İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Çocuk Cinsiyeti
Bağlama Şekli
Spor Branşı
Cinsiyet
Bilek Stili
Desen
Topuk Tipi
Ayakkabı Tabanı
Ortam
Kullanım Alanı
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Topuk Boyu
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Basketbol Ayakkabısı

" araması için 494 sonuç listeleniyor

Kaliteli Çocuk Basketbol Ayakkabıları Trendyol’da!

Çocukların çok küçük yaşlarda basketbola eğilimleri olması mümkündür. Bu eğilimin etkisiyle çocuklar ebeveynleri tarafından erken yaşta basketbola yönlendirilebilir. Çocuklarını erken yaşta basketbola yönlendiren ebeveynler, rahat bir şekilde oynamaları için onlara kaliteli, uygun basketbol ayakkabısı alma ihtiyacı hissedebilir. Bu noktada çocuk basketbol ayakkabısı seçimi son derece hassas bir konudur. Alınacak ürünün yastıklamasına, tabanının kaymamasına, hareketleri kısıtlamamasına ve hava almasına dikkat etmekte yarar vardır. Böylece çocuklarınız ciddi bir sakatlık tehlikesi ile karşı karşıya kalmaz. Ayrıca genellikle ahşap zeminde yapılan bu aktivitede çocuklarınızın ayak numaralarına uygun giymeleri, dikkat edilmesi gereken başka bir önemli detaydır. Bunun için kaliteli, güvenilir çocuk basketbol ayakkabısı markaları tercih edilmelidir. Bu husus, genç basketbol ayakkabısı için de geçerlidir. Çocuklarınızın basketbol gibi oldukça faydalı bir aktiviteye başlaması için çocuk basketbol ayakkabıları tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Bu ayakkabılar arasından seçim yapacağınız zaman üretim biçimi, dikkat etmeniz gereken başka bir önemli konudur. Bunun sebebi ise tasarımın iyi olmasının, sakatlık riskini minimuma indirmesidir. Çocuğunuzun giymekten zevk alacağı, güvenli bir şekilde ve uzun süre kullanabileceği modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu noktada çocuk basket ayakkabısı alan müşterilerin modeller hakkındaki deneyimlerini ve tavsiyelerini yorumlara göz atarak inceleyebilirsiniz. Böylece Trendyol üzerinden alışverişinizi güvenle ve keyifle yapabilirsiniz.

Kullanım Amacına Uygun Çocuk Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Kullanım Amacına Uygun Çocuk Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Çocuk basketbol ayakkabı modelleri birçok açıdan farklılık gösterir. Farklılık gösteren taraflardan biri taban kısmıdır. Üst, orta, dış taban türleri vardır. Ayrıca bağcıklı, bantlı, fermuarlı gibi farklı bağlama stilleri de bulunur. Bantlı ve fermuarlı bağlama stilleri, kolay bağlama imkanı sunduğu için müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özgürce hareket edilebilmesi ve sakatlık tehlikesi yaşanmaması için uygun bir model seçilmesinde her zaman yarar vardır. Bunun için çocuk basketbol ayakkabı çeşitlerine ve özelliklerine göz atmanız size yardımcı olur. Bununla birlikte cinsiyete uygun seçenekler de bulunur. Bu modellerde bazı farklılıklar bulunur. Erkek çocuk basketbol ayakkabısı yüksek tabanlı ve koyu renk tonlarında olur. Kız çocuk basket ayakkabısı ise genellikle düşük tabanlı ve açık renk tonlarına olur. Modeller, müşterilerin beklentisine ve ayak yapılarına uygun bir şekilde üretilir. Bununla birlikte markaların üretimleri ve kesim stilleri de farklılık gösterir. Ayakkabıların yüksek, orta ve düşük kesim stilleri bulunur. Yüksek kesim olanlar, ayak bileğinin sakatlanma riskini minimuma indirirken aynı zamanda dengede durmaya yardımcı olur. Böylece yüksek performans ve verim elde etmeniz mümkündür. Orta kesim modeller ise sporcunun hızını yükseltme konusunda fayda sağlar. Düşük kesim türü de kolay hareket imkanı sunar. Böylece profesyonel ya da amatör fark etmeksizin keyifli bir basketbol oynama şansı yakalamak mümkündür. Ayrıca bu modeller hem açık hem kapalı alanda da kullanılır. Bununla birlikte ayakkabının ön tarafındaki geniş bölüm de parmakların zarar görmemesini sağlar. Bu şekilde parmakların su toplamasının ve yapısal bozuklukların önüne geçilir. Yumuşak materyallerden orta tabanlı olarak tasarlanan ürünler ile rahat bir şekilde sıçramak mümkündür. Kauçukta üretilen modeller ise tutuş kabiliyeti üzerinde olumlu bir etkisi olur. Bu da bilek dönme riskini en az seviyeye indirir. Böylece sakatlık tehlikesi ile karşı karşıya kalınmaz ve kullanan kişinin sağlığı da korunmuş olur. Trendyol’dan seçeceğiniz basketbol çocuk ayakkabısı ile çocuklarınızın keyifli ve güvenli bir şekilde basketbol oynamalarını sağlayabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Çocuk Basketbol Ayakkabısı Renkleri

Her Zevke Hitap Eden Çocuk Basketbol Ayakkabısı Renkleri

Çocuklara özel tasarlanan basketbol ayakkabısı üretiminde birçok farklı teknolojik yöntem kullanılır. Bu yöntemler sayesinde ürünlerin özellikleri çeşitlenmiş olur. Bunun için üretim aşamasına ve özelliklerine bakmakta yarar olabilir. Ayrıca kullanım alanları göz önüne alınarak özelliklerinin incelenmesi ve seçim yapılması da önem taşır. Bu sporda dengede durmak, hızlı hareket etmek ve iyi bir şekilde zıplamak oyunun iyi oynanması açısından önemlidir. Dolayısıyla bunları sağlayacak bir model seçilmesi gerekir. Rahat hareket etme imkanı sunan yastıklama özelliğinin olup olmamasına göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca çevik olmaya yardımcı olan hafif topuk bölümüne dikkat edilmelidir. Ayakkabıların içerdiği yüksek kesim, dengeyi sağlarken bilekleri ani dönme riskine karşı koruması da mümkündür. Böylece çocuklar oyun esnasında kendilerini rahat ve güvende hissederek kolayca odaklanabilir. Bununla birlikte çocuk basketbol ayakkabısı renkleri de çeşitlilik arz eder. Siyah, mavi, beyaz, kırmızı ve sarı gibi birçok renk alternatif vardır. Bu sayede müşteriler için renk çeşitliliği sunulmuş olur. Çocuklar için basketbol ayakkabısı alacak olan ebeveynler çocukların ölçülerine uygun model almasında yarar vardır. Böylece yüksek performans almalarını sağlarsınız. Basketbol oynarken sporcular guard, forvet, pivot gibi birçok farklı mevkilerde görev alır. Oynanan pozisyon da alınacak modeli seçme aşamasında büyük bir önem arz eder. Her pozisyona uygun birçok farklı alternatif bulunur. Pivot pozisyonu için çoğunlukla yüksek bilekli modeller tercih edilir. Sakatlık riski ile karşı karşıya kalmamak için ayakkabının ön tarafında yeterli derecede boşluk olup olmamasına da dikkat edilmelidir. Dolayısıyla her zaman kalıp biçimine ve ayak özelliklerine uygun olanı almak gerekir. Trendyol’dan modellerin hepsine ulaşmanız ve kolay bir şekilde sipariş verebilir, böylece çocuğunuzu mutlu ederken onun gelişimine de katkıda bulunabilirsiniz.

Avantajlı Çocuk Basketbol Ayakkabı Fiyatları

Avantajlı Çocuk Basketbol Ayakkabı Fiyatları

Çocuk basketbol ayakkabı fiyatları, farklı özellikler sunmasından dolayı değişkenlik gösterir. Marka, malzeme yapısı, taban teknolojisi gibi unsurlar fiyat üzerinde belirleyici olabilir. Ayrıca renk, bağcık türü, ayak numarası, su geçirmezlik, desen, bilek stili, topuk tipi sürdürebilirlik detayı gibi unsurların da önemli bir etkisi bulunur. Air Zoom teknolojiye dayalı olan ayakkabılar, esneklik ve güçlü hareket kabiliyeti sağlar. Bundan dolayı fiyat ve performans olarak diğerlerinden farklılık gösterir. Aynı şekilde tabanlarda kullanılan Les Insole teknolojisi de fiyat ve performans noktasında diğerlerinden ayrı tutulur. Bu teknoloji, basketbol oynayanların hareketleri üzerinde kolaylık sağlar. Buna ek olarak Michael Jordan, Lebron James gibi ünlü basketbolcuların sembolleri ile tasarlanan ayakkabıların fiyatları da diğerlerinden farklı olur. Bunların yanı sıra 28’den başlayarak 32 numara basketbol ayakkabısından 35 numaraya kadar farklı numaralar bulunur. Dolayısıyla bunların fiyatları da değişkenlik gösterir. Kriterlerinize uygun olanları inceleyip satın alabilirsiniz. Bu noktada Trendyol, ürün satın alma konusunda müşterilerine kolaylık sağlar. Trendyol, satışa sunduğu ürünler için birçok kampanya düzenler. Düzenlediği bu kampanyalar ile müşterilerine destek olur, maddi açıdan kolaylık sağlar. Böylece istediğiniz modeli bütçenizi sarsmadan alabilirsiniz. Çocuklarını sevindirmek isteyen ebeveynler, Trendyol’un sunduğu bu indirim kampanyaları ile sunulan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilmeleri mümkündür. Ayrıca hem çocuklara konfor sağlayacak hem de uzun bir süre kullanım imkanı sunan modelleri inceleyerek Trendyol’dan alabilmeniz mümkündür. Bu tasarımları, birçok açıdan karşılaştırıp ona göre karar verebilirsiniz. İnceleme sırasında çocuk basketbol ayakkabısı yorum kısmı da size yardımcı olabilir. Alacağınız model konusunda diğer müşterilerin deneyimleri karar vermenizi kolaylaştırabilir. Bu sayede güvenilir bir alışveriş yapmanız da mümkün olur. Trendyol, uygun ve avantajlı fiyatlarla müşterilerine keyifli ve güzel bir alışveriş imkanı sağlar. Ayrıca, sunduğu avantaj seçeneklerini takip ederek alışverişinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Ayakkabısı Nereden Alınır?

Çocuk basketbol ayakkabısı erken yaşta spora başlayan çocukların ayaklarına uygun tasarımları ile Trendyol'dan satın alınır. Rahat basketbol ayakkabıları sayesinde çocuklar spor yaparken daha iyi hareket kabiliyeti sergileyebilir. Basketbol, izleyici kitlesi çok olan bir spor olarak çocuklar tarafından sevilerek oynanır. Basketbol ekipmanlarının başında gelen çocuk basketbol ayakkabısı modelleri, son derece geniş ürün seçeneklerine sahiptir. Çocukların sevebileceği renk ve tasarımlar ile beğenilerinize sunulur. Hem erkek hem de kız çocukları için pek çok model mevcuttur. Çocukların ayaklarını rahat hissedebilecekleri ve performanslarını yüksek tutabilecekleri basketbol ayakkabısı modelleri ile rahat spor yapılabilir. Bu noktada ihtiyacınız olan modelleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Ayakkabısı Kullanışlı Mıdır?

Çocuk basketbol ayakkabısı seçenekleri; çocukların ayaklarını saran ve ayak anatomisine uygun olarak üretilen modeller sayesinde kullanışlı şekilde kabul edilir. Çocuk basketbol ayakkabılarının tabanının geniş ve düz yapıya sahip olması, ayağın da yere sağlam basmasını destekler. Böylece hem gelişmekte olan ayakların korunması sağlanır hem de bilek dönmesi gibi olumsuzlukların önüne geçilebilir. Basketbol oynarken seri hareketler yapılabileceğinden ayakkabının ayakta sabit kalması ve ayağın rahat hareket etmesi son derece önemlidir. Bunun için kullanışlı çocuk basketbol ayakkabısı modellerinin bilek kısmı esnek olarak tasarlanır. Ayakkabıların orta tabanının yastıklı olması da sıçrama ve koşma sırasında yaylanmayı destekler. Çocuk basketbol ayakkabısı özelliklerinin yumuşak detaylardan oluşması, zemine sert düşüşlerde ayak tabanının da korunmasını sağlar.

Çocuk Basketbol Ayakkabısı Kaç Yaş İçin Uygundur?

Çocuk basketbol ayakkabısı 8 yaş ve üzeri çocukların basketbol sporuna başlaması ile alınması tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çocukların oyunu tanıma ve oyuna başlama yaşı 8 olarak kabul edilir. Ayak numaraları yaşa ve anatomiye göre farklılık gösterir. Basketbolda oyunu öğrenme süresi aşamaları ile 4 ile 5 seneyi bulabilir. Bu yüzden erken yaşta spora başlanabilir. Çocuk basketbol ayakkabısı modelleri 8 yaş ve üzeri çocuklar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Ayakkabının uç kısmında birkaç santimetrelik alan bırakılması ayağın hem gelişimi hem de hareketi için önemlidir. Çocukların ayakları sürekli büyüdüğünden basketbol ayakkabısını büyük almak da durumu olumsuz etkiler. Yaşı büyüyecek ya da ayağı uzayacak diye büyük numara almak yerine, ayağa uygun çocuk basketbol ayakkabısı çeşitleri tercih edilir.