"

Casio

" araması için 2753 sonuç listeleniyor

Casio

Japon teknolojisini sade tasarımlarla şekillendiren Casio markası, hesap makinesinden saate, fotoğraf makinesinden projeksiyon cihazına birçok ürünü kullanıcılarla buluşturuyor. 1946 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde kurulan, bugünkü haliyle kompakt hesap makinesinin ilk mimarlarından olan Casio, sağlam ve uzun ömürlü oluşuyla da müşterilerinde güven duygusu yaratıyor. Tarihte hesap makinesi, yazar kasa, dijital kol saati gibi ürünlerin öncüsü olan Japon devi, günümüzde ise modaya da yön veriyor. Dijital saat ve hesap makinesini birleştirdiği kol saatleriyle devrim yaratan Casio, işlevselliğine estetiği de ekleyerek erkek ve kadın saatlerinde modanın öncülerinden olmayı başarıyor.

Tokyo'dan Dünyaya Açılan Moda

Hesap makinesiyle adını dünyaya duyuran Casio; su geçirmeyen efsane modeli Casio f91w ile dünyada saatçi olarak da anılmaya başladı. Uzun pil ömrü, hafif yapısı ve sade tasarımıyla kol saati kavramına yeni soluk getiren bu modeli hala en çok satanlar arasındaki yerini korumaktadır. 1980’li yılların başında Casio G-Shock ile de literatüre “darbelere dayanıklı saat” kavramı ile de girmeyi başardı. Tokyo’da başlayan hesap makinesi macerası, saatle birleşerek dönemin inovatif ürünü hesap makineli saati Casio DBF-32 ortaya çıkardı. Bir yandan da G-Shock modellerini yeni tasarım ve teknolojileriyle buluşturan Casio, ana tasarımına sadık kalarak retro saatler üretmeye koyuldu. Klasik saat furyasını da kaçırmayan marka elçileri, yuvarlak hatların ağırlıkta olduğu deri ve metal kayışlı modelleri saat severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Casio Kalitesi Trendyol Avantajlarıyla

Casio saat üretimine başladığı ilk yıllarda erkek kullanıcılarının tercih ettiği modeller tasarlarken günümüzde her kesimden ve yaştan kullanıcıya hitap eder duruma gelmeyi başardı. Casio, altın ve gümüş rengi Casio saatlerle kadınların zevklerine de hitap etmeyi başarıyor. Aynı çizgiyle daha minimal tasarımlara da imza atan marka, unisex modellerine yalnızca kadınlar için tasarladığı saatleri de eklemiş oluyor. Büyükler kadar çocukları da düşünen Tokyolu saatçi, renkli ve dayanıklı modelleriyle minikler için de şık bir koleksiyon ortaya çıkarıyor. Biraz zamanın ilerisine gitmek istiyor, zamana teknoloji karışsın diyorsanız da Casio’nun akıllı saatleriyle kendinizi şımartabilirsiniz. 

Ar-Ge yatırımlarını günümüze dek sürdüren Japon devi, tuşlu çalgılardan fotoğraf makinelerine kadar birçok alanda kendine pazar yaratmayı başarıryor. Casio org ve dijital piyano özelinde müzik aletlerinde büyük ivme yakalayan marka, bu ivmesini pazarda liderliğe oynayacak kadar uzun süre sürdürmeyi başarıyor. Müziği de teknolojiyle buluşturan teknoloji devi, projeksiyon cihazlarıyla da ofislerdeki yerini almayı başarıyor. Casio ürünleri Trendyol kalite, güvence ve avantajlarıyla Türkiye’de kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Uygun fiyat politikasıyla duvar saatinden kol saatine zamanı size göstermeyi hedefleyen marka, tuşlu dijital çalgılarıyla da müziği sizi sevdirmeye devam ediyor. Kadın, erkek ya da çocuk, ürünlerini herkes için tasarlayan marka, klasik çizgisinden sapmadan modernizmi taşıyan çizgileriyle modayı da zamansızlaştırıyor.

Casio ile Notalara Sağlam Basın

Öte yandan kamp hayatını seviyor, zorlu şartlarda gezintiler yapıyorsanız Casio G-shock serisinde mutlaka zevkinize göre bir saat modeli bulabilirsiniz. Birkaç şarkı çalmak, sevdikleriyle müzik eşliğinde güzel vakit geçirmek isteyenlerin de tercihi olan Casio, dijital klavye ve piyanolarda teknolojisiyle fark yaratıyor. Sağlamlığıyla uzun süre size eşlik edecek olan bu teknoloji harikası nota fabrikalarıyla, müziğin gerçek tınısı ortaya çıkıyor. Casio güven ve şıklığı, çizgisini her geçen gün daha yukarı çıkarırken, siz de Trendyol ile modayı yakalamaya devam edebilirsiniz. İster klasik Casio sadeliğini isterseniz de geleneksel çizgileri modern tasarımlarla buluşturan modelleri tercih edin, Casio dünyasına Trendyol güvencesi ve avantajlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Yukarı Çık