Cold Mix

Cold Mix, yeni nesil burun damlasıdır. Burun kanalına ve burnun iç kısmına damlatılan diğer damlaların aksine Cold Mix burun açıcı damla yakaya, yastığa damlatılarak kullanılır. Üst solunum yolundaki enfeksiyonların yan etkisi olarak görülen burun akıntısı ve tıkanıklığına karşı etkili olan ürün, iyileşme sürecini hızlandırmayı ve tedavi süresince hastanın rahat hissetmesini sağlamayı vadeder. Ürün, inhaler damla olarak kategorize edilir. Uygulandığı kumaş yüzeylerde iz veya leke bırakmadığı için kullanıcılara kolaylık sağlar. 

Cold Mix Kullanımı

Grip, soğuk algınlığı, farenjit, sinüzit, bademcik iltihabı, orta kulak iltihabı gibi rahatsızlıkların önlenmesinde ve tedavi esnasında tercih edilebilir. 3 ila 7 gün arasında, günde 3 defa 2-3 damla damlatılarak kullanılan Cold Mix, 3-4 saat aralıklarla tazelenebilir. Boğmaca ve bronşiyal atak durumlarında kullanılmaması önerilir.

Günlük giysiler üzerinde yakaya damlatılan burun açıcı, omuz bölgesine, pijamaların üst kısmına birkaç damla damlatılarak kullanılabilir. Genel ortamlarda kullanılmak istendiğinde araç, oda veya ofislerde bir pamuk üzerine Cold Mix damlatarak oda içine koymak yeterlidir. Böylelikle damla oda havasına karışarak etki gösterecektir. Soğuk buhar makineleri ile kullanacaksanız, yalnızca 2 damla kullanmanız yeterli olur. Sıcak su küvetlerinde ise küvete 10 damla kadar Cold Mix damlatabilir, saunalarda su içine 5 damla damlatarak etkiyi deneyimleyebilirsiniz. 

Aile Boyu Kullanıma Uygun

Cold Mix burun için rahatlatıcı damla aile boyu kullanıma uygundur. Antiviral etkisi ile iyileşmeye yardımcı olan burun açıcı damla, bebeklerde, çocuklarda ve tüm ailede burun tıkanıklığının azaltılmasında kullanılabilir. Bebek burun açıcı damla, cilt ile temas etmediği için bebeklerin narin tenine zarar vermez. Bebek kıyafetlerinin yakasına damlatılarak kullanılabilir. Çocukların damlayı yalamamasına veya cilde temas etmemesine dikkat edilmelidir. Bebeklerin yakasına damlatılan burun açıcı, yastıklara da uygulanabilir. Özel şişenin iç kısmında damlatmayı kolaylaştıracak tıpa mevcuttur, kolaylıkla yastığa damlatılan burun açıcı gece boyunca uyku konforunu artırmaya yardımcı olur. Rahat nefes sayesinde uykudan daha dinlenmiş olarak kalkmak mümkündür. 

Doğal Yağ İçerikli Cold Mix Burun Açıcı

Cold Mix nefes açıcı damla, doğal okaliptüs ve ladin ağacı yağları içerir. İçinde alkol, mentol veya reçine bulunmaz. Burun damlasının cilt ile teması sakıncalı olduğundan yüze, burna, deri üstüne sürülmemesi önemle belirtilir. Yağa benzeyen damla masaj yağı olarak tercih edilmemelidir ve ilaç değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamanız gereken ürün, tedaviye destek veren doğal içerikli bir burun açıcı olarak tanımlanır. Önerilenden sık kullanımda ya da 7 günden fazla süre aralıksız kullanım halinde, beklenmeyen bir etki görülürse hekime başvurabilirsiniz. Doz aşımı olduğunda üzerinde damla bulunan kıyafet veya yastıkların odadan uzaklaştırılması, yıkanması veya havalandırılması tavsiye edilir. Kişinin temiz hava alması önerilir. 

Cold Mix damla fiyat açısından oldukça uygundur. Farklı mililitre değerlerindeki paketler farklı fiyatlarla alıcı bulabilir. Kullanıcıların fiyat kıyası yaparken paketlerdeki şişelerin hacmine dikkat etmesi önerilir. Bütçenizi sarsmadan sağlığınızı korumanıza ve hastalıkları daha rahat atlatmanıza yardımcı olan Cold Mix'in yanında diğer semptomları hafifletecek ürünler de kullanılabilir. Örneğin grip veya nezle esnasında gözlerde kaşınma görülebilir, bu durumda steril göz temizleyici damla tercih edilebilir. Kulaklarda tıkanma için kulak için özel tasarlanan yağlardan alınabilir. Grip tedavisinde hekimin muayene sonucu uygun gördüğü ilaç tedavisine devam edilirken, burun tıkanıklığı semptomunda rahatlama adına Cold Mix takviye edilebilir.

Siz de evlerinizde ve ofisinizde rahat nefes almak ve üst solunum yolu rahatsızlıkları süresince rahat etmek istiyorsanız, hemen Trendyol'dan Cold Mix sipariş edebilirsiniz. 

Yukarı Çık