Coloplast Biatain Ibu-rofen Içerikli Yapışkansız Köpük Yara Örtüsü 5x7cm/2x3in (5 Adet) 34105

999,99 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Coloplast Biatain Ibu-rofen Içerikli Yapışkansız Köpük Yara Örtüsü 5x7cm/2x3in (5 Adet) 34105

Geri Bildirim Ver
  • Satıcı: Özer Medikal Satıcı Ünvanı: ZEHRA ÖZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 3901912908200015 Vergi Kimlik Numarası: 3290579083
    Bu ürün Özer Medikal tarafından gönderilecektir.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Ürün Tanımı Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı Eksüda ile temas durumunda Biatain ürününün ® benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı üstün emilim için – kompresyon altında bile (2,6) - yara yatağına uyum gösterir. Yumuşak ve esnek yara örtüsü Biatain ® İbu, yüksek hasta konforu sağlayan yumuşak ve esnek yara örtüsüdür. Eğimli kenarlar baskı izleri riskini azaltır (3). Modern yara tedavisi ile lokal ibuprofen salınımını bir araya getirir Eksüda varlığında yara örtüsünün kullanım süresi boyunca (7 güne kadar) yara yatağına sürekli düşük dozda ibuprofen salınımı vardır (1, 7). Yara iyileşmesinin ağrılı olması gerekmez Karşılaştırmalı çalışmalar ibuprofen içermeyen yara örtüleri ile karşılaştırıldığında Biatain ® İbu kullanan hastalarda yara ağrısında azalma göstermiştir (4,5). Etki mekanizması Köpük örtü, yara eksüdası ile temas ettiğinde İbuprofen salınır (1,7). Bileşim Biatain ® İbu köpük matrisinde homojen şekilde dağıtılan 0,5 mg/cm 2 ibuprofen içeren emici poliüretan köpüktür (1). Kullanım Biatain ® İbu Yapışkansız, çeşitli düşük ila yüksek derecede eksüdalı yaralar için endikedir. Bunlar arasında ikinci derece yanıklar, donör bölgeleri, postoperatif yaralar ve cilt sıyrıkları gibi akut yaralar ile birlikte bacak ülserleri, bası ülserleri ve enfekte olmayan diyabetik ayak ülserleri gibi kronik yaralar vardır. Biatain ® İbu kompresyon tedavisiyle birlikte kullanıma uygundur.
Geri Bildirim Ver