"

Çatal

" araması için 506 sonuç listeleniyor

Çatal

Yemek sofralarının en önemli gereçlerinden olan çatallar, çok farklı modeller ve kullanım amaçları ile üretiliyor. Yemek yerken kullanılan, uzun bir sapa ve dört tane dişe sahip olan madeni gereç şeklinde tarif edilen çatal, günümüzde çok şık dizayn özellikleriyle tasarlanıyor. Tatlılar için farklı çatal modelleri üretilirken yemek çeşitleri için de ayrı modeller öne çıkıyor. Meyve ve kahvaltı çatalı, peynir ve limon çatalı, atıştırmalık ve servis çatalı gibi çeşitler ise diğer ürün seçeneklerini oluşturuyor. Trendyol sofra kategorisi size pek çok çatal modeli sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Kategoriyi inceleyerek modeller hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Çatal Modelleri ve Kullanım Yerleri

Kategoride sunulan çatal modelleri; kullanım amaçlarına, tasarım özelliklerine ve ürünün materyaline göre çeşitlilik gösteriyor. Çatal, bıçak ve kaşık takımınıza ek olarak satın alacağınız ürünlerin takımınızla uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Takımınızın dışında kullanacağınız çatal modellerini ise zevkinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Kullanım amacına göre üretilen çatal çeşitleri servis çatalı, yemek çatalı, kahvaltı çatalı, balık çatalı, meyve çatalı, tatlı çatalı ve peynir çatalı gibi seçenekler sunuyor. Çeşitli ihtiyaçlara cevap veren çatal çeşitleri farklı modellerle tasarlanıyor. Plastik ve bambu çatal modellerine estetik ve eğlenceli tasarım özellikleri taşıyan çatallar ilave oluyor. Klasik tarz sunan çatallar gibi modern tasarımlı çatallar da kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. Desenli, figürlü ve renkli modellerle tasarlanan tatlı çatalları çocukların ilgisini çekiyor. Tatlı çatalı seçenekleri çoğunlukla 6’lı takımlar halinde üretiliyor. Minimal boyutlarda tasarlanan tatlı ve meyve çatalları kahvaltı çatalı olarak da kullanılabiliyor.

Çelik Çatal Setleri

Yemek çatalı ürün seçenekleri içinde bulunan biftek ve balık çatalı modelleri özel tasarımlı çatallar arasında yer alıyor. Belli bir amaca uygun olarak üretilen çatallar, takımların içerisinde olabileceği gibi ayrı bir çatal seti olarak da satılıyor. Kaliteli paslanmaz çelikten üretilen çatal modelleri yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler olarak öne çıkıyor. Şık desene ve göz alıcı parlaklığa sahip çelik çatal setleri kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı başarıyor. Porselen saplı çelik tatlı çatalı modelleri ile çocuklar ve yetişkinler için tasarlanan orijinal tasarımlı tatlı çatalı seçenekleri ilginizi çekebilecek diğer ürünler arasında yer alıyor. Dikkat çekici tasarıma sahip limon ve zeytin çatallarını da inceleyebilirsiniz.

Bambu Çatal Modelleri

Günümüzde estetik tasarımlı ürünler kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Klasik tarzda yemek takımınız varsa yine aynı tarza sahip çatal, kaşık ve bıçak modelleri kullanmanız gerekiyor. Ama modern ve yenilikçi bir tarza sahipseniz orijinal tasarımlı bambu çatal setlerini kullanmayı düşünebilirsiniz. Özellikle sunum ve servis çatalı olarak kullanılan bambu çatal modelleri hoş tasarımlar sunuyor. Kategoride yer alan bambu saplı çelik tatlı çatallarını, tamamen bambudan üretilen ve küçük çocukların kullanması için tasarlanan çatalları, bambu atıştırma çatalı seçeneklerini ve bambu servis çatalı setlerini inceleyerek tarzınıza uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Bambu sap özelliğine sahip farklı boylardaki peynir çatalları da bu ürün grubu içerisinde yer alıyor. Dik durabilen ve bambu sap özelliğine sahip çatal modelleri sevimli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Rengarenk sap özellikleriyle tasarlanan, pasta ve meyve sepeti gibi ilgi çekici figürlerle süslenen tatlı çatalları hem çocukların hem de ruhu çocuk kalanların beğendiği modeller olmayı başarıyor. Aynı özelliklerle tasarlanan meyve çatalları da bulunuyor. Trendyol, sofra kategorisinde çok beğeneceğiniz ve sahip olmak isteyeceğiniz farklı çatal modelleri sunuyor. Çatal seti olarak sunulan ürünleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modelleri avantajlı fiyat seçeneğiyle hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık