placeholder
"

cocuk odasi duvar kagidi

" araması için 4870 sonuç listeleniyor

Rengarenk Çocuk Odası Duvar Kağıdı Çeşitleri Trendyol’da!

Çocukların hayal dünyası gelişimlerini etkiler. Siz yetişkinlerin onlar için seçtiği eşyalar, oyuncaklar, kitaplar ve etrafındaki bütün nesneler ayrı ayrı anlam ifade eder. O yüzden çocuk odası konseptlerine karar verirken hayal gücünün gelişmesine yardımcı olacak her türlü aksesuara yer verebilirsiniz. Çocuk odasında tercih edebileceğiniz çocuk odası duvar kağıdı miniklerin hayal dünyasının gelişmesine katkı sağlar. Sizlerin çeşitli tercihlerde bulunabileceği birçok çoçuk odası duvar kağıdı modelleri mevcuttur. Ebeveynler olarak bilinçli tercihler yaparak çocuğunuzun ilgi alanını genişletebilirsiniz. Her miniğin veya her gencin ilgi alanı, sevdiği karakterler, hayran olduğu kahramanlar farklıdır. Miniklerin ilgi alanına baktığınızda, gençlerin ilgi alanlarından çok farklı olduğu görülür. Her gece uykuya dalarken kendilerini bir astronot gibi hissedebilirler. 3 boyutlu duvar kağıdı çoçuk odasında tercih edebileceğiniz güzel bir seçenektir. Bunun yanı sıra bebek odası duvar kağıtları 3 boyutlu olursa bebeğinizin ilgisini çekerek sakinleşmesine yardımcı olur. Bu şekilde bebeğinizin hayal dünyasının gelişmesine küçük yaşlardan itibaren katkı sağlayabilirsiniz. Çocuklara göre duvar kağıdı onların oyun alanlarının ya da oyun odalarının bir parçasıdır. Bu sebeple çocuk odası için çok önemli bir detaydır. Çocuklarınızın hayal dünyalarında neler olduğunu keşfederek onlar için uygun tercihler yapabilirsiniz. Uzay bilimine ve astronomiye merak duyan genç odası duvar kağıdı yıldız, uzay, veya astronot temalı seçebilirsiniz

Çocuk Odası Duvar Kağıdı ile Çocuklarınızın Dünyasında Fark Yaratın

Çocuk Odası Duvar Kağıdı ile Çocuklarınızın Dünyasında Fark Yaratın

Kız çocuk duvar kağıdı tercih ederken bilinenlerin ve sıradanlığın dışına çıkmanız artık çok kolaydır çünkü birbirinden çeşitli model, renk ve desen bulunur. Kız çocuk denilince aklınıza ilk gelen renk pembedir. Bu tercihi genişleterek çok farklı renk ve desenleri keşfedebilirsiniz. Mesela bebek odası duvar kağıdı dünya haritası tercihi ile bebeğinizin,sık görmeye bağlı olan öğrenme becerisini erken yaşlardan itibaren hızlandırabilir ve destekleyebilirsiniz. Ayrıca bebek odası duvar kağıdı yıldız modellerine de göz atabilirsiniz. Erkek çocuk duvar kağıdı alırken de benzer bir seçim yaparsanız, çocuğunuz Afrika’da bir zürafa ile gezdiğinin hayalini kurabilir. Bebek odası duvar kağıtları dekorasyon açısından oldukça zengindir. Tek renklerin yanı sıra hayvan figürleri, arabalar, gökyüzü, çiçek çeşitleri, farklı tasarımlar ile zenginleştirilmiş çeşitli kıta haritaları, süper kahramanlar ve buna benzer birçok seçenek arasından bir tercih yapabilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz alanı ölçerek en ve boy olarak hangilerini seçeceğinizi belirleyebilirsiniz. Bebek odası duvar kağıdı ithal modeli temizleme açısından daha kullanışlıdır. Genelde bebek ve çocuk odaları kirlenmeye müsaittir çünkü çocuğun hayal ve oyun alanıdır, çocuğunuz çizmek istediği resimler için bir tuval arayışında olabilir. Bu ürünler hava alabilir yapıdadır, leke ve kir tutmaz, kolayca temizlenebilir. Herhangi kirlenme çizilme durumlarında silinebilir ve silme işlemi kağıda zarar vermeden kolaylıkla tamamlanır. Akustik ve ses emici özellikleri sayesinde odadan odaya fazla ses geçmesini engeller. Sağlıklı ve doğal hamur kağıtlardan üretilir. Çocuklarınızın yetenekli bir ressam edasıyla resimler yapması, boya kalemini özgürce kullanabileceği kocaman bir alana sahip olması ve bu alanda tamamen istediği şekilde çizimler yapması onun için hiç unutamayacağı bir anı olur. Onu özgür bırakıp, daha sonra çizim yaptığı alanları istediğiniz bir duvar kağıdı ile kamufle edebilirsiniz. Dilediğiniz model ve renk seçeneklerine göz atarak farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Bebek odası, genç odası gibi her türlü kategoriye hitap eden çeşitli ürün skalaları vardır. Genç odalarında seçim fırsatını çocuklarınıza verirken bebek odalarında ise dilediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Ürünler sayesinde temizlik yaparken duvarları silmenin yükünden kurtulabilirsiniz.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Seçimi

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Seçimi

Modellerin kullanım şekli, tercih edilen materyal, dayanıklılığı, kokusu, rengi ve dese gibi noktalar yaş sınırı düşünüldüğünde önem arz eder. Sakinlik, dinginlik bebekler için çok doğru bir tercihtir . Bebek odası duvar kağıdı nasıl olmalı sorusu düşünülünce, ilk olarak dayanıklılık ve kullanılacak yapıştırıcı önemli unsurlar olarak öne çıkar. Arkası kendinden yapıştırıcılı olan ürünler veya ayrı bir tutkal yardımı ile yapıştırılan modeller mevcuttur. Yıldız desenli bebek odası duvar kağıdı modeli sakinlik hakim olduğu için genellikle anneler tarafından tercih edilen bir üründür. Duvar kağıdı çocuklar için her ne kadar önemliyse, anneler için de aynı öneme sahiptir. Anneler yanlış seçim yapmaktan korkarlar ve konu çocukları olunca, her zaman en iyi seçimi yapmak için çaba gösterirler. Bebeğin uykusunun huzurlu ve kesintisiz olması hem anneyi, hem de bebeği gün boyu mutlu eder ve dingin olmalarını sağlar. Bebeklerinize huzuru sağlayacak olan birçok dingin, sade modele göz atarak onlardan birine sahip olabilirsiniz. Çoçuk odası duvar kağıdı 3 boyutlu olduğunda çocuklarınızın eşsiz hayal dünyasının bir parçası olur. Zenginleştirilmiş modeller ile, bazen keşif yapan maceracı, bazen gökyüzünde en parlak yıldız, bazen de dilediği hayvanlar ile oyun arkadaşı olma şansını çocuğunuza verebilirsiniz. Bu sayede küçük yaştan itibaren kendi kendilerine oyun kurma, oyun becerilerini geliştirme gibi konularda çocuklarınıza yardımcı olabilirsiniz. Bebek odası duvar kağıdı pembe rengi tercih eden anneler genellikte sadelikten yana olurlar ve seçimlerini tek renkten yana kullanırlar. Bu şekilde oda ile bütünlük sağlanır ve güzel bir konsept ortaya çıkar. Çocuklarınızın istediği rengarenk masal dünyasını odalarına taşımak artık çok kolaydır. Birbirinden farklı dokulara, birbirinden farklı renklere göz atarak en sevimli oyun, hayal ve uyku dünyasını çocuklarınız için kurabilirsiniz.

Rengarenk Çocuk Odası Duvar Kağıdı Çeşitleri Trendyol’da!

Rengarenk Çocuk Odası Duvar Kağıdı Çeşitleri Trendyol’da!

Bir odayı dekore ederken baştan sona bütün eksikler düşünülür ve estetik kaygısı öne çıkar. Herkes ilk başta duvar rengine karar vererek ona göre eşya seçimi yapar. Fakat artık duvar kağıtları sayesinde önce beğendiğiniz eşyaları seçerek sonradan duvarları dekore edebilirsiniz. Erkek çocuğu odası duvar kağıdı ürünleri arasında birçok farklı model, renk ve desen mevcuttur. Kız odası duvar kağıdı modelleri de oldukça çeşitli ve renklidir. Bu çeşitliliğin sizler için sunulmuş olması işlerinizi kolaylaştırır. Bebek odası duvar kağıdı nereden alınır sorusunun cevabı çok kolaydır. Artık mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadan, Trendyol aracılığı ile sizlere sunulan dilediğiniz modelde duvar kağıdına kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bazı anneler çok kararsızdır ve birçok ürün arasında kalabilir. Bu noktada beğendiğiniz duvar kağıtlarını deneyebilir,, sıkılmanız durumunda duvar kağıdının kolayca değişmesi sayesinde farklı tercihler yapabilirsiniz. Bebek odası için kullanılacak birçok model mevcuttur ancak çok hareketli şekillere sahip duvar kağıdı bebeğin gözlerini yorabilir ve göz sağlığı etkilenebilir. Dingin ve sade modeller bebekli anneler için doğru bir seçim olabilir. Bebek odası duvar kağıdı çizgili modeller oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Pembe beyaz çizgili, mavi beyaz çizgili başta olmak üzere birçok rengin çizgili modeli mevcuttur. Ürünü kullanmayı bırakmak istediğiniz zaman kolaylıkla duvara zarar vermeden çıkararak, beğendiğiniz başka bir model ile değiştirmeniz mümkündür. Çoçuk odası duvar kağıdı fiyatları her bütçeye hitap eder. Oldukça geniş fiyat skalası içerisinden bütçenize daha uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Ürün modellerini inceleyerek zevkinize uygun olan kağıdı seçip, hem evinizi, hem de çocuğunuzun oyun alanını kolayca renklendirebilirsiniz.