"

Çatal Kaşık Bıçak

" araması için 5172 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Çatal Kaşık Bıçak

Çatal kaşık bıçak setleri, mutfakların en sık kullanılan gereçleri arasında yer alıyor. İşlevsellikleri sayesinde yemek sürecinin vazgeçilmezi olan çatallar, kaşıklar ve bıçaklar; şık görünümleriyle sofraları güzelleştiriyor. Zarif tasarımlı setler ikramlara da elegant bir hava katıyor. Trendyol’un çatal kaşık bıçak kategorisinde sunulan sade ya da sapları renklendirilmiş ürünler, kullandığınız yemek takımlarıyla da uyum sağlıyor. Sağlam malzemelerden üretilen çatal, kaşık ve bıçaklar, farklı kişi sayılarına uygun setler hâlinde sunuluyor.

Çatal Kaşık Bıçak Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çatal kaşık bıçak seti alırken evde yaşayan kişi sayısını dikkate almak gerekiyor. İkramlarda kullanılması planlanan setler için de gelebilecek misafirlerin sayısını belirlemek önem kazanıyor. Evde günlük olarak kullanmak için alınacak setler için 6 kişilik olarak tasarlanmış aile takımları yeterli oluyor. Aile takımları da parça sayıları ile kendi içinde farklılaşıyor. Trendyol’da bulabileceğiniz, altışar adet çatal, kaşık ve bıçaktan oluşan 18 parçalı setler, standart ihtiyaçları başarıyla karşılıyor. Tatlı çatalı da bulunan 24 parçalı aile setleri ise daha geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Büyük aileler için 30 ya da 42 parçalı aile setleri daha yararlı oluyor. Özellikle 42 parçalı set, geniş ailelerin gereksinimlerine cevap veriyor. Yemek kaşığı, yemek çatalı ve yemek bıçağının yanı sıra tatlı kaşığı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı ve çay kaşığı da içeren 6 kişilik 42 parçalık set, sofralara işlevsellik ve zarafet katıyor. Çorbaları, ana yemekleri ve tatlıları kolaylıkla tüketebilmenizi sağlayacak ürünler, yemek keyfinizi artırıyor. Farklı estetik tercihlere uygun aile takımı modelleri, özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Sofralara Zenginlik Katan Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Çatal, kaşık ve bıçaktan oluşan setler, eve gelen misafirler için hazırlanan sofralarda da kullanılıyor. Sunuma zengin bir görünüm kazandıran setler, misafirlerin de beğenisini kazanıyor. Parlak görünümleri ile dikkat çeken modeller zarif tasarımları sayesinde sofradaki tabak ve kaselere de ahenk katıyor. Sade ya da sapları renkli malzemeler ile kaplanmış ürünler, estetik yönleriyle sofra dekorasyonunu da tamamlıyor. İşlevsel takımlar sayesinde yemek ve tatlı çeşitleri rahat bir şekilde tüketilebiliyor.

İkram için tercih edilen setler genellikle aile takımlarından daha çok parçaya sahip oluyor. Trendyol’da yer alan 12 kişilik setler, aynı anda çok sayıda misafir ağırlayabilmeyi kolaylaştırıyor. 72,  84, 89 ya da 90 parçadan oluşan şık ve kullanışlı setler, zengin sunumlar hazırlamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Özellikle 90 parçalık setler, ürün çeşitlilikleri ile geniş sofralara renk katıyor. Yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı bıçağı, tatlı çatalı, çay kaşığı, kepçe, kevgir, servis kaşığı, spatula, servis çatalı ve deri sandık gibi ögelerden oluşan 90 parçalık ve 12 kişilik setler; kullanıcıların gereksinimini başarıyla karşılıyor.

İşlevsel, Uzun Ömürlü ve Zarif Tasarımlar

Trendyol’da yer alan çatal kaşık bıçak takımı çeşitleri parlaklığını uzun süre koruyan kaliteli yapılarıyla göz dolduruyor. Davetler için ideal olan 89 ya da 90 parçalı modellerin birçoğu, şık kutularıyla kolay bir şekilde saklanabiliyor. Trendyol’un sunduğu zarif modeller arasında meyve bıçağı setleri ve servis setleri de yer alıyor. Zarif tasarımlarıyla dikkat çeken çatal kaşık bıçak setleri, uygun fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Aile takımı olarak kullanılabilen ürünler, ikramlar için de tercih ediliyor. Çeyize katmak amacıyla da sahip olabileceğiniz çatal kaşık bıçak takımları, mutfak ve yemek odanızın konseptine de ahenk katıyor. Şık, kullanışlı ve uzun ömürlü çatal kaşık bıçak setlerini Trendyol’un sofra kategorisi içerisinde bulabilirsiniz.