"

Çelik Set ve Takım

" araması için 2743 sonuç listeleniyor

Çelik Set ve Takım

Işıldamanıza Yardımcı Çelik Set ve Takım Modelleri

Çelik takı modelleri kararmayan yapıları ve sağlamlığı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyorlar. Çelik set içerisinde bileklik, küpe veya kolye gibi pek çok zengin seçenek bulunuyor. Erkeklerin daha fazla ilgi gösterdiği çelik takı modelleri zengin ürün seçeneğiyle zevkinize hitap edecek yapılar taşıyorlar. Paslanmaz çeliklerle imal edilen çelik set ve takımlar üzerinden yıllar geçmesine rağmen kararmazlar. Hem kadınların hem de erkeklerin sonsuz sayılardaki tasarımlar içerisinden seçim yapabilmesini sağlayan paslanmaz çelik setler ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. En özel çelik setlerinizi set veya takımlarla inceleyebilirsiniz. Takılar veya saatlerde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan metallerden olan paslanmaz çelikler, parlak ve çok yönlü malzemelerdir. Karbon çeliklerinden daha farklı özellikler taşıyan setler en az yüzde 10.5 krom içerdiği için sıradan çelikler gibi paslanmazlar ve kararmaya karşı da son derece dirençli yapılardadır. Seviyesine bağlı olmak üzere düşük oranlarda nikel, titanyum, niyobyum veya çeşitli metalleri içerebilen paslanmaz çeliklerde en önemli faktörlerden birisi krom yüzdesi olmaktadır. Kromlar; ince ve görünmez yapılarda olarak oksijenle birleşerek çeliğin paslanmaz olmasını sağlayan ana faktör olmaktadır. Korozyon karşısında da yüksek direnç kapasitesine sahip çelik setler farklı malzemelerle kaplanmadıklarından hassas ciltler üzerinde de alerjik reaksiyonlar meydana getirmezler. Cildinize yakın temas ettiğinde herhangi bir sorun meydana getirmeyen çelikler, alerjik reaksiyonlar göstermeye müsait hassas ciltlerle rahatlıkla temas edebiliyor. Cerrahi çelikler olarak bilinen çelik alaşım çeşitleri düşük oranlarda nikel içermekte olmasına rağmen sağlığınız için güvenli olarak kabul ediliyor. Hipoalerjenik yapılarda olmasıyla birlikte metale karşı hassasiyet gösteren ciltlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilen bu ürünler kullanım sırasında leke bırakma gibi problemlerin meydana gelmesini önlüyor. Çok yönlü yapılarda kullanabileceğiniz çelik takı seti parlak görüntüsünü uzunca bir süre koruması, su veya çeşitli kimyasallarla temas ettiğinde dahi kararmaması yönüyle altın ve gümüşlere oranla daha iyi sonuçlar almanızı sağlıyor. Dayanıklı alaşımıyla aşınma ve yıpranma gibi sorunların meydana gelmesini de önleyen paslanmaz çelikler uzun yıllarca kırılma veya deforme olmaksızın kullanılabiliyor. Paslanmaz çelikler gümüş ya da beyaz altın gibi göründüğünden de estetik açıdan beklentilerinizi karşılayacaktır. Çelikler desenleri altın ve gümüşlere oranla daha sınırlı olmasına karşın zarif ve minimal hatlarıyla kombinlerinizin muhteşem parçaları olarak kullanılabiliyorlar.

Şık Kombinler Oluşturacağınız Çelik Set ve Takımları

Çelik takılar hem erkek hem de kadınların tercih edebileceği tasarım özelliklerine sahiplerdir. Erkeklerin daha fazla ilgi gösterdiği takılar ise genellikle kolye modelleri oluyor. Figaro çelik kolye set çeşitleri popülerliğiyle isminden söz ettirmektedir. Figaro modelleri içerisinden kolye ve çelik kral zincir kolyeler şık kombinler oluştururlar. Alyans olarak da kullanabileceğiniz setler içerisinde klasik düz veya bombeli yüzükler yer alabiliyor. Çok sayıda renk alternatifine sahip ürünler içerisinden sarı, beyaz, pembe veya siyah renkler içerisinden kombinleriniz için en uygun seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Klasik kıyafetlerinizi etkili bir şekilde harekete geçirebilmek için aksesuarlar kullanabilirsiniz. Çelik kolyeler gümüşü andıran renkleri ve kararma karşısındaki dirençli yapılarıyla popüler takı alternatifleri arasında bulunuyor. Alerjik reaksiyonlar göstermeye meyilli kişilerin tercihleri arasında bulunan çelik kolyeler çizilme, darbe veya kopma gibi problemler karşısında da son derece dayanıklıdırlar. Yüksek parçalar içermekte olan takılarda tercih edilen kolye çeşitleri diğer değerli madenlere nazaran daha uygun fiyatlı olduğundan bütün bütçelere hitap edebilmektedir. Farklı özelliklere sahip çelikler bulunmasına karşın sağlıklı kullanımları mümkün hale getirebilmek için paslanmaz çeliklerle üretilmekte olan takılar genel itibariyle 316L olarak bilinen alaşımlarla kullanımınıza sunulmaktadır. Set tasarımları içerisinde daha zarif ve pürüzsüz bir görünüm elde edebilmek için 316LVM tasarımları da tercih edilebilmektedir. Cerrahi çelikler içerisinde de bulunan bu alaşım türleri takılar içerisinde de yaygınlıkla kullanılmaktadır. 317L çelik kolye çeşitleriyse daha yüksek nikel oranı bulundurmaktadır. 302 ve 304 paslanmaz çelik alaşım içerik özelliklerine sahip modeller ise nikel ve diğer metalleriyse daha yüksek oranlarda içerebilmektedir. Işıltılı altın tonları, pembe, siyah ve daha pek çok renk içerisinden seçim yapabilmenizi sağlayan çelik setler, gündelik kıyafetlerden abiye kombinlerine kadar kullanılabiliyorlar. Düz çelik zincirli kolye çeşitlerini genellikle casual giyimlerde tercih edebilirsiniz. Sade giyimlerle muhteşem bir uyum sağlayan çelik kolyeler içerisinde taşlı veya damla kolye modellerini klasik görünümlerle kullanabilirsiniz. Farklı uzunluklarda farklı görüntüler elde etmenizi sağlayan çelik set modelleri içerisinden yapacağınız seçimlerde boy, vücut ve yüz şeklinize uygun seçimler yapmanız önem taşıyor. Oval veya yuvarlak yüz şekillerinde uzun kolyeler yüzünüzü çerçeveleyerek ideal bir seçim şansı yapabilme olanağı tanıyor. Kısa kolyeler ise kare yüzlerde yüzün keskin hatlarını yumuşatır ve boynun daha uzun görünmesini sağlar. Kalp şekli yüzlerdeyse boynunuzun altında biten köleler yüz açınızı yumuşatır ve dengeli bir görünüm yaratılmasına yardımcı olur.

Sizi Harekete Geçirecek Çelik Set ve Takım Modelleri

Leke ve pas tutmayan film tabakalarıyla yaşantınızda temas edeceğiniz kimyasallarla tepkimeye girmeyen setler yüksek oranda klor veya tuz içeren ortamlarda dahi görüntüsünden hiçbir şey kaybetmez. Su sporu veya aktiviteleriyle aktif bir şekilde uğraşan kişiler için paslanmaz çelikler ideal bir tercih olabiliyor. Genel itibariyle bütün çelik setlerindeki nikel oranları düşük olduğundan deri reaksiyonları meydana gelmesi önlenmiş olur. Ciltte lekelenmelere neden olabilecek faktörler içermeyen setler, uzun süreli kullanımlarda dahi renk kalıntıları bırakmamaktadır. Farklı materyallerle tasarlanmakta olan çelik kolye bileklik seti aksesuarlarınızın en hareketli parçaları olmaktadır. Çelik bileklikler kıyafetlerinizin estetik tamamlayıcısı görevi alabilmektedir. Kadın ve erkek kullanıcılarından yoğun bir şekilde ilgi gören saf veya paslanmaz çeliklerden imal edilen bilekliklerde kararma yapmayan şık tasarımlara yer veriliyor. Altın veya gümüş renklerindeki özellikleriyle ilgi gören çelik bileklikler kadınların zarifliğine büyük bir dokunuş yapıyor. Şık takılardan oluşan çelik bileklikler sade modellerle üretilebileceği gibi taşlı veya gösterişli modellere de ev sahipliği yapıyor. Bütün tarzlara ve kombinlere hitap eden bileklikler her yaştan kadın ve erkeklere hitap ediyor. Çelikten imal edilen zincirlerde ışıltılı zirkon taşlarıyla bütünleşen modeller de büyük bir ilgi görüyor. Kadın ve erkeklere özel bileklik çeşitleri kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz göz alıcı aksesuar seçimleri içerisinde bulunuyor. Gündelik yaşantınızda veya özel davetlerde tercih ettiğiniz kombinlerle muhteşem bir uyum sağlayacak bileklikler içerisinden görüntünüzü tamamlayacak seçimlerde bulunabilirsiniz. Çocuklara özel olarak üretilmekte olan çelik bileklik modelleriyse eğlenceli tasarımları veya hayvan figürleri ile çocuklarınızın kullanmaktan büyük bir keyif alacağı aksesuar parçaları içerisinde yer alıyor. Uzun yıllar boyunca mevcut parlaklığını kaybetmeyip ilk günkü estetikliğini koruyan tasarım özelliklerine sahip çelik bileklikler aynı zamanda estetik hediye seçimleri arasında da yer alabiliyor. Arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza hediye edebileceğiniz hasır çelik bileklik modelleri aynı zamanda şans bileklikleri olarak da bilinmektedir. Sonsuzluk sembolleriyle tasarlanan gümüş renkli bileklik çeşitlerinde zincirden oluşan figürler estetik hediye seçimleri olabiliyor. Saf paslanmaz çeliklerle üretilen bileklikler hoş tasarımlar sunmaktadır. Gece ve gündüz saatleri içerisinde, ofislerinizde veya sosyal etkinliklerinizdeki kombinlerde şık tasarımlara sahip bileklik seçenekleri arasından kendiniz için en ideal olanları tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Çelik Set ve Takım Çeşitleri

Uzun süre boyunca muhafaza olanağı ve güvenilir kullanım seçeneği sunması nedeniyle tercih edilen çelik setler aynı zamanda estetik görüntüleriyle de büyük bir ilgi görürler. Dayanıklı yapılara sahip paslanmaz çelik yüzük set altın ve gümüş gibi materyallere alternatif olarak da sunulabilmektedir. Yüzük üretimlerinde tercih edilmekte olan çelik modelleri karbon ve krom karışımlarıyla oluşuyorlar. Parlaklıkları ile tarzınızı yansıtan ve metalleri paslanmaz hale getiren temel faktör krom olmaktadır. Manganez veya nikel karışımları da çelik yüzüklerde tercih edilebilmektedir. Altın ve gümüş alternatifleri gibi son derece zengin tasarım özelliklerine sahip olan çelik yüzükler kendi tarzınıza hitap edecek yapılarda kullanımınıza sunulmaktadır. Yüksek çizilme direncine sahip çelik yüzükler hafif yapısı sayesinde de elinizde ağırlık yaratmıyor. Pırlantalar veya kübik zirkonyumlar gibi ağır taşlarla birlikte daha da ağırlaşabilen yüzükler aynı zamanda zengin tasarım beklentilerine de hitap edecek özellikler taşımaktadır. Beyaz altın ya da platinlere alternatif olarak muhteşem bir alternatif olarak görev görebiliyor. Uygun fiyatlarla alyans arayışı içerisine girdiğinizde partnerinize muazzam bir hediye olarak çelik yüzükler öne çıkıyorlar. Minimalist tasarım anlayışlarına hitap eden estetik yüzükler kombinlerinizin de en etkili tamamlayıcıları olabiliyorlar. Çevre dostu seçenek olması yönüyle de bu konuda derinden hassasiyet duyanlara hitap eden ürünler geri dönüştürülerek doğaya katkı sağlama potansiyeline sahiptir. Şık ve estetik kaygılarının yanı sıra çevreye duyarlı tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunan modeller, bijuteriye alerjisi bulunanlara da uygun bir seçim şansı sağlıyor. Hafif ve fonksiyonel özellikleriyle uzun yıllar boyunca kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz ürünler, koleksiyonlarınızın en güzide parçaları arasında yer alabiliyorlar. Klorin karşısındaki duyarlılığıyla rengi solmayan ve havuzlarda da kullanılabilen ürünlerin bakımlarının da büyük bir hassasiyetle yapılması gerekiyor. Pırlanta ışıltısıyla birlikte altın, platin, titanyum veya seramik seçenekleriyle müşterek olarak sunulabilen ürünler özel anlar veya günlerde kullanıma uygunlardır. Altın – çelik alaşımlı yüzükler ise alyans olarak sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Özel ve farklı sunumlar yapma planı olanlar için küpe, yüzük ve bileklik modelleri bulunan bu ürünlere set halinde de sahip olabilirsiniz. Çelik ürünlerin kararmaz yapıları sayesinde onlarca yıl geçmesine karşın ilk günkü görüntüsünü daima korur. Üzerinde yapılan estetik tasarım çalışmalarıyla en ince ayrıntılarına kadar düşünülen çelik takımlar paslanmaya meyil vermediği gibi doğal parlaklığını da daima konuşturuyor. Parmağınızda taşıyacağınız hafif ve zarif ürünler küçük taşlarla bezenerek çok daha renkli bir hale gelebiliyor. Tek halkadan üç halkaya kadar siyah geçişlerinin sağlanabildiği takıları parmağınızdan çıkarmadan bütün kombinlerinizle uyumlu bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Dört Mevsim Keyifle Kullanılan Çelik Set ve Takım Çeşitleri

Geçtiğimiz dönemde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında şüphesiz roma rakamlı yüzükler bulunuyor. Kıyafetinizle estetik bir uyum sağlayacak tarihli çelik yüzük partnerinize vermeyi planladığınız hediyeler konusunda oldukça etkileyici bir seçim olanağı sağlıyor. Misafir ziyaretlerinde, sosyal yaşantınızda veya profesyonel ortamlarda daima kullanabileceğiniz setler içerisinde halka bileklikler de moda trendlerine uygun tasarım özellikleri taşımaktadır. Zengin kombin seçenekleriyle birlikte değerlendirilebilen bileklikler gece – gündüz takabileceğiniz tasarım ve renk özelliklerine sahiplerdir. Üzerindeki renkli figürlerle kelepçe şeklinde tasarlanan takılar özel çalışmalarla kullanımınıza sunulan koleksiyonları da tercihinize sunuyor. Takı dolaplarınızın olmazsa olmazları içerisinde yer alan çelik takımlar kombinlerinizi harekete geçiriyor. Çelik uçları ve deri detaylarına sahip bileklikler ise kullanım sürecinde rahatsızlık vermeyeceği gibi hafif yapısıyla son derece keyifli kullanımlar vadediyor. Tekli veya takım olarak sahip olabileceğiniz çelik tasarımlar içerisinde büyük halkalı modellerden taşlı boncuklara kadar koleksiyonunuzu zenginleştirebileceğiniz birçok parçaya yer verilebiliyor. Tek taşlı veya çok taşlı ürünler özel günlerde giyeceğiniz kıyafetlerle aksesuar seçiminizi zenginleştiriyor. Kıyafetlerinizin çok daha zarif görünebilmesine katkı sağlayan taşlı kolyeler ve küpeler şık kıyafetlerinizle uyum sağlayarak kendinizi gösterebilme fırsatı yakalamanıza yardımcı oluyor. Bulunduğunuz bütün ortamlarda isminizden söz ettirebileceğiniz aksesuarlarla kombin parçalarınızdaki eksiklikleri en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. Casual giyiminizi dahi harekete geçirecek, kıyafetlerinizi renklendirecek ve kombinlerinizi farklılaştıracak taşlı modellerden halka küpelere kadar zengin bir ürün fırsatı sunuluyor. Küpe çeşitlerinin içerisinde modern kancalı küpelerle birlikte kıkırdağınıza oturarak kullanabileceğiniz Ear cuff modelleri bulunuyor. Dinamik görüntüleriyle standart küpe anlayışının dışına çıkarak trendleri yakalayabileceğiniz çelik küpeler, sıra dışı kombinlerin en etkili parçaları arasında yer alıyor. Dinamik görüntüleriyle vurguyu üzerine alan çelik küpe seti gri, gold, bakır veya siyah gibi renk seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Siyah küpeler mini elbiselerle muhteşem bir şekilde kombinlenerek sıcak yaz akşamlarında davetlerin en fazla konuşulan ismi haline gelmenizi sağlıyor. Kendi stilinizde kullanmak istediğiniz noktalara uygun tasarımlara sahip ürünler içerisinde klasik inciler veya metal modellere yönelebilirsiniz. Minimal tasarımları bulunan metal çeşitlerinizi beyaz gömlekler ve kumaş pantolonlarla bir araya getirerek tamamlayabilirsiniz.

Çelik Set ve Takım Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yalın veya rafine tarzlardan dinamik kombinlere kadar kişisel stilinize uyum sağlayan setler mükemmel tamamlayıcılar olabilmektedir. Bütün tarzlarla uyum sağlayarak kıyafetinize etkili bir dokunuşta bulunabileceğiniz çelik set takım bütün tarzlarla muhteşem bir bütünlük yakalamanız kolaylaşıyor. Zarif tercihlerden hoşlanıyorsanız zarif inci tasarımlarıyla bezenen setler ile öne çıkabilirsiniz. Feminen tasarımların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan kristal taşlı setler ile bulunduğunuz bütün ortamlara ışıltınızı saçabilirsiniz. Özel davetlere katılacağınızda mini elbiselerle tercih edebileceğiniz kristal setler ile kusursuz kombinler yaratmanın keyfini sürebilirsiniz. Anahtarlı kelepçe çelik kolye ve bileklik set çeşitleri ise muhteşem aksesuar uyumu yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Gündelik giyimlerinizden özel kıyafetlerinize kadar bütün tarzlarda kullanabileceğiniz çelik kolye ve bileklik setleri zengin tasarımlarıyla farklı günlere özel olarak tercih edilebiliyor. Düz çelik zincir kolyelerinizi sade tasarımlı bilekliklerle bir araya getirerek gündelik kombinlerinizi harekete geçirebilirsiniz. Jean ve düz renkli tişörtlerle oluşturduğunuz casual kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz kolye ve bileklik setleri ile yüz hatlarınıza uygun tercihlerde bulunabilmenizi sağlayabileceğiniz alternatifler sunuyor. Boyunuza, vücut özelliklerinize veya yüz şeklinize göre pek çok faktörü göz önünde bulundurarak muazzam sonuçlar alabilmenize yardımcı olan kolye ve bileklik setleri yüz açılarınızı yumuşatıp kombinlerinizde daha dengeli görünümler elde etmenizi sağlarlar. Diğer kolyelere nazaran kararma problemini ortadan kaldıran setler uzun yıllar kullanılsa dahi ilk günkü görüntüsünden hiçbir şey kaybetmezler. Sert metal olduklarından darbelere karşı da üst düzey dayanıklılık kapasitelerine sahip setlerdeki ince işleme detayları da daima korunabiliyor. Sade veya taşlı tasarımlarıyla kendini belli eden setler içerisinde davetlere veya gündelik kullanımlara uygun modeller bulunuyor. Çeliklerle imal edilen setlerin ışıltılı taşlarla bezenen tasarımları sosyal aktivitelerde ışıltınızı ortaya çıkarıyor. Altın ya da gümüş tasarımlarına sahip setler içerisinde boncuklu veya taşlı modellerin yanı sıra yalnızca bir kelepçeden oluşan modeller de beğeninize sunuluyor. Çocukların ve gençlerin ilgisini çekecek eğlenceli tasarımlara sahip figürlerin yanı sıra genellikle yetişkinlerin tercih ettiği sade veya ışıltılı çeşitler bulunuyor. Her yaştan kadınların ve erkeklerin ilgisini çekecek tasarım özelliklerine sahip çelik set ve takım modelleri hem gündelik hem de özel giyimlerde kombinlenebiliyor.