"

Ceket

" araması için 14858 sonuç listeleniyor

Ceket

Ceketler; tişört, gömlek, kazak ve trikoların üzerine soğuktan korunmak; resmi görünmek veya stil yaratmak için kulllanılan dış giyim ürünleridir. Ceket ve yelek kategorisinde yer alan ürünler; spor ceketler, abiye ceketler, takım ceketleri gibi gruplara ayrılıyorlar. Modellerine ve kumaşlarına göre kot ceketler, kumaş ceketler, blazer ceketler, deri ceketler, bomber ceketler gibi birçok alt gruba da ayrılan ceketler her mevsim ve saat aralığında kullanılan oldukça işlevsel ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Kışın palto ve montların içine, baharda ve yaz aylarında ise üst giyim olarak da kullanılıyorlar. 

Kot Ceketler ve Sportif Trendler

Sportif ceketler; yürüyüş, koşu ya da antrenman esnasında kullanılabildiği gibi günlük kullanım için de uygun olabiliyorlar. Adidas, Reebook, The Noth Face ve benzeri spor markalarına ait ceketler, özel teknolojik donanımları sayesinde kullanıcılara performans esnasında birçok fayda sağlıyorlar. Hareketli yaşam tarzına sahip kullanıcılar, ceket seçimi yaparken kumaş dokusu, nefes alabilirliği ve benzeri pek çok detayı göz önünde bulunduruyorlar.

Kot ceket bayan modelleri, sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alıyorlar. Kot ceketler renklerine, bol ya da dar oluşlarına, detaylarına, dokularına göre farklılık gösteriyorlar. Uzun kot ceketler gerektiğinde palto olarak da kullanılabiliyorlar. Mavi, lacivert, beyaz ve siyah kot ceket çeşitleri en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyorlar. Kot ceket erkek modasında da günlük kullanım açısından önemli bir yer tutuyor. Özellikle genç tüketici kitlesi boyfriend kot ceket modellerini davetlerde kullanarak yeni akımlar yaratıyorlar. 

Deri Ve Kamuflaj Ceketlerle Aykırılık 

Asiliğin ve aykırılığın temsilcisi konumundaki deri ceketler adeta modanın merkezinde yer alıyorlar. Modaseverler eteklerle, elbiselerle, pantolonlarla yaptıkları deri ceket kombinleri ile bulundukları ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Kullanım şekline göre birçok tarza bürünebilen deri ceket modelleri her yaş grubundan kadın ve erkek tüketicilerin beğenisini kazanıyorlar. Deri ceketlerin dar, bol, uzun, kısa ve benzeri çok sayıda farklı seçeneği bulunuyor. Derimod ceket modelleri arasında klasik ve sıra dışı dizayna sahip çok sayıda tasarım yer alıyor. Koton deri ceket bayan modelleri de sadece ve şık tasarımlarının yanı sıra her bütçeye hitap eden fiyatları nedeniyle tercih ediliyorlar. Son yılların trend ürünleri arasında yer alan kamuflaj  ceket ve bomber ceket modellerinin de kesimlerine, desenlerine, detaylarına göre farklılaşan  birçok  alternatifi tüketiciler tarafından beğeniliyor. Trendyol'da her markaya ait çeşitli zevklere hitap eden çok sayıda sportif ve deri ceket modelleri modaseverlerle buluşuyor. 

Blazer ve Kumaş Ceketler İş Dünyasında Parlıyorlar

Gerek iş hayatında gerek davetlerde kullanılan kumaş ceket modelleri de özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyorlar. Erkek ceketlerinde Hatemoğlu, Altınyıldız, Kiğılı, Hemington, Armani, Pal Zileli, TrendyolMan, D'S Damat ve benzeri çok sayıda güvenilirliği kanıtlanmış markaya ait kaliteli ürün grubu tüketicilere sunuluyor. Kadın ceketlerde ise Mango, TrendyolMilla, Vakko, Ralph Lauren, Koton gibi markaların ceket modelleri kadınların şıklıklarını tamamlıyorlar. Uzun ceketler kadın modasında yenilikçi stillere öncülük ediyorlar. Blazer ceket modelleri her mevsim hem kadın hem erkek tüketicilerin kurtarıcı giyim ürünü olarak ön plana çıkıyorlar. Çeşitli pantolon ve eteklerle kombin yapılabilen blazer ceketler kaliteli ve asil görünmenin  anahtarı olarak kabul ediliyor. 

Ceket Fiyatları Çok Çeşitli

Ceketler, hazır giyim ürünleri arasında fiyat aralığı en geniş ürünler olarak dikkat çekiyorlar. Uzun süreli kullanıma olanak tanıyan kaliteli ceketler tüketicilerin gardıroplarına yaptıkları iyi birer yatırım olarak değerlendiriliyorlar. Ceketler kumaş cinslerine, kalıplarına, marka ve modellerine göre fiyatlandırılıyorlar. Trendyol ürün gamında her bütçeye uygun ücret aralığında ceket seçenekleri çeşitli indirim fırsatlarıyla tüketicilere sunuluyorlar.

Siz de kaliteli ve dayanıklı ceketlere Trendyol'un ceket ve yelek kategorisi aracılığıyla ulaşabilir, beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.