"

Crayola

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Crayola

Dünyanın en ünlü boya markalarından biri olan ve çok sayıda nesil yetiştiren Crayola, günümüz çocukları için de birbirinden kaliteli setler üretmeye devam ediyor. Crayola boya çeşitleri, çocuklarınızın rengarenk iç dünyalarını ifade etmelerine olanak tanırken geleceğin sanatçılarını da bugünden yetiştirmeye başlıyor. 

Crayola Kalitesiyle Çocuğunuzu Mutlu Edin

Crayola boya setleri; yüksek kaliteleri, her ihtiyaca yönelik özgün modelleri ve orijinal renk seçenekleriyle çocuklara sınırsız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Son derece kaliteli malzemeden üretilen Crayola boyaları, hiçbir kanserojen ve toksik madde içermiyor ve bu sayede çocuğunuzun sağlığını koruyor. Kolay çıkabilme özelliğiyle ev hijyenini de bozmayan Crayola boyaları, çocuğunuzu sınırlandırma gerekliliğini de ortadan kaldırıyor. Her yaş grubu için farklı modeller üreten Crayola; çocuklarınızın renkli, neşeli, özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yetişmesine de büyük bir katkı sağlıyor.

Crayola seçenekleri arasında yer alan Silly Scents pastel boya setleri, çocuklarınızı kokulu boya kavramıyla tanıştırarak resim aktivitelerini daha da eğlenceli hale getiriyor. Üzüm, kivi, ananas, elma ve kiraz gibi meyve kokularını renklerle eşleştiren Silly Scents, çocuklarınızın meyvelerle renkleri aynı anda öğrenmesine yardımcı oluyor. Crayola boya kalemi setleri, çevrilerek açılabilmeleri sayesinde de son derece büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor ve çocuğunuzu asla yormuyor. 5 ila 12 arasında renk seçeneği sağlayan Crayola Silly Scents setleri, temel renk eğitimi konusunda son derece yeterli bir performans sergiliyor. Crayola boya seti modelleri arasında ayrıca cam mum boyası ve beyaz tahta pastel boyası gibi son derece özgün seçenekler de çocuğunuzun beğenisine sunuluyor. 

Renkli Dünyalar için Renkli Kalemler

Crayola kalem boya setleri, çocuklarınıza son derece temiz ve düzenli bir resim çizme alışkanlığı kazandırıyor. Kuru boya setlerinde de kokulu boya avantajı sunan Crayola, silinebilme özelliği de sağlıyor. Bu sayede çocuğunuz hata yapmaktan korkmuyor ve kendine güven duymayı öğreniyor. Silinebilir keçeli kalem modeli olan Crayola Supertips ise 100'den fazla renk seçeneği ile çocuğunuza tam bir özgürlük hissi yaşatıyor. Yüksek kalitede boya sunan Supertips modelleri, kalem uçlarının doyurucu çizgileri sayesinde çocuğunuzun daha yüksek bir el becerisi geliştirmesine de yardımcı oluyor.

Birbirinden özgün ürünleriyle tanınan Crayola, adeta devrim yaratan bir ürüne daha imza atıyor ve Color Wonder isimli modelini sizlerle buluşturuyor. Yalnızca kendi özel kağıdına boyama yapan bunun dışındaki hiçbir yüzeye iz çıkarmayan Color Wonder boya kalemleri, bir yandan ev eşyalarınızı korurken diğer yandan da çocuklarınıza son derece eğlenceli bir deneyim yaşatıyor. Color Wonder özel boyama kağıtlarında ise Pijamaskeliler ve Frozen gibi çok sevilen animasyon filmlerin karakterlerine ait görseller yer alıyor. Bu sayede çocuğunuz birbirinden keyifli desenleri boyarken eviniz de güvende kalıyor.

Crayola Renkleri Şimdi Trendyol'da

Crayola ürünleri, dilerseniz çoklu setler halinde de satışa sunuluyor. Pastel, keçeli ve kuru boya kalemlerini 50 parçalık setler halinde bir arada sunan marka, çocuklarınıza farklı çizim deneyimlerini aynı anda yaşatabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede çocuğunuz aynı anda çok sayıda becerisini geliştirirken resim kültürü hakkında da detaylı bir birikim ediniyor. Crayola ürünleri arasında ayrıca kalın keçeli kalem, sulu boya ve yağlı boya seçenekleri de yer alıyor.

Eğer siz de çocuğunuza bu benzersiz boya setlerini armağan etmek istiyorsanız, hemen şimdi Trendyol'daki birbirinden renkli Crayola seçeneklere göz atabilirsiniz. Çocuğunuz için en uygun ve en eğlenceli boya modellerini Trendyol farkıyla sipariş edebilir ve size özel fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.