"

Çelik Bileklik

" araması için 3747 sonuç listeleniyor

Çelik Bileklik

Farklı materyaller ile tasarlanan bileklik seçenekleri, kadın takılarının en hareketli parçasını oluşturuyor. Göz kamaştıran tasarımlar ve işçilikler sunan bileklik modellerine, çelik bileklik çeşitleri de ekleniyor. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan bilekliklerin paslanmaz çelikten üretilen modelleri kadınlardan büyük ilgi görüyor. Erkek kullanıcılar için tasarlanan çelik bileklik seçenekleri de dikkat çekici modeller içeriyor. Saf ve paslanmaz çelikten yapılan, renkleri solmayan ve kararma yapmayan şık tasarımlar, altın ve gümüş rengi özelliklerle sunuluyor. Gold çelik bileklik modelleri de büyük ilgi görüyor. Trendyol bileklik kategorisi farklı tasarımlarla üretilen çelik bileklik ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategori içerisinde yer alan tüm modelleri inceleyerek istediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Göz Dolduran Çelik Bileklik Modelleri

Kadın zarafetine katkı yapan çelik bileklik modelleri çok şık takılardan oluşuyor. Sade modellerle üretildikleri gibi taşlı ve gösterişli modellerle de tasarlanıyor. Her tarza ve beğeniye uygun biçimde üretilen çelik bileklik çeşitleri; kadınlar, erkekler, gençler ve çocuklar için tasarlanan modeller içeriyor. Günlük kullanım için üretilen modellerin yanı sıra gece davetleri ve sosyal aktiviteler için tasarlanan göz alıcı çelik bileklik modelleri de bulunuyor. Çelikten yapılmış zincir üzerine parıltılı zirkon taşlarla bezenen ışıltılı ve sade modeller çok beğeniliyor. Genç kadın ve erkek kullanıcılar için tasarlanan ürünler arasında yer alan uç modeller ise tasarım özellikleriyle öne çıkıyor. Altın veya gümüş detayları olan bileklikler, boncuklu ve taşlı çelik bileklikler, sadece bir kelepçeden oluşan seçenekler gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Kadın ve erkek bileklik çeşitleri, aksesuar kullanmayı seven bireyler için göz alıcı tasarımlarla üretiliyor. Tüm kıyafet tarzlarına uygun çelik bileklik modeli bulmak mümkün oluyor. Çocuklar için üretilen çelik bileklikler ise eğlenceli tasarımlardan ve sevimli hayvan figürlerinden oluşan modeller sunuyor. Çoklu halkalarla tasarlanan ve renkli figürler ile detaylanan kelepçe şeklindeki takılar da büyük ilgi görüyor.

Çelik Bileklik Çeşitlerinin Özellikleri

Çelik takı çeşitlerinde kullanılan materyal, paslanmaz saf çelikten elde ediliyor. Çelik bileklik modelleri solmayan, rengini yitirmeyen, kararmayan ve cilde zarar vermeyen yapısal özellikler ile üretiliyor. Ürünler parlaklığını ve ilk günkü görünümünü koruyacak biçimde tasarlanıyor. Her mevsim kullanılan ve her giyim tarzına uyum sağlayan çelik bileklik seçenekleri, deri ipler, yarı değerli taşlar ve zirkon taşlar gibi kaliteli yardımcı malzemelerle destekleniyor. Gold, gümüş, siyah ve sarı rengin uyumlu birlikteliğinden oluşan bileklik tasarımları zirkon taşlarla süsleniyor. Sadeliği seven ve takılarında da buna önem veren bireyler için tasarlanan çelik kelepçe bilezik modelleri, sadece saf paslanmaz çelikten üretiliyor. Gold çelik bileklik modelleri ise gece ve gündüz kullanılan takı seçenekleri olmayı başarıyor. Tüm çelik bileklik çeşitlerini yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Hasır çelik bileklikler, şans bilekliği olarak tasarlanan ürünler, sonsuzluk simgesiyle oluşturulan gümüş renkli çelik bileklikler ve zincirden oluşan figürlü modeller, şık bir hediye olarak göz dolduruyor.

Çelik Bileklik Fiyatları

Çelik bileklik fiyatları ürünlerin markasına, kalitesine ve tasarım özelliklerine göre değişen fiyatlar içeriyor. Ünlü takı markaları tarafından tasarlanan ürünler, paslanmaz saf çelik ile üretiliyor ve bir mücevher kadar hoş tasarımlar sunuyor. Gece ve gündüz kullanılan bileklik modelleri arasında da fiyat farklılıkları görülebiliyor. Ulaşılabilir fiyatlar içeren çelik bileklik çeşitlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Trendyol, bileklik kategorisinde herkesin beğenisine hitap eden birçok çelik bileklik modeli sunuyor. Gece ve gündüz saatlerinde, ofiste ya da sosyal etkinlikte kullanabileceğiniz şık tasarımlı çelik bileklik seçeneklerini görmek için kategoriyi inceleyebilirsiniz. Trendyol’un sizlere sunduğu avantajlı alışveriş koşulları ve ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile dilediğiniz ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz.