"

Cibinlik

" araması için 255 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Cibinlik

Cibinlik, yatakların üst kısmına ve kenarlarına gelecek şekilde asılarak yatağın tül ile çevrilmesini sağlıyor. Tarihi izler barındıran cibinlik, eskiden saraylarda kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Günümüzde özellikle bebek beşiklerinde kullanılan bebek cibinlik, dekor anlamında şık ve elegant görünüm sunarken, aynı zaman da bebekleri sivri sinek başta olmak üzere diğer böceklerden koruma imkanı sunuyor. Cibinlik, sadece bebek beşiklerinde değil, yatak odalarında yatakların başlarına cibinlik aparatı ile takılarak kullanılabiliyor. Alanında kaliteli markaları bulunduran Trendyol, cibinlik modellerini perde kategorisi üzerinden inceleme fırsatı sunuyor. 

Bebek Beşiği Cibinlik

Beşiklerde sıklıkla görülen ve kullanılan cibinlikler, bebeklerin narin vücutları için tercih edilmesi gereken önemli özellikleri taşıyor. Özellikle yaz aylarında çeşitli önlemler alınmasına rağmen eve giren sivrisinekler bebeklere zarar vermemesi açısından kullanılması gerekiyor. Aynı zamanda başta sivrisinek olmak üzere diğer böceklerin zarar vermesine son veren cibinlikler, bebeğinize rahat, kaliteli ve uzun süreli uyku imkanı sunuyor. Trendyol, bebek beşiği cibinlik modellerini pek çok renk ve seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ayrıca beşik cibinlik modelleri dışında Trendyol, çocuk odaları içinde kullanabileceğiniz cıvıl cıvıl modelleri bünyesinde barındırıyor.

Yatak Odası Cibinlik

Tarihte özellikle prenses odalarında kullanılan cibinlikler, özellikle son zamanlarda yatak odalarında kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Yatak odanıza otantik ve görkemli bir görünüm sunan cibinlik modelleri, odaları süsleme maksatlıyla da kullanılıyor. Yatak odası cibinlik modelleri farklı tasarımları sayesinde odanıza romantik bir görünüm katıyor. Tepeden geniş halkalı cibinlik modelleri odanıza zarif bir görünüm sunarken, kare şekline sahip olan cibinlikler ise küçük ve sıcak bir ortam sağlıyor. Çadır görünümüne sahip olan cibinlik modelleri, yatağı tamamen kapladığı için kullanışlı olması ile tercih ediliyor. 

Cibinlik Kullanımı

Cibinlik kullanım alanı sadece beşik ve yatakla sınırlı kalmadığı gibi açık havada kamp yapmak isteyen kişiler içinde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Cibinlik aparatına takılan tüllerin oluşumu ile kullanıma hazır hale gelen cibinlik, kolaylıkla monte edilerek temizlenebiliyor. Cibinlik tüllü tercih ederken, dayanıklı ve hava alan yapıya sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Genellikle cibinlik için kullanılan tül çeşidi organze olup, şık bir görünüme sahip olması ile öneriliyor. Tercih edilen cibinlik kesinlikle yatak kenarlarını tamamen örtmesi gerekiyor. Çift kişilik yatak için tek kişilik cibinlik tercih etmeniz kenarların örtülmemesine neden olacağı için model ve ebat seçiminde dikkatli olmanız öneriliyor. Cibinlik monte ederken, cibinlik demiri kullanılmakta olup, tercihe göre halka başlıklı, topuzlu, askılı gibi modeller bulunuyor. Bu modellerden dilediğinizi seçebilirken aynı zamanda otomatik kuruluma sahip cibinlik modelleri de ilgi görüyor. 

Cibinlik Fiyatları

Trendyol, alanında kaliteli markalı ürünlerini uygun fiyatlar ile sunmakta olup, ekonomik alışveriş imkanı barındırıyor. Cibinlik fiyatları tercih edilen ürün çeşidine, markasına, ebadına göre değişkenlik gösteriyor. Kullanımı ile sıklıkla tercih edilen cibinlikler, genellikle uygun fiyatlar barındırıyor. Trendyol, tasarımları ile odanızın havasını değiştirecek olan cibinlik modellerinden dilediğiniz çeşidi, perde kategorisi üzerinden inceleyerek maksimum kaliteyi minimum fiyatla satın alma imkanı tanıyor. Kullanımı ile odanıza konfor katacak olan cibinlik modelleri genellikle uygun fiyat aralıklarında olup, bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Trendyol, geniş ürün kapasitesine sahip olup, dilediğiniz cibinlik modelini ve aparatlarını bünyesinde barındırıyor. Her zevke ve her yaş grubuna hitap eden cibinlik modellerinden renkli tüllere sahip modeller son zamanların popüler ürünleri arasında yer alıyor. Online alışverişin adresi Trendyol, cibinlik modellerini kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunuyor.