"

Chilai Home

" araması için 1367 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Chilai Home

Evlere modern ve sempatik bir dokunuş katan Chilai Home, sımsıcak ve sıra dışı tasarımları ile dikkat çekiyor. Chilai Home ürün gamında yer alan paspas, halı ve klozet takımları evlerin havasını değiştiriyor. Chilai Home paspas modelleri arasında hem ev içinde hem de dış mekanda kullanılabilecek son derece renkli tasarımlar yer alıyor. Banyoların konseptini değiştiren Chilai Home banyo paspası, yumuşak dokusu ve solmayan renkleri ile konforunuzu artırıyor. Kedi, köpek, kuş ve çiçek figürlerini paspas modellerinde modern çizgisi ile birleştiren Chilai Home son derece şık alternatifler sunuyor. İçinizi ısıtacak Chilai Home halı çeşitleri, banyo halıları, paspaslar ve klozet takımları Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Chilai Home

Tasarımları ve ürün kalitesi ile göz dolduran Chilai Home, halı ve paspas çeşitleri ile ismini duyuruyor. %100 yerli sermaye ile kurulan Chilai Home markasının tescilini alan genç ve dinamik girişimciler, müşteri memnuniyetine verdikleri önemle dikkat çekiyor. Üretim aşamasında son derece titiz davranan Chilai Home, sağlığa dost ve konforlu ürünler imal ediyor. Gerek işçilikte gerekse ham maddede kaliteden ödün vermeyen Chilai Home, tasarımlarındaki kendine has tarzı ile fark yaratıyor. Ürünlerini hem ulusal hem de uluslararası pazarda emin adımlarla tanıtmaya devam eden Chilai Home, müşteri odaklı yaklaşımı ile portföyünü genişletiyor.

Chilai Home Paspas

Chilai Home paspas modelleri arasında hem banyo hem de dış mekan için tasarlanmış ürünler yer alıyor. Dış mekanda kullanabileceğiniz Chilai Home kapı önü paspaslarında kedi, köpek, baykuş, piyano, taş, nazar boncuğu gibi temalar dikkat çekiyor. Evinize gelen misafirlerinize sıcacık bir karşılama sunan Chilai Home modern tasarımları ile fark yaratıyor. Chilai Home banyo paspası seçenekleri arasında farklı ebatlardaki tasarımlar dikkat çekiyor. Yumuşacık dokusu ile ayrıcalıklı hissettiren Chilai Home banyo paspası, desenleri ve renkleri ile banyoların havasını değiştiriyor. 

Chilai Home Halı

Chilai Home iç mekanda kullanılmak üzere tasarlanmış birbirinden eğlenceli aynı zamanda şık halı seçenekleri de sunuyor. Bebek halısı ve banyo halısı tasarımları ile fark yaratan Chilai Home, her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Chilai Home bebek halısı modelleri arasında eğitici, öğretici aynı zamanda eğlenceli desenler göze çarpıyor. Kaymaz tabanı sayesinde güvenli bir kullanım sunan Chilai Home çocuk halıları kir tutmayan yapısı ve kolay temizlenebilir olması sebebiyle de tercih ediliyor. Chilai Home banyo halısı çeşitleri arasında kare, yuvarlak, dikdörtgen ve oval tasarımlar yer alıyor. Canlı renkleri ve sıra dışı desenleri ile göz kamaştıran Chilai Home banyo halıları ile banyoların konsepti değişiyor. Evlerde ve ofislerde modern bir tarza sahip olmak isteyenler Chilai Home'un sunduğu birbirinden şık halı modellerinde kendini buluyor. Farklı boyutlarda satışa sunulan Chilai Home halılar, aynı zamanda zarafeti ile de göz kamaştırıyor.

Chilai Home Klozet Takımı 

Yumuşacık dokusu, kaymaz alt tabanı ve birbirinden ilginç desenleri ile banyolara renk getiren Chilai Home klozet takımı çeşitleri, şıklığı ve kalitesi ile göz dolduruyor. Chilai Home klozet takımı seçenekleri arasında 2'li ve 3'lü tasarımlar dikkat çekiyor. Kuş, kedi, çiçek ve bitki figürlerinin işlendiği temaların yanı sıra kızılderili figürleri de göze çarpıyor. Kendinden desenli ve kabartmalı klozet takımı çeşitleri ise sadeliği ve modernizmi bir arada sunuyor. Mermer desenli klozet takımları ise klasik sevenlerin beğenisini kazanıyor. Kendine özgü tasarımları ve dinamik çizgisi ile fark yaratan Chilai Home'un birbirinden şık ve birbirinden renkli ürünleri ile Trendyol'da sizleri bekliyor.