"

Cif

" araması için 327 sonuç listeleniyor
CifSprey Ultra Hız Mutfak 1000 ml
(228)
15,95 TL
Sepete Git
CifKrem Amonyak 750 ml x 3
(356)
33,90 TL
28,90 TL
Sepete Git
CifSprey Ultra Hız Banyo 1000 ml
(108)
15,95 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Cif

İlk olarak 1969 yılında piyasaya sürülen Cif temizlik ürünleri ev temizliğinde devrim yaratır. Türkiye’ye 1985 yılında gelen Cif ürünleri kısa sürede aranan bir marka haline gelir. İlk günden beri tüm Cif ürünleri yüzeylere zarar vermeden en iyi temizliği sağlamaya devam eder. Cif çeşitleri arasında genel amaçlı, tüm yüzeylerde kullanılabilen ürünler olduğu gibi banyo, mutfak, yer temizliği gibi belirli alanlarda yoğun olarak gözlenen kirleri temizlemek için özelleştirilmiş ürünler de vardır. Bugün dünyadaki 60'dan fazla ülkede milyonlarca insan evlerini güzel tutmak için Cif'e güvenir. Evinizin her köşesinde etkili temizlik sağlayan Cif temizlik ürünlerine siz de Trendyol güvencesi ile sahip olabilirsiniz. 

Derinlemesine Temizlik 

Cif krem temizleyiciler üstün formülleri sayesinde ekstra çaba harcamanıza gerek kalmadan temizlik yapmanızı sağlar. Krem temizleyicilerin içerisinde yer alan milyonlarca mikropartikül en zor kirleri derinlemesine temizlerken yüzeylere zarar vermez. Sıradan krem temizleyicilere göre daha kolay durulanan Cif krem emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi yüzeylerde kullanım için uygundur. Cif krem temizleyiciler müge, menekşe ve kiraz çiçeği gibi esanslı seçenekleri sayesinde temizliğin ardından hoş bir koku bırakır. Türkiye'nin en güçlü krem temizleyicileri arasında yer alan Cif Krem Max Power 3 içerisinde yer alan çamaşır suyu ile temizliğin gücünü üçe katlar. En zor lekelerden; yanmış yağ, yemek lekeleri ve kireci kolayca temizleyen Cif Krem Max Power 3 güçlü, hızlı temizlik ve parlaklık sağlar. Yeşil meşe esintisi ve mavi çam ferahlığı olmak üzere iki farklı koku seçeneğiyle sunulur.

Tüm Yüzeylerde Tek Ürün 

Cif Jel Tüm Yüzeyler temizlik jeli içerisinde yer alan çamaşır suyu ile az miktarda kullanımda bile etkili sonuç sağlar. Bütün yüzeylerde kullanım için uygun olan Cif Jel ile tüm yaşam alanlarınızı temizleyebilirsiniz. Jel yapısı sayesinde kolayca durulanabilen Cif temizlik jelinin ferah bir his yaratan farklı koku seçenekleri vardır. Cif yüzey temizleyicileri zeminde kalıntı bırakmadan etkili parlaklık sunar. Özel formülü ile zeminlerdeki ve geniş yüzeylerdeki inatçı kirleri kolayca temizler. Yüzey temizleyicilerin tazelik veren lavanta ve çiçek kokulu çeşitleri de vardır. Durulama gerektirmeyen Cif yüzey temizleyici linolyum, vinil ve seramik karo gibi çeşitli yüzeylerde kullanılabilir.

Anında Temizlik 

Cif Ultra Hız sprey temizleyiciler banyo ve mutfak yüzeylerinde kullanım için iki farklı çeşitte üretilir. Banyo ve zorlu mutfak kirlerine 10 saniye gibi oldukça kısa bir süre içinde etki ederek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Cif Banyo Ultra Hız sprey kireç çözücü üstün formülü ile kireç tortularını ve sabun artıklarını kolayca temizler. Banyonuza ferah bir koku bırakan Cif Sprey Ultra Hız Banyo duşakabin, banyo fayansı, armatür, lavabo ve küvet temizliğinde kullanım için uygundur. Cif Sprey Ultra Hız mutfak limon özlü, yağ çözücü formülü sayesinde kısa sürede kusursuz temizlik sağlar. Ocak, evye, aspiratör, fırın ve mutfak tezgâhında kullanılabilen Cif Ultra Hız mutfak uygulandığı yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatır.

Güçlü Temizlik ve Parlaklık 

Cif Power Shine ürünleri uygulandığı yüzeylerde oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde su ve kir tutmaz, kireç lekelerinin oluşumunu engeller. Cif Power & Shine’nın banyo ve mutfak temizliği için özel olarak geliştirilen iki farklı türü vardır. Kullanılan üstün formülü sayesinde banyo temizliğinde kalıcı ve kusursuz parlaklık sunar. Kireç tortularını ve sabun artıklarını hızla çözerek banyo kirlerini kolayca temizlemenize yardımcı olur. Cif Mutfak Power & Shine içeriğinde yer alan portakal ve limon özleri sayesinde en zorlu mutfak kirlerini kolayca çözer. İnatçı ve yapışmış, yağlı yemek lekelerinde bile etkilidir. Ultra yağ çözücü Cif Power Shine mutfak spreyi mutfak yüzeylerine zarar vermeden kirden arındırır ve ışıltı verir. Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyiciler ovmadan temizlik ve parlaklık sunar. Yağ, kireç, su lekeleri ve parmak izi temizliğinde etkilidir. Sprey ve jel formunda sunulan Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicileri çizmeden göz alıcı parlaklık kazandırır.

Her Yerde Hijyen

Cif Ultra Hız Işıltılı Koruma silikon etkili formülü sayesinde kirlenmeyi geciktirir. Oluşturduğu koruyucu tabaka ile banyo yüzeylerinde suyun akıp gitmesini sağlayarak kireç lekelerinin oluşmasını engeller. Banyo, cam, metal, mobilya ve plastik yüzeylerde kulanım için uygundur. Cif Sprey Her Yer Işıltılı Koruma Silikonlu kullanıldığı yüzeyleri korur parlaklık kazandırır. Cif Her Yer Ultra Hijyen çamaşır suyu katkılı formülü ile mükemmel hijyen sağlar. Mutfak ve banyo başta olmak üzere evinizin her yerinde kullanabileceğiniz Cif Her Yer Ultra Hijyen en zorlu kirlere karşı üstün temizlik sunar. Cif Sprey Her Yer Leke Uzmanı mutfak ve banyo yüzeylerinizdeki, halı ve koltuklarınızdaki, giysilerinizdeki günlük kirleri leke bırakmadan etkili bir şekilde temizler. Cif tüm yüzeyler temizlik ürünü kısa sürede kirleri ve lekeleri gidererek hijyen sağlar.