"

Choker

" araması için 248 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Choker

Choker model kolye çeşitleri, asırlardır kadınların en sık tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alıyor. İlk olarak 19. yüzyılda ortaya çıktığı tahmin edilen choker kolye, 1940'lı yıllarda yükselen çağdaş ve bağımsız kadın hareketinin de simgelerinden biri olarak kabul ediliyor. 1960'lı yıllarda Holywood ikonlarının boynunu süsleyen ve 1990'lı yıllarda bir kez daha fırtına gibi esen choker kolye modelleri, günümüzde tekrar gündeme geliyor ve çok sayıda kadın tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Choker Kolye Özellikleri

Uzun yıllardır kadınların gözde takıları arasında yer alan choker kolye modelleri, esasında son derece önemli bir felsefeyi sembolize ediyor. Çağlar boyunca baskılanan kadınların özgürlük hakkını sembolize eden choker kolye modelleri, kadının günümüzde güçlü, bağımsız ve özgün olduğuna vurguda bulunuyor. Siyah choker kolye modelleri, kadınların özgürlük ve asaleti aynı potada eritmesine olanak tanırken choker tasma kolye modelleri ise kadınlarla ilgili tüm kararlarda söz hakkının yalnızca yine kadınlarda olduğuna işaret ediyor.

Choker modelleri arasında kumaş, deri, kot ve mücevherden üretilmiş farklı alternatifler bulunuyor. Her tarza uygun seçenekleriyle her kadına hitap etmeyi başaran choker kolye seçenekleri, tüm kıyafetlerinizi göz alıcı bir şekilde tamamlıyor ve kişiliğinizi yansıtıyor. Son derece etkileyici bir görünüme sahip olmalarına rağmen uygun fiyatlarla satılan choker kolyeler, bu sayede çok sayıda tüketici tarafından tercih ediliyor. Choker kolye fiyatları, modelin üretildiği malzemeye ve üzerinde uygulanan işçiliğin yoğunluğuna göre de farklılık gösteriyor.

Choker Kolye Modelleri

Günümüzde Kendall Janner ve Beyonce gibi ikonik isimler tarafından yeniden canlandırılan choker kolye furyası, tarzından ödün vermeyen özgür ruhlu çok sayıdaki kadının katılımıyla her geçen gün büyüyor. Deri choker kolye çeşitleri, son derece şık görünümleriyle resmi davet ve kutlamalara iddialı bir havayla giriş yapmanıza yardımcı oluyor. Kadife choker kolye seçenekleri ise gece elbiselerinizle kusursuz bir uyum yakalayarak güzelliğinizi zirveye çıkarıyor. Tüm zamanların modası altın choker kolye çeşitleri, gündelik etkinliklerde de resmi toplantılarda da size büyük bir zarafet kazandırıyor. Her tür kıyafetle uyum sağlayabilen altın choker kolye çeşitleri, etkileyici görünümleriyle her ortamda kusursuz görünebilmenize yardımcı oluyor.

Choker kolye modelleri arasında doğal taşlarla süslü seçenekler de bulunuyor. Bu seçenekler, özenle seçilmiş doğal taşların güçlü enerjisinden ve etkileyici görünümlerinden faydalanmanıza olanak tanıyor. Choker kolye çeşitleri arasında sıra dışı görünmekten hoşlananlar için de kottan üretilmiş modeller yer alıyor. Choker kolyeler, ağırlıklı olarak yıldız, halka ya da madalyon şeklinde bir uçla kullanılırken kimi modeller ise kemer ya da bağcık görünümüyle farklı bir tarz oluşturuyor. İnci, pırlanta ve altın gibi göz alıcı mücevherlerle süslenmiş birbirinden zarif ve etkileyici modelleri de bulunan choker kolyeler, girdiğiniz her ortamda büyük bir fark yaratmanıza ve tüm bakışların size dönmesine yardımcı oluyor. 

Birbirinden Güzel Choker Kolyeler Trendyol'da!

Birbirinden etkileyici choker kolye seçenekleri Trendyol kategorilerinde sizleri bekliyor. Üstelik Trendyol choker kolye kategorisinde, değerli taşlardan üretilmiş son derece şık anahtarlıklar da bulunuyor. Kolyenizle büyük uyum yakalayan ve dış görünümünüze harika bir katkı sağlayan taşlı anahtarlık seçenekleri; dans eden kadın figürü, çanta, baykuş, kraliyet tacı ve tabanca gibi farklı desenler sunuyor. Eğer siz de birbirinden çarpıcı kolyeleri ve aksesuarları kombinleyerek eşsiz bir zarafete kavuşmak istiyorsanız, Trendyol takı kategorisi içerisinde size hitap eden modelleri inceleyebilirsiniz. Üstelik Trendyol'un size özel avantajlarından faydalanabilir, son derece şık kolye ve aksesuar seçeneklerini kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.