"

Cillit Bang

" araması için 61 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Cillit Bang

Yaşam alanlarında hijyen sağlamak amacıyla kullanılan etkili temizlik ürünlerini müşterilerle buluşturan Cillit Bang, ürün çeşitliliğiyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Ulaşılması zor alanlarda bulunan zorlu lekelerin çıkarılabilmesini sağlayan Cillit Bang ürünleri, kullanıldıkları an farklarını ortaya koyuyor. Markanın etkili temizlik ürünleri arasında; Cillit Bang yağ sökücü sprey, Cillit Bang aktif köpük, Cillit Bang pas çözücü ve Cillit Bang derz temizleyici gibi ürünler bulunuyor.

Cillit Bang Sprey 

Cillit Bang sprey temizleyiciler arasında bulunan kir ve pas çözücüler, zorlu lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlıyor. Kullandıktan sonra herhangi bir iz bırakmayan Cillit Bang pas sökücü, banyo yüzeylerinde kullanılabiliyor. Cillit Bang pas sökücünün etkili kullanımı için ürünün leke üzerine sıkılması ve sünger yardımıyla silinmesi yeterli oluyor. Cillit Bang kireç sökücü şişe versiyonuyla banyo ve mutfaklarda oluşan yağlı ve katılaşmış lekelerin çıkmasını da sağlıyor. Cillit Bang yağ çözücü, güçlü konsantre formülüyle kısa sürede etki gösteriyor. En zor ve inatçı lekelere karşı etkili olan Cillit Bang süper güçlü yağ çözücü, mutfakta kurumuş yemek ve yağ artıklarının temizlenmesinde kullanılıyor. Tencerelerin ve fırın tepsilerinin katılaşmış artıklardan arınmasını ve tertemiz olmasını sağlıyor. Cillit Bang banyo kullanımında ise fayans ve lavabolarda bulunan inatçı sabun, diş macunu ya da kireç artıklarını tamamen ortadan kaldırıyor.

Cillit Bang Derz Temizleyici

Cillit Bang derz temizleyicisi oldukça etkili bir temizlik ürünü olarak öne çıkıyor. Fayansların arasına çekilen derzler zaman içerisinde kirlenerek koyu bir renge dönüşüyor. Açık renk fayansların arasında koyu rengiyle oldukça kötü bir görünüm sergileyen derzler, hijyen açısından da sorun teşkil ediyor. Cillit Bang derz temizleyicisi ile derzler içerisinde biriken kirler kolaylıkla temizleniyor. Zorlu ve inatçı bu kirler Cillit Bang derz temizleyicisi ile temizlendikten sonra derzler eski temiz görünümüne kavuşuyor. Cillit Bang derz temizleyici banyo fayanslarının yanı sıra mutfak, koridor ya da balkonda bulunan fayansların derzlerinde de kullanılabiliyor. Yepyeni bir görünümün yanı sıra hijyen de sağlayan Cillit Bang derz temizleyicisi, derz temizleme sürecini kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılıyor.

Cillit Bang Temizlik Ürünleri

Tuvalette hijyeni sağlamak amacıyla etkili ürünler üreten Cillit Bang, hoş koku veren tuvalet bloklarıyla da beğeni topluyor. Klozetlerin kenarına kolaylıkla asılabilecek tuvalet blokları, her sifonda hijyen sağlarken ferah bir kokunun oluşmasını da sağlıyor. Cillit Bang power waves ürünleri içerisinde tropikal çiçek, okyanus esintisi ve yaz meltemi gibi koku alternatifleri de bulunuyor. Cillit Bang aktif köpük; duş kabini, banyo, fayans, seramik ve krom yüzeylerde kullanılabiliyor. Geniş alana püskürtme özelliğiyle kolaylıkla uygulanan ve ekstra ovalamaya gerek kalmadan kirlerin çıkmasını sağlayan ürün, etkin temizlik sağlıyor. Özellikle duş kabinlerinde, küvetlerde, lavabo ve banyo fayanslarında oluşan kirler ve sabun artıkları için uygulanabilecek Cillit Bang aktif köpük, banyo temizliğini bir adım öteye taşıyor.

Cillit Bang Fiyatları

Cillit Bang temizlik ürünleri, başta banyo ve mutfak olmak üzere tüm hassas yüzeylerde efor sarf etmeden hijyen sağlamayı mümkün kılıyor. Güçlü formülleri ve hoş kokularıyla öne çıkan Cillit Bang temizlik ürünleri; zorlu kir, pas, kireç ve kurumuş lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlıyor. Derin temizliğe önem veren, titiz ve detaycı kişiler için üretilen Cillit Bang temizlik ürünleri, tuvalet, duş kabini, banyo ve mutfak fayansı gibi çabuk kirlenen alanların yanı sıra derzlerin temizlenmesinde de etkin çözüm sunuyor. Cillit Bang, uygun fiyat seçenekleriyle de tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Trendyol, Cillit Bang temizlik ürünleri ile ev temizliğine özen gösteren kullanıcılara ekonomik bir çözüm sunuyor.