"

Civil Baby

" araması için 155 sonuç listeleniyor

Civil Baby

Civil Baby, ailenizin kıymetlisi yavrularınız için sağlıklı, enerji dolu, keyifli ve eğlenceli giyimin kapılarını aralıyor. Civil Baby, bebeklerinizin rahatlığının her şeyden önemli olduğunu biliyor ve o pürüzsüz, hassas, yumuşacık tenlerine değecek ilk kıyafetleri sizin kadar önemsiyor. Mis kokulu bebeklerinizin yüzde yüz pamukla üretilen ürünler giymesi için çalışıyor. Desenleri keyifli, enerjik, sevimli olduğu kadar da kaliteli baskıya ve dikişe sahip Civil Baby ürünleri ile bebeğiniz sağlıklı ürünlerle temas ediyor. Tamamen yerli üretim olan Civil Baby ürünleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ebeveynlerin de gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceği kıyafetleri satışa sunuyor.

Dünden Bugüne Civil Baby

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal / Cevizli’de 1996 yılında çocuk tekstili alanında perakende satış mağazası olarak yola çıktı. Başlangıçta ihracat fazlası ürünleri satacak olan 58 metrekarelik bir mağaza ile yola çıkan Mustafa Yıldıran, 2012 yılında üretim ayağını da harekete geçirerek Civil markalı tekstil ürünlerini üretmeye başladı. 20’ye yakın alt markası bulunan Civil Çocuk Dünyası’nın bu alt markalarından biri de Civil Baby oldu. Aileler tarafından ilgiyle karşılanan Civil Baby, bebeğinizin doğumundan itibaren ihtiyacınız olacak tüm tekstil ürünlerini üretiyor. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı bakış açısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile alkış toplayan Civil Baby ürünleri severek kullanılıyor ve çok ilgi görüyor.

Civil Baby Bebeğinize Değer Verir

Civil Baby, bebeğinizin sağlığı için temiz içerikli kumaşlarla çalışarak, hassas tenine zarar vermeyecek tekstil ürünleri üretiyor. Her bir kıyafet, anne ve babaların giydirip çıkarırken zorlanmamaları için ayrıca özen gösterilerek tasarlanıyor. Birbirinden özenli tasarımı, keyifli, şık, enerjik desenleri ile Civil Baby ürünleri, bebeğinize değer veriyor, ihtiyaçlarınıza doğrultusunda aradığınız her çeşidi bulabilmeniz için çalışıyor. Farklı tasarımlar yaparak seçim konusunda sizi özgür bırakıyor. Kendi fabrikalarında üretmediği her ürünü bebeğinizin sağlığını düşünerek takip ediyor ve üretimde kanserojen madde bulunmadığını kanıtlayan ‘Fitalat Belgesi’ talep ediyor. Bu belgenin olmadığı hiçbir ürünü bünyesinde bulundurmayan Civil Baby, bebeklerinizin aynı anda hem sağlıklı hem şık hem de rahat olabileceğine inanıyor.

Civil Baby Ürün Yelpazesi

Civil Baby, kurulduğu günden bu yana, bir bebeğin ihtiyaç duyabileceklerini, hassasiyetini ön planda tutarak tasarlıyor. Kullandığı temiz içerikli ve yüzde yüz pamuk içeren kumaşlardan üretilen ürünleri satışa sunuyor. Bebeğinizin doğduğu andan itibaren gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Civil Baby takımları ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Bebek bezi değişimi sırasında Civil Baby bebek tulum ile hem bebeğinizin hem anne ve babaların rahat etmesi hedefleniyor. Kız ve erkek bebekler için rahat ve fonksiyonel Civil Baby bebek zıbın takımlar ister kendi bebeğiniz için isterseniz de doğum hediyesi olarak tercih edilebiliyor. Yumuşacık Civil Baby çorap sayesinde minik bebeğinizin ayakları hiç üşümüyor. Özellikle yeni doğanların sık sık ihtiyaç duyduğu bir ürün olan Civil Baby bebek body çeşitlerini dışarı çıkarken bile sürekli yanınızda bulunduracaksınız.

Makinede yıkanabilen yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilen uygun fiyatlı bodyler ile kıyafetleri sıkça kirlenen yavrularınız tertemiz oluyor. Monttan yağmurluğa, elbiselerden pijama / eşofman takımına kadar geniş ürün yelpazesi ile sizi bebeğinizin büyüme sürecinde yalnız bırakmıyor. Şık ve tarz sahibi sweatshirtler, takım kıyafetler, etekler ve daha fazlası ile sizi buluşturarak seçiminizi kolaylaştırıyor. Size de bebeğinizle hoşça vakit geçirmek, oyunlar oynamak ve günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Civil Baby Ürünlerinin Fiyatları

Civil Baby sayesinde kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı bebek tekstili ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşılabiliyor. Yerli üretim olduğu için de ürünleri güven veriyor. Ürün çeşidine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Civil Baby ürünleri bebeklerinizi sevgiyle sararken siz anne babaların bütçesini de düşünüyor.

Uygun fiyatlı Civil Baby ürünleri, Trendyol farkıyla sizlerle buluşuyor.

Yukarı Çık