"

Çaykur

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Çaykur

1983 yılından bu yana binlerce çalışanıyla çay tiryakilerinin asla vazgeçemedikleri lezzetlere imza atan Çaykur, “Türkiye’de Çay Ondan Sorulur.” sloganıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Geniş ürün gamıyla farklı damak tatlarına sahip tüketicileri memnun eden marka, ürettiği çayları; siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, organik çay, DİDİ, aromatik çay ve hediyelik çay şeklinde sınıflandırarak tüketicilerle buluşturuyor. Çaykur çay fiyatları ise ürünün türü, ambalaj boyutu gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

Adı Çayla Özdeşleşen Çaykur Çay Çeşitleri

Ürün isimlendirmelerinin, ürettiği çaylar gibi akılda kalıcı olması sayesinde adı çayla özdeşleşen pek çok çay çeşidine imza atan Çaykur çay üretimi konusundaki tecrübesini ve uzmanlığını her ürününde gösteriyor. Paket tasarımı ve gramajı gibi unsurlar ise sunulan ürünün formu ve türüne göre farklılık gösteriyor.

Sarı renkli ambalajıyla klasikleşen Çaykur Turist Çay, markanın ürettiği siyah çaylar arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Üretiminde çay bitkisinin filiz yaprakları yoğun olarak kullanılan Çaykur Filiz çay ise kolay kolay siyah çayın tadını sevmeyenlerin damak tadına hitap ediyor. Çaykur Filiz, yumuşak içimiyle öne çıkan, katkısız ve doğal bir çay olmasıyla da beğeni topluyor. Kahvaltıdan akşam yemeği sonrasına kadar her saatte içilebilecek şekilde özel bir harman içeren Çaykur Tiryaki, özel aromasıyla çay tutkunlarının favori lezzetlerinden biri oluyor. Çaykur Tiryaki 1 kg ağırlığında ambalajlarda sunulduğu gibi, 500 g, 2 kg ve 5 kg’lık paketlerde de satılıyor.

Earl Grey çaydan hoşlananlar ise tercihlerini, doğal bergamot kokulu özel harman çay olan Çaykur Tomurcuk çeşidinden yana kullanıyor. 125 gramlık klasik teneke kutusunda ve 200 gramlık silindirik teneke kutularda sunulan çaylar, keyifle tüketilebiliyor. Çaykur Tiryaki çay lezzetini sevenlerin bir diğer tercihi de Çaykur Çay Çiçeği oluyor. 5 çayı için ideal seçeneklerden biri hâline gelen ürün, Çaykur Tomurcuk çayla harmanlanarak da demlenebiliyor.

Farklı Lezzetler Arayanlara Farklı Çözümler

Sağlıklı ve lezzetli çaylarla gününü güzelleştirmek isteyenlerin yönelebilecekleri Çaykur yeşil çay çeşitleri, hem süzen poşet hem de toz şeklinde sunuluyor. Sade, limon, elma, melisa ve naneli olmak üzere toplam beş çeşide sahip süzen yeşil çaylar, tükettiği içeceklerin antioksidan özelliğinden yararlanmayı hedefleyenlerin favorisi oluyor.

Çaykur’un “Beyaz İksir” olarak da isimlendirdiği Çaykur beyaz çay, ferahlatıcı etkisi ve hafif içimiyle tüketicilerin ilgisini çekiyor. İlkbahar aylarında toplanan ve özel yöntemlerle muhafaza edilerek çay severlerle buluşturulan ürünler, özel ambalajlarda satışa sunuluyor.

Üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması sertifikalandırılan ve üretiminde herhangi bir kimyasal katkı maddesi kullanılmayan Çaykur organik çay çeşitleri, sağlıklı yaşama önem verenleri cezbediyor. Rize’nin Hemşin ilçesindeki organik havzalarda yetiştirilerek tüketicilerin sofralarına kadar gelen Çaykur Organik Hemşin Çayı, süzen poşette olduğu gibi toz formda da kullanıcılara sunuluyor. Organik çay konusunda alternatif arayanları da unutmayan Çaykur, Organik Zümrüt Yeşil Çay ve Organik Rize Çayı ile çay tutkunlarını mutlu ediyor. IMO sertifikasıyla markanın üretim sürecine ne denli önem gösterdiğini kanıtlayan çay çeşitleri, bu konuda hassasiyeti bulunanların alışveriş listelerinde yer alıyor.

Sıcacık sohbetlerin, neşeli kahvaltıların ve hayatı yaşamaya değer kılan her bir anın demirbaşlarından birine dönüşen Çaykur çay çeşitleri; evde, okulda, iş yerinde tüketilebiliyor. Çaykur’un birbirinden lezzetli çay seçeneklerini uygun fiyatlarla edinmek isteyenler ise Trendyol’u seçiyor. Siz de Çaykur çaylarını kategori aracılığıyla inceleyebilir; damak tadınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık