"

Çift Kişilik Uyku Seti

" araması için 858 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Çift Kişilik Uyku Seti

Şık ve göz alıcı yatak odalarının vazgeçilmezi olan uyku setleri, en fazla tercih edilen ev tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Zarafet ve estetik olması bir yana konfor da vadeden bu ürünler, farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte üretiliyor. Bu tekstil ürünleri ebat, renk, doku, kumaş türü ve desen gibi niteliklere göre çeşitleniyor. Uyku seti dahilinde temel olarak yorgan, koruyucu, çarşaf ve yastık kılıfı yer alıyor. Pek çok markanın çift kişilik uyku seti modeli bulunuyor. Mevsimsel gereksinimler, yatak ölçüsü, yatak odası mobilyası ve diğer yatak odası tekstil ürünleri ile bütünlüklü bir uyku seti satın alarak odanıza estetik bir hava katabilirsiniz. Geniş bir ürün ve marka yelpazesi olan Trendyol yüzlerce yatak odası tekstil ürününü sizlere sunuyor. Online mağazayı inceleyerek yatak odanıza en uygun ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Muazzam Uyum

Uyku seti dahilindeki tekstil ürünleri renk, desen ve dokuları itibari ile birbiriyle uyumlu bir yapı çiziyor. Canlı, klasik, spor uyku setleri bütünlüklü bir imaj sunuyor. Uyku seti içerisinde yer alan her bir tekstil ürününü, modele bağlı olarak tasarlanıyor. Desenli, dantel işlemeli ve baskılı modellerdeki yastık kılıfı, çarşaf, yogan kılıfı ve koruyucu baza fırfırı bir araya geldiğinde ahenkli bir yapı ve göz alıcı bir görüntü oluşturuyor. Geometrik desenli, özel figürlü, sade, tek renkli, farklı renk kombinasyonlu, doğa temalı gibi çift kişilik uyku setleri farklı yatak ebatlarına göre özel boyutlarda içeriyor. Örneğin Taç uyku seti çift kişilik kategorisinde yer alan ölçüleriyle farklı çift kişilik yatak boyutlarını kapsıyor. Yataş, Madame Coco ve daha pek çok markanın uyku seti çeşitlerine Trendyol aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Hem Estetik Hem de Rahat

Pek çok tek ve çift kişilik uyku seti koleksiyonu mevsimsel gereksinimler göz önünde bulundurularak üretiliyor. Yazlık uyku setleri yaz mevsiminin sıcak ve bunaltıcı atmosferi içerisinde dahi rahatça uyumanızı sağlıyor. Kışlık uyku setleri ise soğuk geçen kış aylarında ve serin geçen bahar aylarında üşümenizi önlüyor. Sezonluk uyku setleri mevsimsel koşullar nedeniyle gece uykunuzun bölünmesinin önüne geçiyor ve deliksiz uyku ile güne daha zinde biçimde başlamanızı sağlıyor. Yazlık ve kışlık uyku setlerinin yanı sıra her mevsim kullanılabilen modeller de yine gelişen teknoloji ve üretim tekniklerinin bir sonucu olarak tüketiciye sunuluyor. Çift taraflı yorgan ve yastık kılıfları bu anlamda hem depolama hem de kullanım avantajı vadediyor. Mikrofiber, anti bakteriyel, pamuklu, saten, elyaf ve ranforce gibi malzemelerden üretilen bu tekstil ürünleri estetik olmanın yanı sıra uzun kullanım avantajı da içeriyor. Rahatça temizlenebilen ya da yıkanabilen, ağartma yapmayan ve kolay ütülenebilen uyku setleri konfor düzeyini doğrudan artırıyor.

Her Zevke Uygun Uyku Seti Koleksiyonları

Uyku seti çift kişilik ve tek kişilik seçeneklerin yanı sıra king size, ara form ve tek ebat gibi ölçüleri de kapsıyor. Farklı yatak odası konseptlerini de göz önünde bulunduran markalar yatak odanıza oldukça yakışacak tasarımlar yapıyor. Mobilyalarınızla, halı ve perde gibi diğer tekstil ürünlerinizle uyum sağlayacak uyku seti koleksiyonları en küçük detaylara kadar beklentileri karşılamayı amaçlıyor. Örneğin yorgan ve yastık kılıfları çıtçıtlı, fermuarlı ya da düğmeli kapama seçenekleri ile üretiliyor; çarşafların lastikli ya da standart modelleri ya da baza fırfırlarının düz ve büzgülü çeşitleri bulunabiliyor. Trendyol ile uyku setlerine göz atabilir ve dilediğiniz uyku setine vakit kaybetmeden avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.