"

Çerçeve

" araması için 2734 sonuç listeleniyor

Çerçeve

Anılarınızı sergilemeniz için en güzel eşya olan çerçeve modelleri, tarzınızı yansıtmanın en ideal yolunu sunuyor. Sevdiklerinizle beraber çekildiğiniz en özel fotoğraflarınızı birbirinden farklı çerçevelerle dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Evinizin hemen her alanında kullanabileceğiniz bu dekoratif ürünler ile daima hatırlamak isteyeceğiniz güzel anlarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Tekli çerçeve modellerinin yanı sıra çoklu fotoğraf çerçevesi modelleri ile birden fazla anı ölümsüzleştirirken stilinizi yansıtabilirsiniz. En mutlu olduğunuz anları, çerçeve modelleri ile sergilerken aynı zamanda tozdan ve hasardan da koruyabilirsiniz. Ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası haline gelen çerçeveler, farklı modelleri ve renkleri ile dikkat çekiyor. Sadece sevdiklerinizle beraber olduğunuz fotoğraflar için değil, sanatsal resimler için de tercih edilen fotoğraf çerçeveleri ile zevkinizi yansıtın. Duvara asılabilen çerçevelerin yanı sıra masa veya konsol üzerinde sergilemek için ayaklı olan çerçeve modelleri ile hem evinizi hem de duvarlarınızı süslemek çok kolay. 

Anı Ölümsüzleştirmenin En Güzel Yolu

Anı ölümsüzleştirmenin en güzel yolu olan çerçeve kullanımı ile en güzel anlarınızı hep gözünüzün önünde bulundurun, evinizin ruhuna uygun modeller ile dekorasyonunuzun göz kamaştırmasını sağlayın. Çoklu çerçeve modellerinin yanı sıra sıklıkla kullanılan ahşap çerçeve modelleri ile daha sade ve doğal bir güzellik yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda küçük alanlarda kullanım için uygun olan ayna çerçeve modelleri ile de mekanın daha geniş görünmesini sağlarken stilinizi yansıtabilirsiniz. Birden fazla fotoğrafın kolaj biçiminde sergilenmesine yardımcı olan askılı çerçeve modelleri ile hem ahşabın güzelliğini ortaya çıkarabilir hem de sevdiklerinizle en mutlu olduğunuz anları farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Klasik çerçeve modellerinin yanı sıra şekilli ve çeşitli figürlerle süslenmiş olan fotoğraf çerçevesi modelleri ile farklılığınızı yansıtabilir, evinizde değişik bir dokunuş olmasını sağlayabilirsiniz. 

Özgün Tasarımlarla Farklı Çerçeve Modelleri

Her dekorasyon için uygun olan birbirinden farklı modelleri ile fotoğraf çerçeveleri, klasik veya modern tarzda döşenmiş olan her ev için güzel bir seçenektir. Dekorasyonda şıklıktan yanaysanız gold çerçeve modelleri dekorasyonunuzla bütünleşecektir. Aynı zamanda kalpli, melek kanatlı, tüy ya da çiçek motifli çerçeveler de klasik görünüme ayak uyduracaktır. Modern tasarıma sahip alanlarda ahşap çerçeveler, hem ortama uyum sağlayacak hem de doğallığınızı yansıtacaktır. Sadelikten hoşlanıyorsanız, her tarza çok yakışan sade beyaz ya da doğal görünümlü fotoğraf çerçevelerini tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızı süslemek ve evinize yeni bir heyecan getirmek istiyorsanız set halinde satılan çoklu çerçeve modelleri çok uygun bir seçenektir. Boş olabildiği gibi içinde fotoğrafı ile gelen fotoğraf çerçeveleri ile duvarlarınızı yeniden dizayn etmek çok kolay. Eğer duvarınız için güzel bir dekorasyon fikri arıyorsanız, tüm çerçeveleri aynı boyutta almak yerine farklı boyutlarda tercih ederek duvarlarınızda özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz. Eğer çerçevelerinizi boş tercih ettiyseniz içine sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı ya da beğendiğiniz görselleri yerleştirebilirsiniz. Kendiliğinden fotoğraflı olan çerçeveleri ise sadece duvarınıza asmak yeterlidir. 

Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları 

Çerçeve satın almadan önce yapacağınız araştırmada fiyat önemli bir etken olsa da, dekorasyona olan uyumluluk da önceliklidir. Üstelik çerçeveler, uzun yıllar kullanılabilmekte ve her bütçeye uygun modelleri ile dikkat çekmektedir. Fotoğraf çerçevesi fiyatları söz konusu olduğunda tasarımın yanı sıra çerçevenin boyutu da fiyatı etkilemektedir. Ancak kampanya ve indirim fırsatları ile dilediğiniz çerçeveye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Çerçeve modelleri arasından seçim yaparken içine yerleştireceğiniz fotoğrafın renk kontrastı ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Siyah beyaz bir fotoğraf için düz beyaz çerçeve, fotoğrafın ön plana çıkmasını sağlarken manzara fotoğraflarında derinliği olan çerçeveleri kullanarak güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tarzınıza uygun çerçeve modellerini incelemek için Trendyol ev dekorasyon kategorisine bakabilirsiniz.