"

Case Logic

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Case Logic

Case Logic, elektronik cihazlar için ürettiği çanta ve kılıflarla dikkat çekiyor. Kaliteli ürünleriyle göz dolduran marka; Malmö, İsveç merkezli Thule Group bünyesinde faaliyet gösteriyor. Case Logic çanta ve kılıf modelleri sayesinde laptop, tablet ve DSLR gibi birçok cihaz konforlu bir şekilde taşınabiliyor. Elektronik aletlerin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olan ürünler, sağlam kumaşları ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla fark yaratıyor. Estetik görünümleriyle öne çıkan modeller, günlük giyim tarzınızı da başarılı bir şekilde tamamlıyor.

Laptop Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Case Logic laptop çantası modelleri arasından seçim yaparken kullanılan taşınabilir bilgisayarın boyutuna dikkat etmek gerekiyor. Ekran boyutu 14, 15 ya da 15.6 inç olan laptop'lar için tasarlanmış çantalar, pratik ve konforlu yapılarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ekran genişliği daha büyük olan laptop'lar için de 17 ya da 17.3 inç boyutlarına uygun çantalar tercih edilebiliyor. Case Logic markasının sahip olduğu geniş ürün skalası sayesinde ideal genişlikteki çantayı bulmak kolaylaşıyor.

Laptop için çanta seçimi yaparken ekran boyutunun yanı sıra kullanım alışkanlıklarını da göz önüne almak yararlı oluyor. Çok seyahat eden teknoloji tutkunları genellikle Case Logic laptop sırt çantası modellerini tercih ediyor. Sırt çantaları, uzun süre taşınması gereken laptop bilgisayarlar için işlevsel bir çözüm sunuyor. Sırt çantaları, laptop bilgisayarlarınızın taşınma süreci boyunca hasar görme ihtimalini azaltıyor. Bu süreç boyunca ellerinizi de rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan sırt çantaları, laptop taşıma deneyimini konforlu bir hâle getiriyor.

Hayatı Kolaylaştıran Case Logic Ürünleri

Geniş iç hacimleri ile öne çıkan Case Logic sırt çantası modellerine, laptop ve onunla birlikte taşınması gereken cihazlar rahatlıkla sığabiliyor. Çok sayıda cebi bulunan sırt çantalarında laptop ile birlikte adaptör, mouse, kulaklık ve hard disk gibi cihazlar da taşınabiliyor. Sırt çantaları, güçlü fermuarları ve kaliteli kumaşları ile laptop'larınızın dış etkenlere karşı korunmasına yardım ediyor. Siyah ve koyu gri renklere sahip laptop sırt çantaları, zarif tasarımları ile günlük tarzınıza uyum sağlıyor.

Trendyol’un sunduğu Case Logic ürünleri arasında, omuz askılı klasik laptop çantaları de yer alıyor. Daha resmi bir görünüm sunan modeller özellikle ofis ortamı için ideal bir tercih hâline geliyor. Laptop, çeşitli çevre birimleri ve iş için gerekli evrakları sığdırabileceğiniz çantalar, fonksiyonel cepleriyle dikkat çekiyor. Adaptör ve akıllı telefon için ayrı cepleri bulunan ürünler, pratik detaylarıyla yaşamınızı kolaylaştırıyor. Siyah renkli laptop çantaları, modern görünümleriyle ofis stilinizi de tamamlıyor.

İşlevsel ve Sağlam Kılıf Modelleri

Case Logic çanta ve kılıf modelleri, elektronik ürünlerinizin hasar yaratabilecek dış etkenlerden korunmasına yardımcı oluyor. Yoğun şekilde kullanılan tabletler de Case Logic kılıflar sayesinde konforlu bir şekilde taşınabiliyor. Sağlamlıklarıyla öne çıkan tablet kılıfları;  7, 8 ya da 9 inç genişliğindeki tablet modelleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Cihazınızdan alacağınız verimi yükselten kılıflar; siyah, gri ve mor renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Kılıflar, tabletlerin yanı sıra ekran boyutu küçük olan laptop'lar için de tercih edilebiliyor. 13.3 inç ya da 15 inç genişliğe sahip laptop'lar için üretilmiş olan Case Logic kılıf modelleri, pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünler arasında taşınabilir hard disk kılıfları da yer alıyor. Dayanıklı yüzeyleriyle öne çıkan kılıflar, verilerinizi depoladığınız taşınabilir hard diskleri ideal bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Case Logic markasının sunduğu SLR fotoğraf makinesi çantaları da çok sayıda gözüyle dış mekan fotoğraf çekimlerini kolaylaştırıyor.

Yukarı Çık