bir ürün de bulabilirsiniz. Ayrıca V frenli Carraro çocuk bisikleti modelinin yanında kumpas frenli ürünler de markanın çeşitleri arasında yer alır. İster kendiniz ister çocuğunuz için birbirinden şık Carraro bisiklet modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.