"

Columbia

" araması için 1230 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Columbia

 

Ekstrem spor tutkunları için ürettiği kusursuz giyim teknolojileri sayesinde sektörünün öncü markaları arasında yer alan Columbia, geliştirdiği ürünler ile gündelik hayat için de oldukça sık tercih ediliyor. Doğa ile iç içe vakit geçirmekten hoşlananlar için tüm zorlu şartlara karşı koyabilme amacıyla ortaya konan Columbia ürünlerinin tamamı, sağladığı konfor sayesinde geniş bir tüketici grubuna hitap ediyor. Monttan ayakkabıya, gömlekten çantaya kadar geniş bir ürün skalası sunuluyor. Üretilen her ürün kendi bölgesi için rahatlık, ferahlık gibi nitelikler sağlıyor. Columbia markası tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan hoş tasarımlı, işlevsel nitelikli Columbia ürünlerine yöneliyor.

Columbia Markasının Tarihi

Columbia markasının tarihi 1938 yılına uzanıyor. 1938'de faaliyetlerine başlayan Columbia Sportswear Company, ilk yıllarda yalnızca spor odaklı şapka üreten küçük bir aile firması görünümündeyken yıldan yıla görülen büyüme ile günümüzde en büyük spor giyim markalarından biri olarak kabul ediliyor. Yalnızca spora yönelik giyim eşyaları üretmekle yetinmeyen marka, günlük hayat için dış giyim alanında da faaliyet gösteriyor. Markanın tarihsel gelişimine bakıldığında her geçen yıl sektöründeki teknolojik gelişmelere yol gösterdiği ve patentli teknolojiler ortaya koyduğu görülüyor. Yıldan yıla devamlı büyüme oranlarıyla dikkat çeken Columbia markasının kalite ve güvenilirliği de tarihi boyunca aldığı ödül ve sertifikalarla her seferinde kanıtlanıyor.

Columbia Ürün Çeşitliliği

Columbia markası, dış giyime yönelik neredeyse tüm ürünlerde başarıyla üretim yapıyor. Columbia erkek mont zor hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterirken Columbia ayakkabı en zorlu yürüyüşlerde bile kullanışlılık sergiliyor. Columbia polar modelleri kampçıların yanı sıra şehir hayatı sürenler için de beğeni ile giyilirken Columbia gömlek modelleri de gerek tasarımı gerek işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Hem kadın hem erkek tüketiciler için ürün üreten marka, Columbia erkek ayakkabı ve kadın ayakkabı türleriyle başarılı görülüyor. Columbia spor ayakkabı modellerinin tamamı yenilikçi teknoloji ile donatılıyor. Ayrıca Columbia mont bayan ve baylar için uygunluk sergilerken kullanılan teknolojiler, modaya uygun tasarımlar, ince düşünülmüş teknik detaylar ve genel itibarıyla sunulan kullanışlılık, Columbia ürün çeşitlerinin tamamında kendisini gösteriyor.

Columbia Ürünlerindeki Vizyon Anlayışı

Marka, ürettiği ürünler ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı, konfor sağlamayı, şıklıktan ödün vermemeyi ve her şarta ayak uydurabilecek teknolojiler kullanmayı vizyon edinerek hareket ediyor. Şehir hayatında da, doğa koşullarında da uygunluk gösteren Columbia markasının kullandığı teknolojilerde bu vizyonu görmek mümkün. Gore-Tex teknolojisi, Omni Tech niteliği, Shield ve Freeze gibi çok sayıda patentli teknoloji geliştiren Columbia'nın tüm ürünleri bu teknolojiler ile donatılmış. Gore-Tex teknolojisine sahip Columbia ürünleri, hava ve zemin koşulları ne olursa olsun dayanıklılıkları ile biliniyor. Bu teknolojiye sahip ürünler su geçirmemekle birlikte nefes alabilme olanağı da tanıyor. Kumaş türüne ayrı bir nitelik kazandıran bu teknoloji ile Columbia ürünlerinin dayanıklılığı deneyimlenebiliyor. Columbia bot, Columbia mont ve Columbia ayakkabı gibi ürünlerin çoğunda bu teknolojilere rastlayabilirsiniz.

Columbia ürünlerine bakıldığında her ürünün ayrı bir donanımı bulunsa da bazı ortak özelliklerin olduğu ortaya çıkıyor. Markaya ait ürünler en soğuk havalarda bile sıcak tutuyor, yağmur ya da çamura ilişkin koruma sağlanıyor, yastık ve koruma kalkanları ile dayanıklılık vadediliyor, sıcak havalarda ise serin kalınması amaçlanıyor. Mevsim türlerine ilişkin bu ortak özellikleri barındıran ürünler, beklenilenden fazlasını sunuyor.

Columbia Marka Ürünlerin Fiyatları

Columbia markasına ait ürünlerin fiyatları; ürünün türüne, kullanılan teknolojiye, sunduğu avantajlara ve sağladığı olanaklara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Markanın ürün çeşitliliği geniş bir fiyat aralığı sergiliyor. Nefes alabilirlik, hava geçirgenliği, dayanıklılık gibi faktörlere bağlı olarak gösterilen değişiklikler ile birlikte kullanılan kumaş türü gibi etkenler de fiyat üzerinde etkili olabiliyor. Columbia outlet ürünleri nispeten daha avantajlı fiyatlar sunuyor. Donanımsal özellikler ne kadar artarsa fiyat da o oranla artış gösteriyor. Ancak Columbia ürünleri genel itibarıyla fiyat performans açısından başarılı olarak tanımlanıyor.