"

Ceyo

" araması için 4176 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ceyo

Ayak sağlığını ve konforunu ön planda tutan modelleri ile yediden yetmişe herkesin güvenerek tercih ettiği Ceyo; birbirinden şık terlik, ayakkabı, bot ve sandalet seçenekleri sunuyor. 1964 yılından bu yana rahatlığı ve kalitesi ile öne çıkan ürünler tasarlayan marka, hem ulusal hem de uluslararası pazarda başarılarına yenilerini ekliyor. Kadın, erkek ve çocuklara yönelik terlik, ayakkabı ve sandaletler üreten ve aynı zamanda satışını gerçekleştiren Ceyo, ayak sağlığına önem verenlerin ilk sıralarda tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Birbirinden özel Ceyo terlik modelleri Trendyol'un avantajlarla dolu dünyasında sizleri bekliyor. 

Terlik Deyince Ceyo 

1964 yılında kurulan Ceyo; ortopedik tasarımları, kaliteli ham maddeleri ve usta işçiliği sebebiyle günümüzün en ünlü markaları arasındaki yerini koruyor. %100 yerli üretim yapan Ceyo, dünya genelinde pek çok kıtaya, 28'in üzerinde ülkeye ihracat yapmasıyla farkını ortaya koyuyor. Ayak sağlığına verdiği önemi tüm modellerinde gözler önüne seren Ceyo, yediden yetmişe herkesin beğenerek kullanacağı ürünler sunuyor. Ceyo'nun ürün yelpazesi içinde terlik, sandalet, bot, babet, spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, sabo terlik, ev terliği, ev ayakkabısı ve banyo terliği gibi pek çok seçenek yer alıyor. Titizlikle tasarlanan ve özenle üretilen Ceyo markalı ürünler, şıklığın yanı sıra ayaklarının rahatına düşkün olanlar tarafından daima yoğun talep görüyor.  

Kadınlar Ceyo ile Hem Şık Hem Rahat 

Hem şık hem de ortopedik tasarımları ile fark yaratan Ceyo, gerek gündelik yaşamda gerekse iş yaşamında kullanabilecek pek çok seçenek sunuyor. Uzun süre ayakta kalan kadınlar, iş hayatı koşuşturma içinde geçenler ve yürüyüş yapmayı sevenler için hem ortopedik hem de konforlu modeller sunan Ceyo, ürünlerinin kalitesi ile hayranlık uyandırıyor. Ceyo bayan terlik modelleri, rahatlığının yanı sıra modern çizgilere sahip oluşuyla da dikkat çekiyor. Ceyo bayan terlik modelleri arasında parmak arası terlikler renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Ceyo sandalet çeşitleri ise yaz aylarında tarzınıza sportif bir hava katıyor. Ceyo ev terliği ürün yelpazesinde de hem renk hem de ölçü açısından pek çok seçenek yer alıyor. Ceyo sabo terlik çeşitleri, konfor ve dayanıklılık özellikleri ile her zaman ilk sıralarda tercih ediliyor. Ceyo bayan ayakkabı modelleri klasik çizgisini korurken topuklu bayan ayakkabı çeşitleri ise zarafeti ile öne çıkıyor. 

Erkeklerin Tercihi Ceyo

Ceyo ayakkabı ve Ceyo terlik çeşitleri arasında erkekler için tasarlanmış şık ve rahat modeller yoğun ilgi görüyor. Ceyo erkek terlik çeşitleri, hem evde hem de dışarıda kullanıma yönelik pek çok seçenek sunuyor. Ceyo erkek terlik çeşitleri arasında parmak arası terlikler şık çizgileri ile dikkat çekiyor. Ceyo sabo terlikler uzun süre ayakta kalan erkekler tarafından güvenle tercih ediliyor. Kalitesi ile kendini kanıtlamış lider markalardan birisi olan Ceyo terlik fiyatları cazip kampanyaları ile tercih edilirliği artırıyor. Erkekler için tasarlanmış Ceyo sandalet modelleri her yaş grubuna hitap ediyor. Erkeklere kendini güvende hissettiren Ceyo, aynı zamanda ayak sağlığını da koruyor. 

Ceyo Çocuk Modelleri 

Çocuklar için son derece sağlıklı ve konforlu terlikler ile sandaletler ve ayakkabılar sunan Ceyo, renkli ve canlı tasarımları ile dikkat çekiyor. Ceyo çocuk sandalet modelleri, kullanım açısından kolay ve güvenli olması sebebiyle ailelerin ilk sıralardaki tercihleri arasında yer alıyor. Ceyo çocuk sandalet çeşitleri, çocukların rengarenk dünyasına uygun ve eğlenceli tasarımlar sunuyor. Ceyo çocuk sandaletlerinin rahatlığı sayesinde çocuklar kendini daha özgür hissediyor. Ceyo çocuk ayakkabıları, terletmeyen yapısı ile çocukların ayak sağlını korurken kış aylarında ise çocukların ayaklarını sıcacık tutuyor.