"

Clinique

" araması için 828 sonuç listeleniyor

Clinique

Cilt sağlığını temel alan anlayışla hareket eden Clinique, dermokozmetikte standart ürünler üretmek yerine kişiye özel bakım sağlıyor. Her cildin farklı bir tedavisi olduğunu düşünerek 1968'den bu yana farklı cilt tipleri için üretim yapan Clinique, kademeli cilt bakımı sunuyor. Kapsamlı alerji testilerinden geçirilerek satışa sunulan ürünlerin kişide hassasiyete sebep olabilecek bir kokuya sahip olmaması Clinique'in farkını ortaya çıkarıyor. Cilt bakımı kadar kozmetik açısından da büyük bir başarıya sahip olan Clinique, kullandığı üründe hassasiyet arayanların tercihi oluyor.

Üç Aşamada Sorunsuz Ciltler!

Cilt sorunlarının farkında olan ve bu soruna uygun çözümler üretmeye çalışan Clinique üç adımlı cilt bakım setini kullanıcılarına sunuyor. Üç aşama; temizleme, arındırma ve nemlendirme şeklinde uygulanıyor. Kadınlarda görülebilecek cilt tipleri; çok kuru/kuru, kuru/karma, karma/yağlı, yağlı olmak üzere dörde ayrılıyor. Sorunları ve cilt tipleri kadınlardan farklı olduğu için üç adımlı cilt bakım setinde erkekler için de farklı seçenekler bulunuyor. Erkek cilt tiplerini kurudan normale ve yağlı cilt olmak üzere ikiye ayırıyor. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği akneye meyilli ciltler için başka bir set de bulunuyor.

Cildini makyajdan kapsamlı bir şekilde arındırmak isteyenler Clinique'de karar kılıyor. Kusursuz makyajdan cildi en rahat şekilde arındırabilmek için Clinique profesyonelliğini gözler önüne seriyor. Clinique göz makyaj temizleyici yardımıyla gözler suya dayanıklı makyajlardan bile kolaylıkla arınıyor. Clinique makyaj temizleme balmı kullanılarak ciltten makyaj temizleniyor. Ardından Clinique üç adımlı cilt bakım seti kullanılarak derinlemesine bakım sağlanıyor. Gözeneklerin dolması sonucunda siyah nokta oluşumundan cildin arındırılması için Clinique siyah nokta temizleyici tercih ediliyor. Böylelikle ciltte kapsamlı bir arındırma gerçekleşiyor.

Farklı Cilt Yapısına Uygun Cilt Bakım Ürünleri

Her cildin ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincinde olan Clinique cilt bakımında kişiselliğe önem veriyor. Kadın ve erkek cildinin ihtiyaçlarına yönelik farklı temizleme, arındırma ve nemlendirme sunuyor. Clinique, nemlendirici kategorisinde oldukça iddialı bir tutum sergiliyor. Çok fazla cilt tipine göre Clinique nemlendirici krem seçeneği bulunuyor. Nemlendiriciler; kuru ciltler için losyon kıvamında formüle sahipken yağlı ve karma cilt tipi için jel formülasyondadır. Ayrıca gözenek küçülten, ışıltı veren, cilt güçlendirici, onarıcı, sivilce karşıtı gibi seçeneklere de sahiptir. Clinique 72 saat nemlendirici krem vadettiği nemlendirme süresi sayesinde öne çıkıyor ve bu süreçte yüz yıkansa bile cildi nemlendirmeye devam ediyor. Böylelikle kuru ciltlerin en yakın dostu oluyor. Clinique jel nemlendirici ve losyonlarda yeniliğe gidilerek ID teknolojisiyle kişinin ihtiyacına yönelik tedavi niteliğinde bir nemlendirme sunuyor. Bu noktada her cildin ihtiyacının farklı olması ilkesi öne çıkıyor. Sivilceye meyilli ve yağlı ciltlerin tercihi yağsız su bazlı Clinique nemlendirici ile de ID sistemi kullanılıyor. Ayrıca Clinique renkli nemlendirici, yüzdeki renk eşitsizliklerinin başka bir ürüne gereksinim duymadan önüne geçiyor. Erkekler için  özel olarak üretilen göz çevresi kırışıklık kremi sayesinde yaşlanma belirtileri gecikiyor, cilt gençliğini koruyor. 

Cilt Bakımında İddialı Marka: Clinique

Cildin rahatsızlıklarını giderip gerekli nem dengesini sağladıkça sağlığına kavuşan cilde makyaj yapmak kadar keyifli çok az şey var! Makyaj alanında geniş ürün yelpazesine sahip bir marka olan Clinique, makyaj setleriyle ihtiyaçları karşılarken makyajın arındırılması için de formüller geliştiriyor. Ten ürünlerinde Clinique fondötenin yanı sıra nemlendiricilerle cildi hem kusursuz bir görüntüye kavuşturmayı hem de beslemeyi amaçlayan Clinique BB krem ve CC krem kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor. Dermatolojik kontrollerden geçirilen Clinique pudra, Clinique maskara, Clinique allık, Clinique göz altı kapatıcısı, Clinique ruj seti ve zengin çeşitleri, eşsiz kokularıyla Clinique parfümler kapsamlı bir makyaj setinin temellerini oluşturuyor. Makyajın altında da koruma sağlayan Clinique güneş kremi yardımıyla cilt yalnızca güneşin yararlı ışınlarından faydalanıyor. Böylelikle leke oluşumu önlenerek vücut herhangi bir rahatsızlığa karşı korunuyor. 

Siz de kusursuz bir cilde sahip olmak için Clinique'in cilt bakımı ve makyaj ürünlerine Trendyol'dan kolaylıkla ulaşabilir, cildinize yatırım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yukarı Çık