"

Çocuk Tulum

" araması için 5865 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Çocuk Tulumları Çocuk Modasına Renk Katıyor

Bu kategoride, şık tasarımlı ve farklı kumaş özellikleri taşıyan bebek tulum çeşitlerini bulabilirsiniz. Göz alıcı modellerle tasarlanan ve bebek cildine uygun kumaşlarla üretilen bebek tulum modelleri yazlık ve kışlık ürün seçenekleri içerir. Bebekler için kullanışlı bir giysi olan tulum çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulan bebek tulum modelleri, tanınmış markaların ürünlerinden oluşur.

Bebek Tulum Çeşitleri Nelerdir?

Bebek giyim ürünlerinin en kullanışlılarından olan bebek tulum modellerini bebeğiniz bir yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz. Önden açılan tulumlar, bebeğinizin altını kolayca değiştirmenize yardımcı olur. Ayaklı ve ayaksız modeller içeren bu ürünler, erkek bebek tulum ve kız bebek tulum olarak çeşitlilik gösterir. Onları da yazlık ve kışlık bebek tulum modelleri olarak ikiye ayırmak mümkündür. Bebek zıbınları gibi tulumları da doğduğu andan itibaren bebeğinize giydirebilirsiniz. Tek parça ürünler oldukları için minik yavrunuza iyi bir koruma sağlarlar.

Bebek tulum çeşitlerinin yazlık olanları pamuklu kumaşlardan oluşurken kışlık modelleri polar kumaşlardan üretilir. Havlu dokuma özelliğine sahip bebek tulumları da vardır. Bebeğiniz için tulum seçerken kumaş yapısına önem verebilirsiniz. Onun narin cildiyle uyumlu doğal dokumalardan yapılmış ürünleri alırsanız, sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Giysi tarzındaki kız ve erkek bebek tulum modellerinin yanında kullanabileceğiniz diğer seçenek uyku tulumudur. Bebek uyku tulumu modelleri, yavrunuzun sağlıklı biçimde uymasına yardımcı olur.

Bir başka tulum çeşidini, astronot tulum adı verilen dış giysi ürünleri oluşturur. Bebeğinizi çok soğuk ve karlı havalarda dışarı çıkarmayı istiyorsanız, bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminin çok zorlu geçtiği bölgelerde yaşayanlar için astronot tulum modelleri oldukça kullanışlıdır. Bebeğinizi sıcacık tutacak bu tulumlar, şık tasarım özellikleriyle üretilir.

Bebek Uyku Tulumu Ne İşe Yarar?

Bebeğiniz uyurken üzerini açabilir. Hareketlenen ve dönmeye başlayan bebeklerde bu risk hep vardır. Sizin sıklıkla onu kontrol etmeniz gerekir. Uyku tulumu bebek için oluşan bu endişeleri giderebilen bir üründür. Bebeğinizi çok terletmeyecek ve üşütmeyecek kumaştan tasarlanan bir uyku tulumu alırsanız rahat edebilirsiniz. Teri emen ve nefes alan kumaşlardan üretilenler, doğru seçimler olacaktır. Ter emmeyen bebek tulumları, yavrunuzun üşümesine hatta hastalanmasına yol açabilir. Manşetli modeller daha kullanışlıdır.

Bebeğinize alacağınız tulumu biraz büyük boyutta alırsanız, içinde rahat hareket etmesini sağlarsınız. Daha büyük bir tulum seçerseniz, bedeniyle tulum arasında oluşacak boşluklar, ona rahatsızlık verecektir. Yeni doğan bebekler için bir yaş uyku tulumları ideal boyutlardır. Tulumuna yerleştirmeden önce bebeğinize ince giysiler giydirmeniz yeterli olur. Kalın ve kat kat giydirmek doğru değildir. Uyku tulumunda uyuyan bebeğinizi yorgan ya da battaniye ile örtmenize gerek yoktur. Çok sıcak olunca bebeğiniz rahatça uyuyamayacaktır.

Bebek Tulum Modelleri

Bebeğinize doğduğu andan başlayarak ileriki yaşlarına kadar giydirebileceğiniz tulum modelleri bulabilirsiniz. Çocuklar için de faklı tasarımlarla üretilen birçok tulum seçeneği vardır. Yeni doğan bebek tulum modelleri ile sonraki yaşlarında kullanabileceği modeller farklılık gösterir. Kategoride yer alan tüm gereksinimlerinizi karşılayacak çocuk ve bebek tulum modelleri tanınmış markaların ürünlerini içerir. Renkleri, tasarımları ve desenleriyle albeni yaratan giysilerdir.

Bebek tulum kategorisinde beğeninize sunulan tulumlar, bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en kaliteli ürünlerdir. Mevsime göre kullanım olanağı sunan modeller, bebeklerinizin narin ciltleriyle uyumlu kumaşlardan üretilmiştir. Kısa ve uzun kollu olanlar, ayaklı ve ayaksız modeller, iki parçadan oluşanlar ya da terlik, bere, şapka gibi ek ürünler sunan takımlar arasından dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Çıt çıtlı, düğmeli ve fermuarlı modelleri bebeğinize rahatça giydirebilirsiniz. Chicco, Carter's, Alemona ve LC Waikiki gibi seçkin marka ürünlerinin sunulduğu bebek tulum kategorisi; tekli, ikili ürünleri, setleri ve takımları cazip fiyat seçeneği ile sunar. Bebeğiniz için aradığınız şık ve kullanışlı bebek tulum modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Organik kumaşlardan üretilen bebek tulumu arıyorsanız, hemen kategoriyi inceleyip kolayca satın alabilirsiniz.