"

Catit

" araması için 125 sonuç listeleniyor
CatitKedi Kaşınma Aparatı Mavi
(1)
49,99 TL
16,98 TL
Sepete Git
CatitHagen Kedi Kum Küreği Koyu Gri
(23)
24,02 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Catit

Kedi bakımını kolaylaştıran ve Pet Shop ürünleri kategorisinde yer alan Catit marka ürünler ile gündelik hayatınızda zaman kazanabilirsiniz. Ev ortamında kedi bakarken tuvalet ihtiyacı konusunda yaşanan sorunları ortadan kaldıran Catit kedi tuvalet kabı ile tüylü arkadaşınızın boşaltım gereksinimlerini hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlarsınız. Mama kapları da üreten Catit markası sayesinde ev içerisinde minimum alan kaplayan bu ürünler aracılığıyla kedinizin dengeli bir şekilde beslenmesi kolaylaşır. Kediler için dar sayılabilecek alanlar olan evlerde tüylü dostunuzun canının sıkılmaması için birçok ilgi çekici oyun ürünü tasarlayan Catit sayesinde eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Oyun saatlerinde kullanabileceğiniz Catit marka kedi oyuncakları ile kedinize çok sayıda oyunu verimli bir şekilde oynatabilirsiniz. Catit markasının tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği mama kapları hijyenik koşullar altında yemek yedirmek için uygun bir yapı taşır. Güçlendirilmiş plastik malzeme desteğiyle devrilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan Catit mama kapları, aynı zamanda uzun soluklu bir kullanım deneyimi de yaşatmayı başarır. Farklı renk, boyut ve modellere sahip olan kullanışlı mama kaplarını ev ya da bahçe içerisinde verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kedi Tuvaleti Özellikleri Nelerdir?

Depolama hazneleri aracılığıyla pratik bir kullanım deneyimi yaşatan Catit kapalı kedi tuvaleti modelleri, kol desteğiyle zaman kazandıran bir üründür. Saniyeler içerisinde kum yenileme işlerini tamamlamak için kum haznesinin dolu halde olması yeterlidir. Plastik malzeme ile üretilmiş olan Catit marka kedi tuvaletleri, hafif yapılarıyla ev ortamında farklı noktalara yerleştirilebilmeye uygun yapıdadır. Elektronik malzemeler içermeyen tasarımlarıyla beğeni toplayan Catit kedi tuvaletleri, ekstra masraf çıkarmadıkları için alıcılarının beğenisini kazanır. Catit kedi tuvaleti karbon filtre içerdiği için hem koku yapmaz hem de kedilerin tuvalet ihtiyaçları için uygun bir alan yaratır. Hareketli kapak özelliğiyle beraber kedi Catit marka tuvaletin içerisine kolayca girip çıkabilir. Kendi kendine kapanan kapak ile tuvalet kokusu ev ortamına yayılmaz.

Kedi Tuvaleti Nasıl Kullanılır?

Otomatik kedi tuvaleti plastik malzemelerden oluştuğu için yıpranmaya karşı bir kullanım sağlar. Ayrıca Catit plastik kaplamaları su ile kolayca temizleyebilirsiniz. Otomatik özellikleriyle ön plana çıkan Catit Smartsfit tuvalet ile kedi atıkları kolayca elenir. Ev ortamında atık oluşmasını da önleyen Catit otomatik tuvalet desteğiyle kedinizin tuvalet ihtiyacını daha düzenli bir şekilde giderebilmesi sağlanır. Tuvalet sonrasında kum yenileme işlemlerini kolu çekerek yapabilirsiniz. Atık haline gelmiş olan kumlar diğer hazneye geçtikten sonra yeni kumu Catit kedi tuvaleti ürününün içerisine boşaltabilirsiniz Temizleme kolunun ergonomik tasarımı ile tuvalette kolay ve sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kedi Oyuncakları Nelerdir?

Çemberli ve ışıklı ürünler kedilerin dikkatini çeker. Catit tarafından geliştirilen ve kedilerin anatomik yapılarına uygun olarak tasarlanan yaratıcı oyuncak çeşitleri ile kediniz oldukça hareketli ve eğlenceli günler geçirebilir. Çember içerisinde bulunan topu dışarı çıkarma oyunuyla kediniz, Catit aracılığıyla reflekslerini geliştirme şansı elde eder. Ses çıkaran ve kedilerin ilgisini çeken toplar darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Işık çıkarma özelliğiyle daha da dikkat çeken Catit çember, kediniz için gece saatlerinde de kullanılmaya uygundur.

Kedi Suluğu Ne İşe Yarar?

Kedinizin günlük su ihtiyacını daha rahat bir şekilde karşılayabilmesini sağlayan Catit suluklar ergonomik tasarımlarıyla kediler için avantaj sağlar. Kedilerin boyun ve ağız yapısına uygun olarak geliştirilmiş olan bu suluk modelleri ile kedinizin eğilerek su içmesine gerek kalmaz. Bu sayede suyun içerisine kıl da düşmez. Midesine kıl girmeyen kedilerin sindirim sistemleri daha sağlıklı bir şekilde çalışır. Şık tasarımlarıyla ev ortamında dekoratif bir görünüm yaratan suluklar kolayca temizlenebilir. Benzer bir kullanım deneyimi yaşatan Catit mama standı ise lezzetli mamaların bir arada sunulmasını kolaylaştırır. Farklı kaplara yer veren Catit stand ile kedinizin dengeli ve zengin bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Birçok mama çeşidini aynı anda yerleştirebileceğiniz bu stand ürünleri aracılığıyla Catit markasının hayatınıza katacağı pratiklikle gelen ekstra zamanı değerlendirebilirsiniz. Catit mama standları devrilmeye karşı da dayanıklıdır.