"

Concord

" araması için 610 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Concord

Concord; yenilikçi, güvenli ve rahat ürünleri ile bebeğinizi ve sizi düşünen ürünler üretiyor. Doğumundan itibaren bebeğinizi korumanıza yardımcı oluyor. Kullandığı malzemeler ve yaptığı tasarımlar sadece bebeğinizin ve sizin rahat etmeniz için düşünülüyor. Arabada ya da sokakta, miniklerin güvende kalması için Concord, yıllardır özenle çalışıyor. Marka, sizleri de ergonomik tasarımlı, kullanımı kolay, yüksek kaliteli ürünleri ile tanışmaya çağırıyor.

Concord Markasının Hikâyesi

Concord, 20 Haziran 1978 yılında Joachim Kaufmann tarafından kuruldu. FIXMAX ve MAXUS bebek arabaları, markanın 1992 yılında ciddi başarılar elde etmesini ve geniş kitlelerce tanınmasını sağladı. 2007 yılına kadar tekerlekli bebek arabası üretmeyen Concord, tekerlekli ürünler dünyasına üzerine ana kucağı da yerleştirilebilen ve yepyeni bir seyahat sistemi konseptinin oluşturulmasına öncülük eden FUSION bebek arabası ile giriş yaptı. Concord’un amiral gemisi özelliğindeki bebek arabası olan Concord Neo’nun ortaya çıkışı ise 2008 yılında gerçekleşti.

Bu tarihten itibaren sürekli iyileştirmeler ile yeni versiyonları piyasaya çıktı. Modern ve sağlam yapısı dışında katlanma sistemi ile de vazgeçilmez hale gelerek piyasadaki en iyi bebek arabalarından biri oldu. Üzerinden geçen zamana rağmen hala kategorisindeki yerini koruması, Concord’un araştırma ve geliştirme departmanının verdiği emeği gözler önüne seriyor.

Concord 2010 yılında Transformer modelinde farklı boy ve yaşlardaki çocuklara adapte edilebilen Twinfix System’ini geliştirdi. Yaklaşık 40 yıllık tecrübesi ile Concord bu yılların pek çoğunda piyasanın liderlerinden biri oldu. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde çocuk emniyeti için yenilikçi ürünler geliştirmede öncü olmaya devam ediyor.

Uzun Ömürlü Tasarımlar

Concord, piyasaya sürdüğü her yeni ürünü ile hem sizi hem de bebeğinizi düşünüyor. Kaliteyi, dirençli yapı ve kullanım kolaylığını aynı üründe birleştiriyor. Bebek arabalarında bulunan güneşin zararlı UV ışınlarına karşı UV50+ koruyuculuk, bebeğinizi adeta bir zırh gibi sarıyor. Concord markasının beş temel unsuru, markanın güvenilirliğini de ortaya koyuyor. Benzersiz ve orijinal baskı desenleri ve şık renkleri ile ürünler, Concord markasının beş temel unsurundan biri olan ‘Karakter’i yansıtarak gösterişten uzak, net ve bağımsız bir duruş sergiliyor. Concord markalı ürünler, işlevlerini yerine getirmek üzere tasarlanıyor ve bu tasarımlarda yüksek kaliteden taviz vermiyor. ‘Kullanışlılık’ unsuru, pratik ve işlevsel oluşunu temsil ediyor. Bu sayede çocuklarınızın ihtiyaçlarına uygun şekilde adaptasyon sağlıyor ve anne babaların günlük hayatta karşılarına çıkabilecek zorlukları aşmalarına yardımcı oluyor. ‘Sadelik’ sayesinde kolay anlaşılır ve kolay kullanılır ürünler üretiyor. ‘Kalite’ unsuru ile ürünlerinin sağlam, güvenli, uzun ömürlü ve dirençli olduğunun altını çiziyor. Son ve beşinci unsur olan ‘Hizmet’ ile de müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ilerlediklerini ve müşteri memnuniyetinin marka için azami önem taşıdığını vurguluyor.

Concord’un Yenilikçi Ürünleri

Concord, 40 yılı aşan tecrübesi ile hem ebeveynlerin hem de bebeklerin ihtiyaçlarını biliyor ve bu doğrultuda yenilikçi ve dayanıklı ürünler sunuyor. Concord bebek arabası modelleri hem hareket kabiliyeti hem de kompakt tasarımı sayesinde ebeveynlerin yaşadığı zorlukları minimuma indirmeye yardımcı oluyor. Concord Neo bebek arabası, alanındaki yenilikçi tasarımı sayesinde katlandığında asgari yer kaplıyor ve bebek arabası seçiminde tercih sebebi oluyor. Concord ana kucağı ayrıca alınabilirken, bebek arabası ile set halinde satışa sunulan ‘Concord Neo Travel Set’ seçeneklerinden tercih yapılıp beraber de kullanılabiliyor. Concord oto koltuğu modelleri, kullanım bakımından fonksiyonel özelliklere sahip. Özellikle Concord araba koltuğu modellerinden Transformers serisi, 3 yaşından 12 yaşına kadar kullanılabilme avantajı ile göz dolduruyor. Bu ürünlere ek olarak kullanabileceğiniz aksesuarlar da Concord kalitesi ile ayrıca satışa sunuluyor.

Concord Ürünlerinin Fiyatları

Uzun kullanım ömrüne sahip Concord ürünlerinin fiyatları, tercih ettiğiniz ürün ve modele göre değişiklik gösteriyor. Trendyol uygun fiyatları ve kampanyalarıyla sizleri prestij sahibi, sade, şık ve işlevsel modellerin bulunduğu Concord markası buluşturuyor.