"

Çocuk Bisikleti

" araması için 249 sonuç listeleniyor

Çocuk Bisikleti

Havayı kirletmeyen doğa dostu ulaşım aracı, çocukların karne hediyesi, yaz aylarının en beklenilen oyuncağı çocuk bisikleti Trendyol'da ayrıcalıklı kampanyalar ile birleşiyor. Çocuklar için bisiklet modelleri birbirinden güzel ve göz alıcı renklerde üretiliyor. Kimi bisiklet modelleri çocukların en sevdiği karakterlerle de bezenebiliyor ve günün modasına uyum sağlıyor. Üstelik 3 tekerlekli çocuk bisikleti modelleri ile çocuklar küçük yaşlarda bisiklete binmeye başlayabiliyor. Günümüzde scooter ve patenlerin çocuklar için yeri ayrı olsa da bisiklet her miniğin vazgeçemediği karne hediyesi olarak yerini hiçbir oyuncağa kaptırmıyor.

Trendyol bisiklet, scooter, paten kategorisi içinde her yaştaki minik için çocuk bisikleti modeli uygun kampanya ve fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Aksesuarları ile hem çocukların güvenliği sağlanıyor hem de bisikletler çok daha ilgi çekici hale geliyor.

Vitesli Çocuk Bisikleti ile Daha Çok Konfor

Vitesli bisikletler engebeli yollarda, rampalı patikalarda sürücüsüne ciddi anlamda fayda sağlıyor. Bisikletin vitesleri ayarlanarak yola göre sürüş imkanı değiştirilebiliyor. Rampalardan çok daha rahat çıkılabiliyor, yokuş aşağıya güvenilir şekilde inilebiliyor. Üstelik vitesli çocuk bisikleti sayesinde pedal çevirme yorgunluğu azalıyor. Eğer çocuk bisikleti inişli çıkışlı yollarda kullanılacaksa vitesli bisiklet modelleri küçüğe daha avantajlı bir sürüş imkanı sağlıyor. Vitesli bisikletler daha havalı bir görünüme sahipken işlevselliğiyle de öne çıkıyor. Vites sayısının değişebildiği modelleri Trendyol bisiklet, scooter, paten kategorisi sayfalarından inceleyebilir, çocukların beğeneceği modelleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Çocuk Bisikleti Aksesuarları ile Göz Alıcı Görünüm

Çocuk bisikletleri yetişkinlerinkinden çok daha renkli ve canlı görünüme sahip oluyor, ek parçalarla kişiselleştirilebiliyor. Özellikle sonradan takılabilen rengarenk bisiklet zilleri çarpıcı bir görüntü sağlıyor. Bisiklete takılan rüzgar gülleri ve tutamak püskülleri de çocuklar tarafından tercih edilebiliyor. Çocuğun hayalindeki bisikleti yaratmak için bisiklet aksesuarları arasında çok sayıda seçenek sunuluyor. En çok tercih edilen çocuk bisikleti aksesuarlarından olan ve bisiklet tekerlekleri için üretilen desen desen süsler her ışık çarpmasında parıl parıl parlıyor, bisikleti göz alıcı bir hale getiriyor. Her çocuk kendi bisikletini, aksesuarlar sayesinde özelleştiriyor ve en güzel bisikleti kendisi için tasarlıyor.

Çocuk Bisikleti Güvenliği

Her tarafı açık olan bisiklet sürülürken güvenliğin de ön planda olması gerekiyor. Özellikle çocuk bisikletlerinde güvenlik unsuru çok daha elzem hale geliyor. Çocuğun olası kazalara karşı yaralanmaması için gerekli aksesuarların tercih edilmesi gerekiyor. Baş yaralanmalarına karşı koruyan kasklar sayesinde olası yaralanmaların önüne geçiliyor. Ayrıca yine dizlikler de bisiklet kullanımında olmazsa olmaz güvenlik aksesuarlarında bir tanesi olarak yer alıyor. Bu sayede çocukların gelişim çağında bisiklet yaralanmalarına karşı dizleri de korunuyor. 3 tekerlekli bisikletler de dahil olmak üzere hem kız çocuk bisiklet modelleri hem de erkek çocuklar için tasarlanan bisikletler için güvenliğe yönelik birçok aksesuarı satın alabilirsiniz.

Her Yaştan Çocuk için En Güzel Bisiklet Modelleri

Çeşit çeşit erkek çocuk bisikleti, birbirinden güzel kız çocuk bisiklet tasarımları miniklerin hayallerini süslüyor. Güneşli havaların en güzel oyuncağı olan çocuk bisikleti modelleri, 2 yaş çocuk bisikleti modellerinden başlıyor ve yetişkin modellere kadar farklı jant boyutlarında üretiliyor. Ulaşım aracı olarak da kullanılan bisikletler çocukların arkadaşlarıyla birlikte gezebildiği, doğayı keşfedebildiği bir ürün olarak da en sevilen araç haline geliyor. Aileler hafta sonları bisikletleriyle doğanın içinde zaman geçirme fırsatı yakalıyor. Bu sayede ebeveynler çocuklarıyla neşeli ve dolu dolu vakit geçiriyor. Çocukların yaz neşesi bisikletler avantajlı fiyat/performans oranları ve kampanyalarla Trendyol sayfalarında çocukları bekliyor.  

Yukarı Çık