"

Cotton Box

" araması için 1345 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Cotton Box

Özgün ve geleneksel nakış işlemeleriyle alaturka ve modern çizgileri bir araya getiren Cotton Box, hem Türk usulü zarif desenlerin hem de pastel tonların getirdiği huzurla yatak odalarınızı güzelleştiriyor. Tamamı pamuk kumaşlardan üretilen Cotton Box marka ev tekstili ürünleri; özel aplikeleri, brodeli - dantelli modelleri; modern, yenilikçi ve yeni nesil tasarımlarının yanında renk zenginliğiyle de yatak odalarına farklı bir dokunuş yapıyor.

Pürüzsüz, Nakışlı Saten Estetiği: Tek ve Çift Nevresimler

Trendyol nevresim takımı modelleri arasında en çok dikkat çeken markalardan biri olan Cotton Box; Majestic, Harika, Fashion, Elegant, Jonas, Belezza, Mahber gibi çeşitli ürün serileriyle eşsiz saten ve pamuk dokunuşunu bir araya getiriyor. Mint yeşili, gül beyazı, bej, pudra, ekru, fuşya ve aradığınız diğer tüm renklere ev sahipliği yapan ünlü marka, zarafeti ve asaletiyle meşhur olan nevresim tasarımlarını yeni hayranlarıyla buluşturuyor. 3D nakış teknolojisini kullanan özgün markalardan biri olan Cotton Box, ürün tasarımlarında kendine has çizgiler oluşturarak kullanıcılarına farklı, kaliteli ve seçkin ürünler satın alma özgürlüğü veriyor. 

Dantel ve nakış işlemeleri gibi son derece geleneksel ürün çeşitlerine de yer veren köklü marka, otantik yatak odalarından hoşlanan kullanıcılara göz dolduran ürün alternatifleri sunuyor. Tek kişilik ve çift kişilik Cotton Box nevresim takımı modelleri arasında zemin baskılı ve desenli kumaş çeşitleri de bulunuyor. Hem alaturka motiflere hem de yeni nesil desen çeşitlerine yer veren Cotton Box, indirimli nevresim takımları ile her dekora uyum sağlayan fırsat seçenekleri sunuyor. Çeşitli renk kombinasyonları yaparak renklerin ve desenlerin gücünü yatak odalarına taşıyan markanın nevresim modelleri, hava transferi yapabilen dokuları sayesinde dört mevsimde de kullanılabiliyor. Ayrıca, yıkama talimatlarına uyulduğu sürece renk bozulması, yıpranma ya da tüylenme gibi problemler de yaratmıyor. 

Cotton Box ile Yatak Odanızın Havasını Değiştirin

Her ölçüde yatak ve yorgan için uyumlu modeller tasarlayan Cotton Box; battaniye, yorgan, yatak örtüsü, pike takımı, uyku seti, havlu ve bornoz seti gibi ev tekstili ürünleriyle yatak odalarının havasını değiştiriyor. Yatak odası mobilyalarıyla uyumlu renklerde tasarlanan Cotton Box ev tekstili ürünleri, ölçü bakımından çok fazla çeşit içererek her odaya uygun alternatifler sunuyor. Çocuk odaları, bebek odaları, genç odaları ve yatak odaları için ayrı ayrı ürün seçenekleri bulunan Cotton Box, her yaşa uygun desen ve model seçenekleriyle yatakların mükemmel bir görsel şölen yaratmasını sağlıyor. İşlevsellikleriyle ön plana çıkan yatak örtüleri ve pike takımları ise yatakları kusursuz bir şekilde kamufle ederek dört mevsim kullanılabiliyor.

Cotton Box çeyiz seti ürünleri ise bornoz takımları, nevresim takımları, yatak örtüsü takımları ve pike takımları içeriyor. Bazı çeyiz ürünlerinde uyku setleri haricinde farklı ürün seçenekleri de bulunabiliyor. Bebek nevresimleriyle de beğeni kazanan Cotton Box, birbirinden güzel unicorn desenleri, gökkuşakları, çizgi kahramanlar, sevimli hayvan desenleri, çiçek ve ağaç motifleri gibi farklı baskılara yer veriyor. Markanın bebek uyku seti modelleri de yumuşak ve pamuklu dokularıyla bebeklerin sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Ayrıca, anti-bakteriyel bir yapı sunmaları sebebiyle bebekleri bakterilerden de koruyabiliyor. 

Cotton Box Ürünleri Trendyol'da!

Cotton Box ürünlerinin zengin bir yelpazeyle sunulduğu Trendyol, markanın çok çeşitli nevresimlerine, uyku setlerine ve diğer tüm ürünlerine yer veriyor. Ürünlerin ölçülerine dikkat ederek yatak boyunuza tam uyumlu nevresim modelleri satın alabilirsiniz. Siz de Cotton Box indirim ürünlerini inceleyerek yatak odanıza en uygun nevresime hemen sahip olabilir; zevkinizi yansıtan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.