CMKStore Masa Üstü Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığı Tel Pano 25x25 cm PRA-3987748-4620

Satıcı :
Koleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

CMKStore Masa Üstü Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığı Tel Pano 25x25 cm

  • Masaüstü Ahşap Metal Fotoğraf Askılığı Tel Pano 25 x 25 cm Alt kısım çam ağacı masif ahşaptır. Verniklidir. Tel Pano 25 x 25 cm boyutundadır. Siyah elektrostatik boyalıdır. **Görselde görülen aksesuarlar pakete dahil değildir.** Ürün Ebatları Ahşap Alt: Genişlik: 25 cm Derinlik: 9 cm Yükseklik : 1,5 cm Tel Pano: Yükseklik : 25 cm Genişlik : 25 cm

Ürün Özellikleri

  • Okula Dönüş İlkokul
Şikayet Et

CMKStore PRA-3987748-4620 Masaüstü 25x25 cm Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığı

CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ahşap metal fotoğraf askılığı, dekoratif sunum ürünleri arasında yer alır. Askı tipi pano, farklı alanlarda işlevsel bir kullanım sunar. Sergilenmek istenen fotoğraflar, görseller veya önemli notlar bu metal panoya, mandallar yardımıyla tutturulabilir. Stant kısmı, ahşap olup pano kısmı siyah renkte üretilir. Bu bölümde tercih edilen elektrostatik boya, ürüne dekoratif açıdan şık bir görünüm kazandırır. Tasarımsal açıdan modern bir hava taşıyan ürün, her yaş kesiminden bireyin ilgisini çeker.

  • Ölçüsü: 25x25 cm
  • Materyal: Ahşap ve metal
  • Renk: Siyah

CMKStore 25x25 cm Masa Üstü Fotoğraf Askılık Malzemesi Nasıl?

CMKStore 25x25 Cm Masa Üstü Fotoğraf Askılık Malzemesi Nasıl?

CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ahşap metal fotoğraf askılığı, pratik kullanıma sahip ürünler arasında yer alır. Alt kısmında bulunan stant sayesinde, kendi kendine ayakta durabilir. Herhangi bir sabitleme işlemi gerektirmediği gibi desteklenmesine de gerek yoktur. Ürünün taban kısmında, ahşap malzeme kullanılır. Bu özel ayak kısmı, dekoratif görünümü desteklerken panonun dengede kalmasını da sağlar. Üst gövde kısmında ise metal tel malzeme bulunur. Mandallar ile uyumlu olan teller, dayanıklı yapısı ile eğilme yapmaz. CMKStore 25×25 cm ahşap metal fotoğraf askılığı, sağlamlığı artıracak çeşitli unsurlarla desteklenir. Ürünün taban kısmı, vernikli olduğu için parlak bir görünüm sergiler. Çizilmelere dayanıklı olan ahşap tabla, zamanla kararma yapmaz. Tel kısmı ise boyalı olup nem ve sıvı teması gibi durumlara karşı ürünü, dirençli kılar.

CMKStore Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığın Ebatı Nasıl?

CMKStore Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığın Ebatı Nasıl?

CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ahşap metal fotoğraf askılığı, ortalama boyutları ile mekâna şıklık katar. Ürün, 25×25 cm boyutlarında olup kare biçimi ile dikkat çeker. Çok fazla yer kaplamadığı gibi fotoğrafları sergilemenize de imkân verir. Çalışma masası veya raf üzerine rahatça yerleştirilebilir. Hafif tasarımı sayesinde, yeri kolayca değiştirilebilir. Ekstra bir alana ihtiyaç duyulduğunda, taşınması mümkün olur. Panonun üzerindeki kareler, yeterli sayıda fotoğrafı alabilir. Dekoratif bir görünüm için 4 veya 5 fotoğraf aralıklı şekilde asılabilir. Kişiler, bu 25 cm genişliğindeki panonun her bir noktasını değerlendirebilir. Küçük ince mandallar ile tellerin kalınlığı uyum gösterir. CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ebatları sayesinde kullanıcılara temizlik sırasında da kolaylık sağlar. Tozu kolayca alınabilir ve ekstra temizlik işi çıkarmaz. Pratik özellikleri ile modern dekoratif parçalar arasında yer alır.

CMKStore Tel Pano Ahşap Fotoğraf Askılığın Kullanımı Nasıl?

CMKStore Tel Pano Ahşap Fotoğraf Askılığın Kullanımı Nasıl?

CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ahşap metal fotoğraf askılığı, geniş kullanım alanı ile her kesimden alıcıya hitap eder. Farklı mekânlarda, kendine yer bulur. Kişiler fotoğraf askısını; evlerinde, ofislerinde veya işletmelerinde kullanmayı tercih edebilir. Çalışma odalarında, çocukların resimlerini bu panoyla masaya yerleştirebilir. İş yerlerinde günlük yapılacaklar listesi, önemli notlar, belgeler, faturalar ve anı niteliğindeki fotoğraflar üzerine sabitlenebilir. Askı; raf veya kitaplık gibi alanlara kolayca sığar. Bu ideal ebatları sayesinde, evin farklı kısımlarında da kullanıma elverişli bulunur. Bu dekoratif ürün; kafe, restoran gibi ticari işletmelere de hitap eder. İş ile ilgili önemli notlar, askı üzerine sabitlenebilir. Dilerseniz ürünün kullanım alanlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgilere erişmek için CMKStore 25×25 cm masa üstü tel pano ahşap metal fotoğraf askılığı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Fotoğraf askılığını, güvenli alışverişin adresi Trendyol'dan satın alabilir, kapınıza kadar getirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.