"

Çocuk Deniz Şortu

" araması için 376 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Çocuk Deniz Şortu

En Sağlıklı Çocuk Deniz Şortları

Deniz şortu yaz aylarında özellikle plaj ve denizde kullanım için en gerekli ürün gruplarından biridir. Özellikle çocuklarımız için deniz şortu seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli unsur bulunmaktadır. Çocukların yetişkinlere oranla bağışıklık sistemi daha hassas olmaktadır. Bu nedenle çocuğunuza alacağınız deniz şortunun kumaşında zararlı kimyasal kullanılmamış olması büyük önem taşır. Alacağınız üründe kumaş içeriği hakkında tam net bilgiler alamayacağınız için güvenilir markalardan alışveriş yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra kumaş içeriği de oldukça önemli bir ayrıntıdır. Deniz şortunda kumaş içeriği olarak polyester ya da paraşüt kumaş tercih edilmesi gerekir. Nefes aldıran içeriği bulunan bu kumaşlar, çocuklarınızın cilt sağlığını koruyacaktır. Bunun yanı sıra çocukların yetişkinlere oranla hasta olma olasılığı daha yüksek olabileceği için çabuk kuruyan kumaşlar tercih edilir. Polyester ve paraşüt kumaş içerikleri hızlıca kuruyarak, sürekli şort değiştirilmesine gerek bırakmayacaktır. Çocuklar hayal gücü ve dinç olmaları sebebiyle gün boyu sürekli hareket halindedir. Her tarz hareketi yapabilecekleri düşünülürse, rahat deniz şortu seçimi ideal olacaktır. Bu nedenle çocuğunuz için deniz şortu satın alırken bedenine ve rahat kalıp olmasına dikkat etmelisiniz. Çocuğunuzu sıkan şortlar hareketini büyük ölçüde engelleyecektir. Deniz şortu alırken birden fazla seçim yapmak önemli bir noktadır. Oluşabilecek kazalar, şortun darbe alarak yırtılması gibi durumlar çocuklarda sıklıkla yaşandığı için, yedeklemeniz de fayda vardır. En önemli ayrıntı ise çocuk deniz şortu alırken onun seveceği modellere yönelmek olacaktır. Sevdiği bir çizgi karakteri, desen ya da renk çocuğunuzun şortu daha severek giymesini sağlayacaktır. Deniz şortu çeşitlerinde geniş ürün seçeneği, her tür beden içeriğini rahatlıkla bulabilirsiniz. Erkek kategorisinde öne çıkan deniz şortları arasında Ayyıldız şort modelleri bulunmaktadır. Bu ürün tamamen polyester ve elastan kumaş içeriğinden yapılmıştır. Bu nedenle hızlı kuruma ve elastik bir özelliğine sahiptir. Rahat kalıp içerikleri sayesinde çocuğunuza varlığını hissettirmez. Nefes alan bir yapısı olması nedeniyle terlemeleri minimuma indirir. Ayrıca bel kısmında kullanılan lastik içeriği, belin daha rahat kavranması ve hareketin kolaylaştırılmasını sağlayacaktır. Üründe 2 yaştan 12 yaşa kadar beden bulabilme imkânı vardır. Ayrıca bu mayo modelinde sarı, turuncu, kırmızı, yeşil, mavi ve mor renklerini bulabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra markada desenli deniz şortu çeşitleri de bulunmaktadır.

Rahat Kalıp ve Geniş Model Çeşitliliği ile Çocuk Deniz Şortları

Deniz şortu erkek kategorisinde pek çok çeşit farklı model bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazıları tamamen polyester kumaş içeriğine sahiptir. Bunun yanı sıra rahat birer kalıba sahip modeller de bulunmaktadır. Bu ürünlerin belinin lastikli olması sayesinde çocuğunuzun beline göre kendiliğinden ayarlanabilecektir. İncecik yapısı ile hafif kullanım sağlayacaktır. Öne çıkan renkleri sarı, mavi ve kırmızıdır. Bu deniz şortunun her beden seçeneği bulunmaktadır. Bir diğer ürünün içeriğinde polyester ve elastan kumaş içeriği kullanılmıştır. Bu sayede hızlıca kuruyarak çocuğa ıslaklık hissi vermeyecektir. Ürünün kalıpları çocuklarının boyuna göre oluşturulmuştur. Seçim yaparken çocuğunuzun boyuna göre ürüne karar vermeniz gerekecektir. Belinde kullanılan ip, çocuğun beline şortun sabitlenmesini sağlar. Böylece çocuğun hareket kabiliyetini kısıtlamadan gün boyu rahatlık sağlayacaktır. Üründe mavi üzerine sarı sıçratma tasarımları kullanılmıştır. Name it markasında deniz şortu erkek çocuğu için modeller bulabilirsiniz. Üründe polyester kumaş bulunmaktadır. Kumaş içeriği oldukça ince olup, çocuğunuzun terlemesini engelleyecektir. Üründe kullanılan lastikli bel sayesinde şort bele göre kendini ayarlayabilir. İç kısmında kullanılan lastik detayları ile bele bol gelen şortları daraltabilmeniz mümkün olacaktır. Markanın 3 farklı şort tasarımı bulunmaktadır. Birkaç renk, çizgili tasarım ve balıklı şort modelleri arasından çocuğunuzun sevebileceği modeli seçebilirsiniz. Dijital baskılar ile öne çıkan markalardan birisi ise, Granz’dır. Bu markada eğlenceli dijital modellerin bulunduğu deniz şortu çocuk seçenekleri bulunmaktadır. Markanın öne çıkan bir modeli flamingo desenli erkek çocuğu şortudur. Polyester kumaşı bulunan bu ürün, havayı geçirme özelliğine sahiptir. Dakikalar içerisinde kuruduğu için çocuğunuzun üşümesini engeller. Belinde bulunan lastik ve ip sayesinde çocuğunuzun beline göre sabitleyebilirsiniz. Ürünler rahat kalıp ve geniş beden seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Markada 3 yaşından 12 yaşa kadar beden seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Takım tutmayı seven taraftar çocuklarınız için takımına özel şort seçenekleri de bulunmaktadır. Feneriumun bu ürünü, Fenerbahçe’yi seven çocukları çok mutlu edecektir. İçeriğinde kullanılan polyester kumaş çocuğunuzun gün boyu rahat bir şekilde şortu kullanabilmesini sağlar. Rahat bir kalıbı bulunan üründe Fenerbahçe’nin sarı lacivert renkleri enine çizgiler ile kullanılmıştır. Üründe 3 yaştan 12 yaşa kadar beden seçeneği bulunmaktadır.

Çocuk Deniz Şortu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tuttukları futbol takımlarının hayranı olan çocuklara verilebilecek en kaliteli hediyelerden biri olan takım armalı veya renkli deniz şortları da üstün kalitesiyle öne çıkmaktadır. Bu şortun içerisinde polyester kumaş kullanılmıştır. Rahat bir kalıbı bulunan ürünün beli lastikli olarak tasarlanmıştır. Bu şortta 3 yaştan 12 yaşa kadar beden seçeneği bulunur. Erkek çocuğu mayo seçeneklerinin yanı sıra kız çocukları içinde deniz şortu model seçenekleri bulunmaktadır. Kız çocuklarda şortlar rahatlık açısından mayo ya da bikiniye oranla daha rahat bir seçim olabilir. Öne çıkan şort modellerinden biri tamamen polyester kumaş içeriğinden üretilerek, %100 polyesterdir. Bu kumaş içeriği sayesinde kısa süre içerisinde kuruyarak ıslaklık hissi oluşturmaz. Normal bel olan bu üründe bel kısmında lastik kullanıldığı için çocuğunuzu sıkmayacaktır. Rahat bir kalıbı olan ürün varlığını hissettirmez. Markada düz renk seçimleri yapabileceğiniz gibi farklı desenleri bulunan şortları da tercih edebilirsiniz. Her yaştan çocuk şort modellerinde bedenler her yaşa hitap eder. Bu ürünlerde ince yapıda olan ve gün boyu hafiflik sağlayan polyester kumaş kullanılmıştır. Kısa ve kenarlarında yırtmaç bulunan bu ürün hareket yeteneğini sınırlamaz. Bel kısmında kullanılan ip sayesinde çocukların beline rahat bir şekilde sabitlenir. Üründe neon pembe ve sarı seçenekleri bulunmaktadır. Markanın beden seçeneği çocukların boyuna göre oluşturulmuştur. Bu nedenle kız çocuk şort seçimlerinizde çocuğunuzun boyunu baz almanız gerekecektir. Bu üründe polyester ve elastan kumaş karışımı bulunur. Oldukça rahat bir kalıbı bulunan ürün gün boyu rahat bir kullanım sağlar. Yanda bulunan yırtmaçlar çocuğun rahatlıkla her hareketi yapabilmesine olanak sağlar. Çocuk deniz şortu modelleri seçeceğiniz ürünün modeline ve markasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Trendyol uygulaması üzerinden Çocuk deniz şortu modellerini filtreleme yapabilirsiniz. Ürünler arasından çocuğunuza en uygun modeli sepete ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.